سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: درخواست راهنمایی برای راه اندازی بسته بندی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام خدمت تمامی اساتید و دوستان گرامی
من دو روز هست که با این سایت آشنا شدم و خیلی سایت مفیدی هست. واقعا خیلی استفاده کردم. خیلی از مقالات و مباحث رو مطالعه کردم و واقعا ی منبع خیلی خوب هست. Heart
سعی میکنم خلاصه بگم و سریع برم سر اصل مطلب.
بعد از بررسی های مختلف که انجام دادم، به این نتیجه رسیدم که بزرگترین بنگاه اقتصادی کشور! شکم مردم هست.Exclamation یعنی سرمایه گذاری در مواردی که خوردنی هست. چون بستگی به شرایط نداره، جنگ بشه نشه تحریم بشه نشه یا هرچیزی، مردم غذا باید بخورند.
بعد از بررسی های زیاد به این نتیجه رسیدم که بهترین کار، ساندویچی و نهایتا فست فود هست. اونم ب سبک هایدا. یعنی یک مغازه ک ساندویچ یا فست فود رو فقط سرو می کنه و جایی برای نشستن نداره. نهایتا ۲ تا صندلی. اما با وضع اجاره مغازه ها و اینکه این مورد به عنوان شغل دومم در نظر گرفتم و خودم نمیتونم سرکار باشم (صبح تا بعد از ظهر سر ی کار دیگه ای هستم) و همچنین مشورت با ی سری از افراد، منصرف شدم.Sleepy

بعد از بررسی های مختلف و مشورت با یک سری افراد آگاه تو نهای های اقتصادی خصوصی و دولتی، تصمیم گرفتم وارد بازار بسته بندی بشم. Confused

مواردی ک آماده دارم:

حالا یک سری سوال دارم: Huh
۱- به نظرتون بازاری هست که بشه روش حساب باز کرد؟
۲- به نظرتون با ی برندی ک از قبل مال یکی از دوستام هست این کار رو انجام بدم یا برند جدید خودمو شروع کنم؟
۳- شما چه موادی رو پیشنهاد می کنید؟ (از روی تجربه و آگاهی لطفا)
۴- شما چه کشورهایی رو برای صادرات پیشنهاد می کنید؟ (برای صادرات و کارت بازرگانی و ... هم مشکلی ندارم)
۵- بازار هدف چی پیشنهاد می کنید؟ سوپر مارکت ها؟ مراکز خرید؟ سازمان ها و نهاد ها؟ .... ؟

علاوه بر این موارد دو نکته هم حائز اهمیت هست:
۱- شما کار دیگه ای رو پیشنهاد می کنید؟
۲- هر نکته یا موردی که باید در انتخاب محصول، بسته بندی، برند، بازاریابی، درصدها، شراکت و... از نظرتون مهمه دوس دارم بدونم. واقعا لطف بزرگی می کنید که بامن در میون بزارید. Huh

بیشترین مشکلم هدف گزاری و نقشه راه هست. یکم احساس می کنم اهدافم ناپخته هست و آینده یکمی گنگ ب نظر میاد برام. ممنون میشم راهنمایی ام کنید. Idea

منتظر راهنمایی ها و نظرات خوب و کارساز شما هستم. 10_004
باتشکر
لینک مرجع