سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: تست اي كيو اعضا
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
منم الان تست دادم شدم 101 ولی فکر کنم این اشتباهه آخه مامانم همیشه میگفت تو خیلی باهوشی!!!!!
چند سال قبل من این تست رو انجام دادم و در اون آی کیوم برابر 132 شد و حدود 18 دقیقه زمان هم اضافی آوردم!
واقعا باید بگم که افراد باهوش اکثرا به نسبت بهره هوشی بالاتری که دارن مقام و منزلت درخور هوششون بدست نمیارن چرا که عموما افراد سخت کوشی نیستند؛ به عنوان مثال خود بنده سه رشته تحصیلی رو دنبال کردم (دوتا از اونها رو نیمه کاره رها کردم- هرچند در اونها جز افراد زبده و معدل بالا بودم (اون هم فقط با فرجه خوانی) و در رشته سوم بالاخره با رتبه الف گروه مدرک گرفتم!) با این حال کارمند ساده هستم (باید بدونید با داشتن چندین مقاله معتبر و چند ده کارگاه تخصصی در رزومه تحصیلیم به پست مدیریتی که در بدو استخدامم بهم پیشنهاد شد نه گفتم چراکه حوصله کارهای اینچنینی رو نداشتم- ماجرای من زمانی جالبتر میشه که اطلاع پیدا کنید چند سال قبل خودم یک شرکت داشتم که به دلیل عدم توجه به کار و سر وقت حاضر نشدن بالای دست کارکنانم، ورشکسته شدم و از روی ناچاری اومدم آزمون استخدامی دادم و مابقی قضایا... ).
چیزی که من در زندگی آموختم این بود هوش فقط 1 درصد موفقیت رو ایجاد میکنه و تلاش 99 درصد باقی مونده رو.
مال من شد 120
تازه وقت کم آوردم
من هم 126 ...
من توی ده دقیقه همشو زدم
99 شدم ولی 5 الی 6 تا سوال آخری را الکی زدم!!!
دیگه داشت اعصابم خورد میشد5_004
اگر جواب سوالی رو نمیدونستیم خالی بذاریم یا بین 2-3 مورد که شک داریم بزنیم؟
میخوام ببینم نمره منفی برای پاسخ اشتباه در نظر گرفته میشه یا خیر؟
من 115 شدم
یادم اولین بار 13 سال پیش تست هوش دادم اون موقعه 120 شدم این نشون میده که مخم داره میره نعطیلات!!!!!!!!!!!!
سلام من شدم 101 بد نبود ولی ادمو وادار به فکر کردن میکنه
از اینکه این سایتو معرفی کردین ممنون
منم شدم 126
ولی واقعا به حرف دوست عزیزمون saeed_9_12 اعتقاد دارم
112 جالب بود مرسی
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
لینک مرجع