سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: در 28 مرحله میلیاردر شوید
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
سلام ایده ی خیلی جالبیست حتما می خواهم امتحانش کنم
من خودم تقریبا این مسیر را طی کرده ام اما نه به این منظمی من خودم شروع زندگیم تنها 130 هزار تومان داشتم اما الان شکر خدا نزدیک 40 ملیون سرمایه غیر نقدی دارم

به نظر من شروع کردن از مبالع کمتر مثل 500 تومان و کمتر بهتر است درست است که دست و بال بسته می شود اما ایده های ریزتری برای دوبرابر کردنش به سراغ آدم می اید من خود سعی می کنم با 500 تومان شروغ کنم اگر توانستم شروع کنم حتما خبرتان خواهم کرد
مغازه دارم و10م پول نقد دارم وکلی جنس'لطفا راهنمایی کنید چطوری 2برابرش کنم
این تاپیک عالیه !!!!!!!!!!!!!
من هم میخوام شروع کنم. منتهی یه مسئله ای هست. من بر خلاف بقیه که میگن پول های کم رو میتونند دو برابر کنند اما پول های زیاد رو نه حس میکنم دقیقا بر عکسه واسه من !!!!!!! یعنی حس میکنم پول زیاد رو خیلی راحت میتونم دو برابر میکنم اما پول کم راستش رو بگم واسم سخته ( حسم بدجور قویه ). یعنی راستش رو بگم فک میکنم ارزش نداره فعلا وقتم رو بزارم واسه اینکه 5 هزار تومن رو بکنم 10 هزار تومن یا ....
میخوام پولم رو برسونم به 5 ( و یا 10 ) میلیون تومن و بعد با اون پول شروع کنم به کار کردن!!!!!!
در هر صورت این روش معرکه است !!!!!!!! واقعا به من خیلی امیدواری داده !!
سلام به همگی..
من خیلی دیرتر از همه با موضوع آشنا شدم و تازه می خوام شروع کنم.. ایده جالبیه به نظرم ..
برام جالبه بدونم اونایی که قبلاً شروع کردن به کجا رسیدن الآن؟
خیلی سخته تصمیم بگیرم با چه مبلغی شروع کنم :/
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع