سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: ايده قديمي ولي ميليوني
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
جنس مغازه من بیشتر زنونه هست دید اون خیلی زیاد نیست قیمتها هم مناسب هست.الان 6سال هست مغازه دارم البته 5 سال همکف بودم ولی الان زیر زمین هستم به نظرتون باید چیکار کنم.
(11-11-2012 08:51 AM)سهیل نوشته شده توسط: [ -> ]جنس مغازه من بیشتر زنونه هست دید اون خیلی زیاد نیست قیمتها هم مناسب هست.الان 6سال هست مغازه دارم البته 5 سال همکف بودم ولی الان زیر زمین هستم به نظرتون باید چیکار کنم.

پیشنهاد در رابطه با ارائه لباس زنانه:

- از لباسهای موجود عکس بگیرید و بشکل آلبوم به خانمهائی که مراجعه میکنند ارائه دهید.
- در فاکنورهائی که ارائه می دهید شماره ای داشته باشد و ماهیانه یکبار قرعه کشی کرده و جنسی را بعنوان جایزه به مشتریان بدهید.سعی کنید روز قرعه کشی اکثریت مشتریان باشند.
کمی هزینه لازم دارد.
هزینه در اینجا تبدیل به سود فراوان می شود.
فعلا این دو مورد را انجام دهید و نتیجه اش را اعلام فرمائید.
برای لباس کودکان هم می توانید این حرکت را انجام دهید.
اول در مورد زنانه شروع کنید و بعدا بچگانه.
اگر بتوانید این آلبومها را در آرایشگاهها هم ارائه دهید نتیجه عالی میگیرید.
البته این موارد باید بتدریج باشد.(زمان انجام این ایده ها بستگی به توانائی شما دارد.)

ایده های زیادی برای موفقیت در این شغل وجود دارد.شروع کنید تا ایده های بعدی هم ارائه شود.
سهيل جان جواب سوال منا ندادين؟
(11-11-2012 12:16 AM)alimardaniyan نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوست عزيز
ورودي راه پلت چقدره؟
آيا ازبيرون ديد داره؟

سلام ببخشید دیر جواب دادم ورودی پله هام 1 متر و نیم فکر کنم باشه خیلی هم دید نداره !
(11-11-2012 09:36 AM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]
(11-11-2012 08:51 AM)سهیل نوشته شده توسط: [ -> ]جنس مغازه من بیشتر زنونه هست دید اون خیلی زیاد نیست قیمتها هم مناسب هست.الان 6سال هست مغازه دارم البته 5 سال همکف بودم ولی الان زیر زمین هستم به نظرتون باید چیکار کنم.

پیشنهاد در رابطه با ارائه لباس زنانه:

- از لباسهای موجود عکس بگیرید و بشکل آلبوم به خانمهائی که مراجعه میکنند ارائه دهید.
- در فاکنورهائی که ارائه می دهید شماره ای داشته باشد و ماهیانه یکبار قرعه کشی کرده و جنسی را بعنوان جایزه به مشتریان بدهید.سعی کنید روز قرعه کشی اکثریت مشتریان باشند.
کمی هزینه لازم دارد.
هزینه در اینجا تبدیل به سود فراوان می شود.
فعلا این دو مورد را انجام دهید و نتیجه اش را اعلام فرمائید.
از لباسها عکس گرفتم و آلبوم هم درست کردم واسه مشتریها گذاشتم فقط در مورد قرعه کشی نمیدونم چه جوری شروع کنم آیا جواب میده یانه!
در فاکنورهائی که ارائه می دهید شماره ای داشته باشد و ماهیانه یکبار قرعه کشی کرده و جنسی را بعنوان جایزه به مشتریان بدهید.سعی کنید روز قرعه کشی اکثریت مشتریان باشند.

بله جواب خواهد داد.
مرسی از راهنمایی تون ولی من چون جنس قیمت پایین و بالاتر دارم باید یه مبلغی برای هر شماره که میخوام بدم تعیین کنم بنظرتون چیکار کنم چه قیمتی برای هر شماره بذارم بهتراست .
(11-11-2012 04:27 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]در فاکنورهائی که ارائه می دهید شماره ای داشته باشد و ماهیانه یکبار قرعه کشی کرده و جنسی را بعنوان جایزه به مشتریان بدهید.سعی کنید روز قرعه کشی اکثریت مشتریان باشند.

بله جواب خواهد داد.

به نظرتون برای هر برگه قرعه کشی چند درنظر بگیریم خوبه و یه نکته دیگه مغازه من در حد فروشگاههای خیلی بزرگ نیست !؟
شما برگه های شماره به خریداران بدهید.(با مهر مغازه)روز قرعه کشی برگه ها را بگیرید و با حضور خودشان یک شماره را از کیسه بیرون آورده و جایزهای در نظر بگیرید.
کاری به یزرگ بودن و کوچک بودن مغازه ندارد.
اجرا کردن ایده ات برام جالب تر از خود ایده ات بود من اگه نصف اراده تو رو داشتم الان ترکونده بودم. موفق باشی!
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع