سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: من نیز شروع کردم
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
سلام مجدد بعد یه هفته (شایدم یه خورده بیشتر) ، اخرین پستم این بود که میخوام شروع کنم و مشورت و اینا ، شروع کردم ، آره با کمک و مشورت همه دوستان و بزرگواران انجمن شروع کردم ، این یه هفته هم نبودم به خاطر این بود که شرکت هنوز اینترنتش وصل نشده بود و خط تلفنش ، عکسایی رو از شرکت میزارم
لطفا ، نظر ، پیشنهاد ، کمک تون نسبت به من دریغ نکنید
پیشاپیش از مساعدت و نظرات تمام دوستان و بزرگواران تشکر میکنم .

[تصویر: mnwo448cadash488mx4.jpg]

[تصویر: yszwi3yuvihvm91v570.jpg]

[تصویر: zzotrl1x9gw78jiy8g.jpg]

[تصویر: gpal7l6bghlraxaof41x.jpg]

[تصویر: 07ikm9p7idvf55pdqm8.jpg]

{به خاطر کیفت پایین عکس ها عذر خواهم }
تبریک میگم خیلی عالیست فقط اینکه چه کاری میخوای انجام بدی واینکه در اولین فرصت صندلی مهمان را حتما عوض کنی پلاستیکی نباشد
واقعا از صمیم دل تبریک میگم.میشه زمینه فعالیت شرکتتون رو بگید؟
سید جان مبارک است انشالله.حجم عکسها خیلی زیاد است. من دارم می نویسم هنو لود نشده است.کاش خودت هم پشت صندلی نشسته بودی.موفقتر باشی.
حسابی موفق باشی
(10-14-2012 07:38 PM)mteam نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک میگم خیلی عالیست فقط اینکه چه کاری میخوای انجام بدی واینکه در اولین فرصت صندلی مهمان را حتما عوض کنی پلاستیکی نباشد

آقای شهسواری عزیز , فعلا برای شروع خوب است.
تبریک به شما دوست عزیز
تاپیک به بخش "ما شروع کردیم ..." منتقل شد.
لطفا تصاویر را در سایز کوچک ارسال فرمائید تا راحت بتوان مشاهده کرد.
سلام

تبریک عرض میکنم

انشاالله همیشه در کارهاتون موفق باشید

بعد.نوشت: آقا از میز خالی عکس گرفتین؟ پس خودتون کو؟
نقل قول :تبریک میگم خیلی عالیست فقط اینکه چه کاری میخوای انجام بدی واینکه در اولین فرصت صندلی مهمان را حتما عوض کنی پلاستیکی نباشد
ممنونم ، چشم ، یکم کار گرفت حتما عوض میکنم
نقل قول :واقعا از صمیم دل تبریک میگم.میشه زمینه فعالیت شرکتتون رو بگید؟
طراحی وبسایت
نقل قول :سید جان مبارک است انشالله.حجم عکسها خیلی زیاد است. من دارم می نویسم هنو لود نشده است.کاش خودت هم پشت صندلی نشسته بودی.موفقتر باشی.

ممنونم آقای قربانیان ، من امکان ویرایش پست رو ندارم ، اگه مدیران این امکان رو به من بدن پستمو ویرایش کنم عکسهارو با کیفیت پایین قرار بدم
نقل قول :
من هم خیلی خوشحال شدم. بی نهایت تبریک میگم. ان شاالله به زودی عکس های یه ساختمون بزرگ رو میذارین میگین این شرکت جدیدمه.
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع