سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: درآمد موقت از جمعيت انبوه يك مراسم (1ميليون نفر )
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
در يك مراسمي كه داراي بازارچه موقت نيز هست با جمعيت موقت 2روزه چه چيزي براي فروش عرضه كنم جمعيت خيلي زياده ضمنا وقت كمي براي تصميم گيري دارم Huh
ای کاش عزیزانی که درخواست راهنمائی دارند شهر محل سکونت خود را اعلام فرمایند چون هر شهر و یا استان سلیقه های بخصوص بخود دارند.
(09-29-2012 02:22 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]ای کاش عزیزانی که درخواست راهنمائی دارند شهر محل سکونت خود را اعلام فرمایند چون هر شهر و یا استان سلیقه های بخصوص بخود دارند.

يكي از بخش هاي اصفهان
مانتو و روسری و تی شرت و لباس زیر : مردانه و زنانه و بچه گانه.البته با قیمت کمی ارزان.
اگه امکان فروش موادی مثل ذرت مکزیکی و بستنی و نوشدنی باشه خیلی درآمد داره
می توانید چند نفر کارگر هم بگیرید و در زمینه های متنوع فعالیت نمائی.البته نظارت خوبی لازم دارد.
اگر من در مقابل این یک میلیون نفر قرار می گرفتم اطمینان دارم در چند زمینه کار میکردم و خودم فقط نظارت میکردم.
(09-29-2012 02:57 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]می توانید چند نفر کارگر هم بگیرید و در زمینه های متنوع فعالیت نمائی.البته نظارت خوبی لازم دارد.
اگر من در مقابل این یک میلیون نفر قرار می گرفتم اطمینان دارم در چند زمیه کار میکردم و خودم فقط نظارت میکردم.

نيروي كارشو دارم آيا مي شه اجناسشو اماني بگيرم
میتوانید به یک عمده فروشی اسباب بازی و عروسک مراجعه کنید و مقدار زیادی جنس به شرط پس گرفتن باقیمانده بخرید و در آنجا بفروشید سودش چند برابر هست چون قیمت مشخصی ندارد.
میتوانید آجیل و شکلات در بسته های کوچک تهیه کنید و با سود خوبی بفروشید.

چند سال پیش جلوی درب یکی از پروژه های فولاد خوزستان که بسیار وسیع و پرجمعیت بود فردی را دیدم که با یک موتور سه چرخ غذای رستورانی بسته بندی شده میفروخت. ایشان مقدار زیادی بسته های یک بار مصرف غذا از دو یا سه نوع به اضافه چند بسته نوشابه را در قسمت بار موتور چیده بود و همگی را با یک قیمت میداد. همیشه وقت ناهار پیدایش میشد و مشتریهایش عمدتاً رانندگان کامیون که در صف تخلیه بار حبس شده بودند و کارگران موقت که از شرکت غذا دریافت نمیکردند.
تمام وقتی که صرف فروش میکرد 30دقیقه بود و فکر میکنم دو تا سه بار در روز این کار را تکرار میکرد.
(09-29-2012 03:08 PM)fateh728 نوشته شده توسط: [ -> ]
(09-29-2012 02:57 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]می توانید چند نفر کارگر هم بگیرید و در زمینه های متنوع فعالیت نمائی.البته نظارت خوبی لازم دارد.
اگر من در مقابل این یک میلیون نفر قرار می گرفتم اطمینان دارم در چند زمیه کار میکردم و خودم فقط نظارت میکردم.

نيروي كارشو دارم آيا مي شه اجناسشو اماني بگيرم

در صورت داشتن اعتبار درآن شهر استقبال هم می کنند.چنانچه عزیزان اشاره کردند ساندویچ و نوشابه هم در این مدت کوتاه درآمدزا است.کاش می توانستی با عزیزان انجمن در محدوده محل زندگی خود با هم این دو روز را کار کنید.
مراسم چی هست ، کجاست ؟ چه ساعتی از روزه ؟
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع