سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: تولید تیرچه بلوک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
جناب قربانیان چرا تحویل 2 ماهه هستش؟
(10-13-2012 04:35 PM)حامد نوشته شده توسط: [ -> ]جناب قربانیان چرا تحویل 2 ماهه هستش؟

شاید بخاطر اینست که سفارش زیاد دارند.با آنان تماس بگیرید.
من متاسفانه این سرمایه در گردش را متوجه نشدم که عزیزان می فرمایند؟
کاش عزیزی از عزیزان که علاقمند کار در این رشته بود , داوطلب می شد , با این شماره ها و آدرسهای که دادم کاملا تحقیق میکرد و فقط نظر کارشناسی می داد.
با درود

استاد با ایشون و الان خیر ، ولی سال پیش بنده برای راه اندازی این کار اقدام کردم .
این بلوک ها بلوک های سبک ، CLC ، فوم بتون و ... نام گذاری شده اند ، ظاهر آن شبیه آجر هست و کاربرد آجر را دارد ولی در سایزهای بزرگتر از آجر هم به بازار عرضه می شه . روش تولید هم به این صورت هست که سیمان به جای مخلوط با شن و ماسه با محصولاتی نظیر فوم (یونالیت) ، گاز (هوا ) ، لیکا (نوعی ماسه پخته شده و پف کرده ) و هر نوع ماده پرکننده با جرم حجمی زیاد و وزنی کم قابل تولید هستند .
روش تولید هم به این صورت هست که پس از درست شدن ملات ، آن را در قالب های 1 متر مکعبی یا بزرگتر ریخته و در سالن بخار خشک می کنند (بعضا عادی هم خشک می شود ) پس از خشک شدن از قالب دراورده و توسط دستگاه به ابعاد مورد نظر برش خورده ، پالت شده و به محل مورد نظر خریدار حمل می شوند.

اما سرمایه در گردش
هزینه سرمایه ثابت اینکار برای ماشین آلات در حدود هفتاد میلیون پارسال و احتمالا 150 میلیون امسال هست ، نیاز به زمین 10 هزار متری و سوله 2 3 هزار متری هم داره که حدود 400 500 میلیون توی یک شهرک صنعتی معمولی هزینه اش می شه . اما جدای از اینها نیاز به سرمایه در گردش بالایی برای تولید داره .
فرض می گیریم کارخانه و ماشین آلات با هر زور و ضربی که بود خریداری و نصب شد ، الان برای تولید روز اول نیاز به خرید مصالح و مواد اولیه به ارزش 30 میلیون داریم . به فرض اینکه همین امروز هم بفروشیم و انبار نکنیم 2 ماه دیگه این 30 میلیون تومان ما برمی گرده . فردا (روز دوم تولید) هم 30 میلیون نقدینگی دیگر نیاز داریم که برگش این پول با سودش هم 2 ماه و 1 روز دیگر می شود .
با این اوصاف از اولین روز تولید تا دو ماه بعدش هیچ دریافتی وجود ندارد و روزانه 30 میلیون وجه نقد نیازه (600 میلیون تومان ) و بعد از دوماه که چک های قبلی پاس می شه دیگه می افته روی غلطک
اما این تئوری قضیه است ، در عمل جنس ها همون روز فروش نمی ره و نیاز به انبار و لیفتراک و ... داریم
چک های دریافتی همه پاس نمی شوند ، مقدار زیادی از تولیدات همکاری و با تخفیفات زیاد فروخته می شه و و و
و از لحاظ سرمایه در گردش هم نیمی از این مبلغ کافیه چون فروشندگان مواد اولیه وقتی ببینند طرف واقا کاسب هست و کلاهبردار نیست حاضرن اجناس نقدی را با همون چک های مشتری ها ( کمی گرانتر ) بفروشند
من به دلیل نداشتن سرمایه اولیه و دوم بسیار بزرگ بودن کار وارد نشدم ( البته پارسال من دنبال خط تولید آلمانی بودم که حدود 500 هزار یورو می شد ) ولی کار بسیار پر سود ، نو ، و پر متقاضی هست و دولت هم حمایت خوبی می کنه ، برای مصرف کننده هم از هر لحاظ به صرفه هست و در آینده نچندان دور کاملا جایگزین آجر ، سفال و بلوک های سیمانی معمولی خواهد شد
من به دلیل نداشتن سرمایه اولیه و دوم بسیار بزرگ بودن کار وارد نشدم ( البته پارسال من دنبال خط تولید آلمانی بودم که حدود 500 هزار یورو می شد ) ولی کار بسیار پر سود ، نو ، و پر متقاضی هست و دولت هم حمایت خوبی می کنه ، برای مصرف کننده هم از هر لحاظ به صرفه هست و در آینده نچندان دور کاملا جایگزین آجر ، سفال و بلوک های سیمانی معمولی خواهد شد

اینم یک تصویر از کارخانه و خود بلوک

[تصویر: 0_khate%204.jpg]

[تصویر: 65978_1309935544.jpg]
ممنون از نظر کارشناسی استادانه شما.
تقاضا میکنم اگر عزیزان دیگری دقیقا اطلاعاتی دارند منعکس فرمایند.

پیشنهاد
وقتی ایده ای در انجمن معرفی می شود:
[1- افرادی نظر دهند که در آن کار تخصص دارند
2- افرادی نظر دهند که تحقیق و بررسی کامل داشته اند.
مزایا:
1- تایپیک شلوغ نمی شود.
2- سئوال کننده به راحتی می تواند تصمیم بگیرد.
3- انجمن روز بروز پربار بارتر می شود.
4- اعتماد عزیزان به نظرات همدیگر قابل قبولتر می شود.
باسلام به اعضای محترم انجمن،میخواستم در زمینه تزئینات داخلی ساختمان در کنار یک کار تولیدی فعالیت بکنم ،اگرکسانی هستند که که بخواهند نمایندگی برای شهر زنجان دایر بکنند بنده آماده همکاری هستم .:10_004:
(10-10-2012 08:55 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]روز جمعه چابکسر بودم.رفتیم یک کارگاه ساخت تیرچه بلوک و بلوک سیمانی و پوکه ای.حدود2000متر بود.
هزینه تولید: هر متر مکعب محصول این خط با در نظر گرفتن بیشینه آنها 40هزار تومان در هر مترمکعب می باشد
قیمت فروش: در حال حاضر هر متر مکعب 65 هزار تومان تحویل دوماهه
قیمت تجهیزات:
1-ایستگاه مرکزی و میکسر 1.5 متر مکعبی 22میلیون تومان
2-هر متر مکعب قالب 750 هزار تومان (جهت 35 متر مکعب: 27میلیون تومان)
3-دستگاه برش جهت تولید در انواع ابعاد 18 میلیون تومان
مجموعاً 67 میلیون تومان
مجموع سود روزانه: 35*25هزار تومان= 875هزار تومان
بازگشت اصل سرمایه 80روزه =» 80*875هزار تومان = 70میلیون تومان
مدت گارانتی دستگاه ها 6 ماهه می باشد یعنی در مدت زمان 6 ماهه از خدمات گارانتی نامحدود ما استفاده خواهید نمود

با تشکر از مطلب جالبتون ،در رابطه با این مطلب چه جوری تماس بگیرم .
استاد چقدر سرمایه میخواهد سود ماهیانه چقدره
(11-01-2012 01:30 AM)مهدی 1 نوشته شده توسط: [ -> ]با درود

استاد با ایشون و الان خیر ، ولی سال پیش بنده برای راه اندازی این کار اقدام کردم .

دوستان وقتی به یک ایده بکر و سود ده می رسند به راحتی آنرا رها نکنند .

برای انجام کارهای بزرگ به افراد و توانمندیها و تلاش بزرگ تر نیاز است .

آقا مهدی شما خیلی بزرگ فکر می کنید و دنبال ایده های میلیاردی هستید ، این عالی است ، اما اگر بتوانید این کار ها را با پشتوانه و مشارکت دیگر دوستان در قالبهای مختلف انجام دهید بسیار خوب است و اینکه ایده روی زمین نمی ماند و همه سود می برند .

از کم و به حالت دستی هم می شد طبق فرمایشات استاد قربانیان آنرا انجام داد تا با ریسک کمتر و گذراندن مشکلات کار به تجهیز دستگاه ها اقدام کرد ، مهم آماده کردن بستر و نیرو های توانمند است .

دیگر زمان کار فردی رو به اتمام است باید دست به دست هم دهیم و ایران را کنیم اباد .
اگه 100 تومن تو این کار سرمایه بزاریم سود ماهانش چقدره؟؟ یکی میگفت 7تومن درسته؟؟
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع