سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: با دریافت پیامک ماهی 500 هزارتومن پول دربیاورید
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
[/size]پیامک تبلیغاتی دریافت کنید , یه پولی هم دستی بگیرید.جالبه!!!!!!!

عجیبه نه؟ ایرانسل و همراه اول و همه و همه پیام تبلیغاتی میفرستن براتون بدون اینکه ازتون اجازه دریافت کنن که راضی هستین یا نه.
ولی این شبکه و سیستم جدید با عضویت شما درش براتون پیامک میفرسته که عضویتتون نشانه رضایت شماست . سفارش دهنده دریافت کنن رو با شما نصف میکنن. عجیبه نه؟؟ ..

نه پولی میدین , نه کار خاصی میکنین , جدا از اون پیامک ها باعث به روز بودنتونم میشه , جدا از همه اینا پولی که از تبلیغ دهنده دریافت میکنن رو با شما نصف میکنن میتونید تو سایت بیشر مطلع شوید
میتونید با معرفی دوستان خود تا 500 و اگه تلاش کنید تا 1200 میتونید در امد داشت باشید ..
خیلی عجیبه نه؟ این یه عیده جدیده هیشکی مثلشو ندیده پس تا دیر نشده بجنبین.هرچی بیشتر صبر کنین پورسانت بیشتری که در انتظارتونه رو از دست میدین.
قرعه کشی
پول خوبی در کارهست

WinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWink

برای آخرین بار می گویم که تبلیغ اینگونه سایت ها در این انجمن ممنوع است وگرنه اکانت شما مسدود می شود.باتشکر.مدیریت
(07-25-2011 07:19 AM)naderblue نوشته شده توسط: [ -> ][/size]پیامک تبلیغاتی دریافت کنید , یه پولی هم دستی بگیرید.جالبه!!!!!!!

عجیبه نه؟ ایرانسل و همراه اول و همه و همه پیام تبلیغاتی میفرستن براتون بدون اینکه ازتون اجازه دریافت کنن که راضی هستین یا نه.
ولی این شبکه و سیستم جدید با عضویت شما درش براتون پیامک میفرسته که عضویتتون نشانه رضایت شماست . سفارش دهنده دریافت کنن رو با شما نصف میکنن. عجیبه نه؟؟ ..

نه پولی میدین , نه کار خاصی میکنین , جدا از اون پیامک ها باعث به روز بودنتونم میشه , جدا از همه اینا پولی که از تبلیغ دهنده دریافت میکنن رو با شما نصف میکنن میتونید تو سایت بیشر مطلع شوید
میتونید با معرفی دوستان خود تا 500 و اگه تلاش کنید تا 1200 میتونید در امد داشت باشید ..
خیلی عجیبه نه؟ این یه عیده جدیده هیشکی مثلشو ندیده پس تا دیر نشده بجنبین.هرچی بیشتر صبر کنین پورسانت بیشتری که در انتظارتونه رو از دست میدین.
قرعه کشی
پول خوبی در کارهست

دوست عزیز این مطلب را شما برای بار 5 مطرح می کنید و این سایت به طور کامل بسته شده است.
این سایت بسته نشده است و فقط تبلیغات اینجور سایت ها در این انجمن ممنوع هستش
من هم در یک سایتی عضو شدم که درآمد میلیونی داره توی امضام لینکش هست کلیک کنید!!!

(در ضمن شما که اینک گذاشتی تا الان چند تا زیر مجموعه گرفتی؟؟؟)
------------------------------
برای آخرین بار می گویم که تبلیغ اینگونه سایت ها در این انجمن ممنوع است وگرنه اکانت شما مسدود می شود.باتشکر.مدیریت
خواهش می کنم، تمنا می کنم.
دوستان عزیز لطفا بی خیال این سایت ها بشید.

بابا بچسبید به کار کردن ، روزی حلال

اینا همشون کلاهبرداریه ، طرف یه پنل اس ام اس گرفته و داره از مشتریاش سودهای کلان میگیره به شما ها هم یه مقدار خیلی ناچیز میده.

اون بدبختی که میاد این پولو میده تا براش تبلیغات بفرستن و اسمش تبلیغات موثره(مثلا) پولش هدر میره میخواین بدونین برای چی؟خب حالا بهتون میگم.

شما زمانی که میخواین ثبت نام کنین در انتها قسمتی هست که از شما میخواد موضوعات مورد علاقتونو انتخاب کنید تا طبق همونا براتون اس ام اس بیاد. و شما هم میدونید هر چی موضوعات انتخابیتون بیشتر باشه اس ام اس بیشتری براتون میاد و سود بیشتری نصیب شما میشه.

پس همه ی موضوعاتو انتخاب می کنین.یعنی شما دارید سر اونا کلاه میزارید.

اون بدبختی که میخواد اس ام اس براش بفرستن. فک می کنه واقعا شما به این موضوعات علاقه داریدو پول میده تا براش اس ام اس بفرستن.در صورتی که شما به محض اومدن اس ام اس فورا پاکش می کنید و اصلا نمی خونیدش.چون فقط پول براتون مهمه.

خب حالا خودتون قضاوت کنید آیا این کار درسته یا نه؟

آیا این نامردی نیست؟
(07-25-2011 09:09 AM)ndm1368 نوشته شده توسط: [ -> ]این سایت بسته نشده است و فقط تبلیغات اینجور سایت ها در این انجمن ممنوع هستش

مرسی دوست من تذکر به جایی بود.
(07-25-2011 07:19 AM)naderblue نوشته شده توسط: [ -> ][/size]پیامک تبلیغاتی دریافت کنید , یه پولی هم دستی بگیرید.جالبه!!!!!!!

برای آخرین بار می گویم که تبلیغ اینگونه سایت ها در این انجمن ممنوع است وگرنه اکانت شما مسدود می شود ضمنا این تایپیک غیر مفید بسته می شود..باتشکر.مدیریت
لینک مرجع