سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: صادرات عسل
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
با عرض سلام خدمت تمام دوستان عزیز پدر من زنبوردار می باشد و من تصمیم گرفتم عسل تولیدی را صادر کنم ولی هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارم کسی هست که من را راهنمایی کند ؟ یا من را با صادر کنندگان دیگر آشنا کند؟
لطفا اگر کسی اطلاعاتی دارد به من کمک کند
سلام دوست من شما می خوای عسل رو به صورت فله ای صادر کنی ؟ در این صورت شما بیشتر به فکر استان ها و حاشیه خلیج فارس فکر کن
ولی اگه می خوای به کشور های دیگه صادر کنی باید عسل رو به صورت شیره یا موم تو ظرف های شیشه ای یا پلاستیکی بسته بندی کرده و استاندارد های مورد نیاز رو تهیه کنی تا بتونی صادر کنی
در این زمینه ذوست خوبمون آقای قربانی می تونه بیشتر راهنماییت کنه
و یه نکته دیگه بگم که آقای قربانی به من گفته بود:
محصولاتت باید از مرغوبیت کافی و قیمت مناسب نسبت به سایر رقیبات باشه
سلام دوست عزیز
به نظر من یه سرچی بگیری به بعضی از سوالاتت جواب میگیری
هم فارسی و هم انگلیسی سرچ بگیر
(10-09-2012 12:12 PM)soltan20 نوشته شده توسط: [ -> ]با عرض سلام خدمت تمام دوستان عزیز پدر من زنبوردار می باشد و من تصمیم گرفتم عسل تولیدی را صادر کنم ولی هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارم کسی هست که من را راهنمایی کند ؟ یا من را با صادر کنندگان دیگر آشنا کند؟

دوست عزیز لطفا برای آشنائی و اعتماد مشخصات و شماره خود را اعلام فرمائید تا عزیزان بتوانند کمک شما باشند.ممنون.
سلام
شما محصولتون از نظر کیفیت چگونه هست؟
بسته بندی داره ؟درجه چند؟
قیمت گذاری شده هست؟
آیا قیمت رقابتی با داخل هست ؟ و همین طور خارج از ایران؟تا چند تن در ماه ساپورت میکنید؟
شما وقتی قرار داد میبندید باید به تمامی بندهای قرار داد پایبند باشید.قرار دادها الزام آور هست
اگر محصولت 100 درصد طبیعی هست به درد اروپا میخوره ولی یه سری استانداردها هست که باید رعایت شه و اخذ شه.
اگر از محصولت نمونه به صورت بسته بندی داری بفرست برای من بفرستم اروپا آسیای شرق و آسیای میانه
عسل که کشورهای دیگه تولید می کنند با کیفیت های درجه یک و قیمت مناسب
برای من سوغات از آمریکا عسل و بادام آوردن ، انصافا چه عسل و بادامی بود
دوست گرامی شما نگفتید از کدوم استانی و عسلت در چه کیفیتی هست
منم تو کار عسلم ، البته می خوام شروع کنم و در حال تحقیقم بسته بندی عسل از همه چیز مهم تره که چه شکلی باشه
اگه عسلت طبیعی باشه که چه بهتر
من بار ها دیدم که عسل از اینجا به صورت فله ای به ترکیه صادرات میشه اونجا بسته بندی میشه دوباره به این واردات میشه
این کاریه که میشه تو خود ایرانم انجامش داد
سلام
تركيه قيمت هر كيلو عسل طبيعي 200 لير ترك هست كه الان لير 1800 تومان ميشه 360 هزار تومان. در مورد صادرات به تركيه خيلي سخت هست بهداشت خيلي سختگيري ميكنه براي تناژ بالا ارزش داره من خودم چند تا كندو دارم عسلشون طبيعي هست اما مقدارش كم ميشه بازار خودمون 40 ميگفتن اخرش به دوستم كيلويي 70 فروختم دوستم به تركها كيلويي 110 هزار تومان فروخت. توي منطقه ما اگه عسل طبيعي باشه خوب ميخرند.
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع