سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: تا وقتی که فعالیتی را شروع نکنم، اینجا نمیام.
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام خدمت دوستان عزیز
بیش از 10 ماه از عضویتم در این انجمن میگذره، تنها فعالیتی که تو این مدت انجام دادم(البته بعدش با شکست مواجه شده و جمع کردم) راه انداختن گیم نت بود.
حدود 10 ماه کلی ایده رو دیدم و استفاده کردم ولی موفق به راه اندازی هیچ کاری درقالب این ایده ها نشدم.ولی با خودم قرار میذارم و به همه شما قول میدم از الان تا وقتی که یه فعالیتی رو شروع نکرده باشم، به این انجمن نمیام.
انشالله همگی دعا کنید تا یه روزی با دست پر و انرژی مضاعف خدمتتون برسم و انرژیمو به همتون انتقال بدم.
الهی به امید تو
خدا نگهدار همگی تا بعد 27
کاش بجای ترک انجمن علت عدم موفقیتت را در راه اندازی گیم نت با کمک عزیزان انجمن پیدا میکردی.
دادا کجا میری؟
به نظرت بهتر نیست با مشورت با اعضای انجمن و بیان ایده هایی که داری , موانع سر راه اون کار رو برطرف کنی؟
دوست عزیز تو شکستی که خوردی ردپای یه اشتباه رو باید پیدا کنی.اما به نظر من رفتنت بازم یه اشتباه بزرگ دیگست.اونم موقعی که قدم های خوبی داره برداشته میشه.اگه دور شی میشی تنها و تازه کار.اما اگه بمونی یه گروهیم با تجارب مختلف...
اما این نظر من به عنوان کوچیکترت بود.
امیدوارم هر جا که هستی موفق باشی...
بهنام جان این یأس و نامیدی میتواند به دو دلیل باشد: یا هدفی داری ولی موانعی سد راهت شده اند یا هدف نداری و در واقع هنوز نتوانسته ای برای خودت هدفی تعیین کنی.
بعنوان یک دوست اگر از من میپذیری ضمن ادامه فعالیت در انجمن برو کاری هرچند کوچک را شروع کن مانند دستفروشی، بازاریابی، میوه فروشی در بازارچه هایی که در محوطه های آزاد هستند، و صدها فعالیت دیگر میتوانی انجام دهی که نه نیاز به سرمایه زیاد دارند و نه تخصص.
چه اشکالی دارد؟
من مدتها بازاریاب بودم با درصد کم! مدتها سر چاه نفت در گرمای تابستان کارگری میکردم! زمانی که دبیرستان بودم هرسال کارم همین بود! برای تفنن هم نبود مجبور بودم.
دوستی دارم که با تحصیلات دانشگاهی درحال فروش فلافل است! و کلی برنامه و هدف برای آینده دارد.
شما هم اگر بخواهی میتوانی کاری را شروع کنی و چه بسا همان کار ساده و به ظاهراً کم ارزش دری برویت بگشاید به سوی دولت و فرزانگی...
حرف آخرم اینکه ارزش شغلی ما به اندازه ی امکاناتی است که در اختیار داریم و قابلیتهایی که در وجودمان است پس توقع نداشته باشیم با یک حرکت به یک حرفه ای تبدیل شویم. باید تجربه کسب کنیم و کسب تجربه نیازمند عمل است و عمل نیاز به این دارد که از روی صندلی بلند شویم و احیاناً لباسهایمان خاکی شود.
موفق باشی
فلوچارت موفقیت
1-تصمیم
2-تعیین هدف مشخص
3-شروع به کار در جهت رسیدن به هدف مشخص شده
4-شکست
5-کسب تجربه از شکست و ادامه کار به روشی بهتر
6-آیا به هدف مشخصت رسیدی بله==> تو موفق شدی خیر ==>برو به مرحله 5
موفقیت یعنی آمادگی داشتن برای شکست،
منم با دوستان موافقم.
شما با ترک انجمن نه تنها کمکی به خودتون نمیکنید بلکه منبع انرزی و راهنمایی اعضا را از دست خواهید داد.
خوب داداش تو که داری میری دوستانم انگار نمیتونند منصرفت کنند
پس من به جای این چیزا برات دعا میکنم
امیدوارم تو زندگیت موفق بشی و هر چیزی که به صلاحته رو خدا بهت بده
با تشکر
سلام دوست خوب و عزیزم آقا بهنام.

بهنام جون میدونم توی این شرایط سختیه قضیه اینه که هرکاری میای شروع کنی دوستان یه کار خوب و جدید توضیح میدن و توام به خاطر تعیین نکردن دقیق هدفت و صرفا به هدف فقط شروع کردن هی شاخه شاخه میشی. در نتیجه جز گیج شدن بهت کمکی نمیکنه. اگر واسه این میخوای چند وقت بری خب پیشنهاد منم همینه. شاید اینطوری بودن نزاره هدفی انتخاب کنی واسه خودت.

ولی پیشنهاد بهتری که میتونم بکنم. سعی کن کار و هدفتو تعیین کنی. طوری که بدونی واسه خودته و بهش ایمان داری و میخوای ادامش بدی. اینطوری وسط راه اگر چیزای دیگه دیدی جذبشون نمیشی چون هدف داری. در اون شرایط میتونی راه های بهتر رسیدن به هدفت و روش درست رسیدن به هدفت رو به کمک اعضای انجمن پیدا کنی.

من شرایطتو درک میکنم چون خودم همچین اتفاقی افتاد برام. میای آلوئه ورا بزنی یکی میگه کرم زباله خورا عجب چیزیه میای بری طرفش یکی میگه ذغال بسته بندی کردن خوبه. میای بری یکه میگه اوف قارچ خیلی بهتره و اینطوری گیج و گیج و گیج تر میشی در صورتی که هدف نداشته باشی.

پس با خودت خلوت کن و راهتو انتخاب کن و به انجمن برگرد و از راهنمایی های دوستان در زمینه اون راهت استفاده کن

موفق باشی دوست گلم
(10-14-2012 12:45 AM)MohamadMJ نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوست خوب و عزیزم آقا بهنام.

بهنام جون میدونم توی این شرایط سختیه قضیه اینه که هرکاری میای شروع کنی دوستان یه کار خوب و جدید توضیح میدن و توام به خاطر تعیین نکردن دقیق هدفت و صرفا به هدف فقط شروع کردن هی شاخه شاخه میشی. در نتیجه جز گیج شدن بهت کمکی نمیکنه. اگر واسه این میخوای چند وقت بری خب پیشنهاد منم همینه. شاید اینطوری بودن نزاره هدفی انتخاب کنی واسه خودت.

ولی پیشنهاد بهتری که میتونم بکنم. سعی کن کار و هدفتو تعیین کنی. طوری که بدونی واسه خودته و بهش ایمان داری و میخوای ادامش بدی. اینطوری وسط راه اگر چیزای دیگه دیدی جذبشون نمیشی چون هدف داری. در اون شرایط میتونی راه های بهتر رسیدن به هدفت و روش درست رسیدن به هدفت رو به کمک اعضای انجمن پیدا کنی.

من شرایطتو درک میکنم چون خودم همچین اتفاقی افتاد برام. میای آلوئه ورا بزنی یکی میگه کرم زباله خورا عجب چیزیه میای بری طرفش یکی میگه ذغال بسته بندی کردن خوبه. میای بری یکه میگه اوف قارچ خیلی بهتره و اینطوری گیج و گیج و گیج تر میشی در صورتی که هدف نداشته باشی.

پس با خودت خلوت کن و راهتو انتخاب کن و به انجمن برگرد و از راهنمایی های دوستان در زمینه اون راهت استفاده کن

موفق باشی دوست گلم
هدف یعنی انتخاب کار و شغلی که دوست داری.عاشقش هستی و بهیچ عنوان دست از سرش برنمی داری.
فردی را می شناسم که جز نفرات اول کنکور بود و بهش پیشنهاد دادند :رشته های مربوط به پزشکی را انتخاب کن ولی ایشان شاید باور نکنید رفت هنر.
وقتی برای خرید ماشین می رویم و می توانیم هر ماشینی را بخریم و کلی هم ماشین عرضه شده است (ایده های زیاد انجمن).ما ماشینی را انتخاب میکنیم که دوستش داریم و عاشقش هستیم.در ارائه زیاد ایده کسی گمراه نمی شود مگر اینکه نتواند تصمیم درست بگیرد.فرق افراد موفق و عیر موفق هم در همین است.
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع