سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: اشنایی با تمامی استانها(محصولات.تولید.صادرات...)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
پیرو طرح بزرگ انجمن برای اشنایی دوستان با استانهای خود و سایر استانها و همچنین محصولات تولید شده و محصولاتی که در استان مربوط وجود دارد از قبیل محصولات کشاورزی صنعتی...

که برای ارسال به سایر استانها و همچنین صادرات مناسب می باشد وجود دارد.

با مطالعه این پی دی اف با خیلی چیزها در استان خود اشنا خواهید شد.

حتما" مطالعه بفرماید.
اردبیل
(10-14-2012 12:24 PM)حامد نوشته شده توسط: [ -> ]پیرو طرح بزرگ انجمن برای اشنایی دوستان با استانهای خود و سایر استانها و همچنین محصولات تولید شده و محصولاتی که در استان مربوط وجود دارد از قبیل محصولات کشاورزی صنعتی... که برای ارسال به سایر استانها و همچنین صادرات مناسب می باشد وجود دارد.

با مطالعه این پی دی اف با خیلی چیزها در استان خود اشنا خواهید شد.

اردبیل

ضمن تشکر این پی دی اف مربوط به اردبیل بود.اگر استانهای دیگر هم باشد عالی است.
جناب قربانیان تا امشب همه استانها را کاملا" میگذارم.
ممنون!
ولی من فایل استان خودم(بوشهر)رو بررسی کردم متاسفانه آمارها خیلی قدیمی و مربوط به سال 83 به قبل هست! این یعنی اکثر قابلیت ها شناخته نشده و یا در سطح کمتری مورد بررسی قرار گرفته !
نکته دیگه صحیح نبودن بعضی از اطلاعات بود! مثلا یکی از محصولات صادراتی استان "زیره" بود در حالی که من تا حالا تو استانم ندیدم!!
یا مثلا یکی از مهمترین صنایع دستی استان و منطقه ما عبابافی با پشم شتر هست که ارزآوری بسیار بالاست! (هر عبا چند میلیون قیمتشه!!)اما این هم در این مطلب نیومده بود!!
و ...
(10-14-2012 10:56 PM)حامد نوشته شده توسط: [ -> ]اذربایجان شرقی

اذربایجان غربی
بوشهر

چهار محال و بختیاری

اصفهان

فارس

میشه سمنان رو هم بگذارید
اگه امكان داره فايلها رو يه جا آپلود كنيد
ممنون
خوزستان

کهگیلویه و بویر احمد