سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: شماره 1 ماهنامه انجمن - مرداد 1390
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
انرژی مثبت را شما به انجمن تزریق کردی ادمین عزیز .
کامیار عزیز سلام
واقعا گل کاشتید
بی انصافی است اگر اعتراف نکنم در بین تمام نشریات حرفه ای و غیر حرفه ای که به دلیل علاقه به مطبوعات و روزنامه نگاری دنبال می کردم چنین تمیز با مطالب بیست و صفحه آرایی شیک و حرفه ای به ناگاه روبرو نشده بودم.صادقانه بگم بدجوری غافلگیر شدم اصلا انتظا ر چنین کلاسی را نداشتم .مشتاق شدم با یه مقاله در شماره بعدی اگر خدا خواست همراه باشم.پس اگر ممکنه فعلا یه ستون علی الحساب برای ما خالی بذارید تا بعد........هر چه سپاسه فدای همه دوستان انجمن
(07-28-2011 12:02 AM)yaser53 نوشته شده توسط: [ -> ]کامیار عزیز سلام
واقعا گل کاشتید
بی انصافی است اگر اعتراف نکنم در بین تمام نشریات حرفه ای و غیر حرفه ای که به دلیل سابقه و فعالیت روزنامه نگاری خویش دنبال می کردم چنین تمیز با مطالب بیست و صفحه آرایی شیک و حرفه ای به ناگاه روبرو نشده بودم.صادقانه بگم بدجوری غافلگیر شدم اصلا انتطا ر چنین کلاسی را نداشتم .مشتاق شدم با یه مقاله در شماره بعدی اگر خدا خواست همراه باشم.پس اگر ممکنه فعلا یه ستون برای ما خالب بذارید تا بعد........هر چه سپاسه فدای همه دوستان انجمن

مرسی یاسر جان.سابقه نوشتن در نشریه و روزنامه داشته و دارم اما فقط این کار اولین کار صفحه آراییم بود با توجه به آنکه اصلا با ایندیزاین هم کار نکرده بودم خواستم بگویم با انرژیی های خوب دوستان خواستیم که توانستیم!
با آغوش باز منتظر مطالبت هستم.
ان شاء الله روزی برسد که برای گرفتن ماهنامه ی ما مردم سر بشکنند.

این را فراموش نکنید .دلیل اینکه ما اینقدر هم دیگر را دوست داریم و به هم اعتماد کامل داریم.دلیل خاصی دارد.آنهم فقط همین است که ما فقط بخاطر کار ، کار می کنیم و برایمان کیفیت مهم بوده نه برای پول کار کنیم و کیفیت را فراموش کنیم.

البته کار درست مطمئنا درآمد هم خواهد داشت.

باید قدر این روزها را بدانیم.این موفقیت ها خود به تنهایی به اندازه ی هزاران هزار تومان پول ارزش دارد. شاید به اندازه و یا حتی بیشتر از داشتن یک جنسیس لذت دارد .

واقعا برایم غرور آفرین است که اینگونه اولین موفقیتمان را با شادی و خوشی جشن میگیریم.این اولین موفقیتمان بود.ان شاء الله روزی حرکت های بزرگی نه تنها در ایران بلکه در سراسر جهان انجام خواهیم داد.
دست گلت درد نکنه کامیار جان . عالی بود . ان شا الله بتونیم در ماهنامه های ماه های بعد بهت کمک کنیم ............. این انجمن فوق العادستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت بخدا
سلام اقا کامیار
خیلی خیلی خوب شده بود
به امید روزی که اینا را از باجه های تمام دنیا به فروش برسونیم با تیراژ ملیاردی
دوستان از انرزی بی پایانتان بسیار بسیار ممنون هستم.
باورتون میشه اشکم در اومده ؟
خوشحالیم رو هیچ کلمه ای نمیتونه توصیف کنه
(07-29-2011 11:50 PM)3ObHaN نوشته شده توسط: [ -> ]باورتون میشه اشکم در اومده ؟
خوشحالیم رو هیچ کلمه ای نمیتونه توصیف کنه

خوشبخت باشی سبحان جان!
تبریک تبریک و بازهم تبریک به همه اعضای انجمن
آقا کامیار عزیز گل کاشتی واقعاً عالی بود دست مریزاد
در ضمن آرم انجمن طراحی شده و امروز به ایمیلت ارسال می کنم .

آرزوی موفقیت بیشتر برای همه
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع