سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: نهمین صندلی داغ(نمایندگی بیمه) باحضور goldmen
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
(09-30-2012 01:50 PM)پرواز نوشته شده توسط: [ -> ]خسته نباشید. از نظر مادی از این کار(نمایندگی بیمه) راضی هستین؟
درحال حاضر هروز بهتر از قبل مي شود اين كار بستگي به فروش بيشتر وفروش بيمه ها با كارمزد بالاتر هست ودرآينده بهتر از الان مي شود

شریک دارین؟
نه

صبح ها که سر کار هستید کی دم دفتره؟
كلا يك همكار دارم كه هميشه هستند وبعد ازظهرها خودم ميرم دفتر
-آینده بیمه را در ایران چطور می بینی؟
-یکی از بخش های مهم این شغل بازاریابی است.چگونه بازاریابی می کنی؟
-چرا این شغل را انتخاب کردی؟
10_004سلام استاد عزیز
بنده چند سالی خودم را بیمه کردم "عمر پس انداز یا همان عمر سرمایه گذاری" چند سالی پرداخت کردم به دلیل آن که آن زمان از طریق دفترچه و به صورت اقساط پرداخت می شد به دلایل مختلف از ادامه آن منصرف شدم و نپرداختم و وفقه در آن بوجود آمد سوال این است که آیا میشود دوباره ادامه آن را از سر گیرم و یا نه اینکه باید دوباره از اول شروع کنم ؟ سوال دوم این است این چند سالی که پرداخت کردم تکلیف مبالغی که پرداخت شده چه می شود؟ می شود آن را از بیمه مورد نظر دریافت کرد ؟ روش دریافت را و تسویه حساب را بفرمائید متشکرم می شوم. 12_002
(10-01-2012 02:02 PM)مجید (...) نوشته شده توسط: [ -> ]-آینده بیمه را در ایران چطور می بینی؟
ایران از لحاظ فرهنگ بیمه بسیار پایین هست وبیمه اجباری ثالث اگر نبود صنعتب بیمه باید تعطیل می شد با این وضعیت بازار
ولی اگر شرکت های بیمه و بیمه مرکزی بتونند فرهنگ مردم رو عوض کنند یکی از بزرگترین صنعت های ایران می شود

-یکی از بخش های مهم این شغل بازاریابی است.چگونه بازاریابی می کنی؟
اکثرا خودم بازاریابی می کنم وبا کمک دوستام وبا استفاده از بیمه های که فروختم بیمه های دیگر رو براشون توزیع وعرضه میکنم

-چرا این شغل را انتخاب کردی؟
شانسی
(10-01-2012 04:05 PM)mosafer bedar نوشته شده توسط: [ -> ]10_004سلام استاد عزیز
بنده چند سالی خودم را بیمه کردم "عمر پس انداز یا همان عمر سرمایه گذاری" چند سالی پرداخت کردم به دلیل آن که آن زمان از طریق دفترچه و به صورت اقساط پرداخت می شد به دلایل مختلف از ادامه آن منصرف شدم و نپرداختم و وفقه در آن بوجود آمد سوال این است که آیا میشود دوباره ادامه آن را از سر گیرم و یا نه اینکه باید دوباره از اول شروع کنم ؟ سوال دوم این است این چند سالی که پرداخت کردم تکلیف مبالغی که پرداخت شده چه می شود؟ می شود آن را از بیمه مورد نظر دریافت کرد ؟ روش دریافت را و تسویه حساب را بفرمائید متشکرم می شوم. 12_002

این در شرکت های مختلف تفاوت زیادی باهم دارد بعضی از شرکت ها بعد از یک ماه از وقفه بیمه را معلق میکنند وبعضی از شرکت ها از حساب اندوخته کم وحق بیمه رو پرداخت می کنند تا حساب اندوخته شما صفربشود

ازشرکت مورد نظر باشما تماس نگرفتن برای چه نمیریزی؟ یکی از ضعف های نمایندگان عدم پیگیری کار مشتری ها

شما به شرکت یا همان شعبه ای که بیمه شدی مراجعه کن
اگر بخوای ازدوباره ادامه بدی باید اول یک جریمه تاخیر بدی
دوم بعضی از شرکت ها پول این مدت که نبودی رو میگرن وسابقه رد می کنند ولی بعضی از شرکت ها این مدت که نبودی رو کاری ندارند ومیگن از الان بریز تا به سابقه قبلت اضافه بشود

اگر میخوای پولت رو بگیری
بازم مراجعه کن به شرکت یا شعبه ای که بیمه کردی درخواست تسویه حساب کن
حساب کتاب ها وسود های قطعی سالیانه رو محاسبه می کنند وپول شما رو برگشت می دن
سلام.
کارتون توی بهزیستی مرتبط با رشته ی تحصیلیتون هست؟
از روی علاقه این رشته رو انتخاب کردبد؟
به چه دلیل این رشته رو انتخاب کردید؟
به چه دلایلی درس می خونید؟
(10-03-2012 09:32 AM)amiryazdani138 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام.
کارتون توی بهزیستی مرتبط با رشته ی تحصیلیتون هست؟
تا حدودي زيادي اره

از روی علاقه این رشته رو انتخاب کردبد؟
دوران اول دبيرستان به نظام وميكانيك وكامپيوتر علاقه داشتم كه رفتم كامپيوتر

به چه دلیل این رشته رو انتخاب کردید؟
تنوع بسيار زيادي كه در دانش ودر كار داره

به چه دلایلی درس می خونید؟
براي مقاطع بالاتر
براي رسيدن به بعضي از خواسته هام شرطش داشتن مدرك بالاترهست
براي اگاه شدن خودم
تواين مدت هرچي سوادم بالاتر رفته رفتارم ودانشم در زندگي هم بالاتر رفته
تبلیغات شما به چه نحو بوده است ؟و چه مقدار از موفقیت خود را مرهون تبلیغات میدانید؟
بهترین خاطره شما از کارتان کدام است ؟
بدترین خاطره شما از کارتان کدام است ؟
الگوی شما چه کسی بود ؟
تا حالا ضرر کردین؟چقدر بوده؟
(10-03-2012 05:56 PM)مجید (...) نوشته شده توسط: [ -> ]تبلیغات شما به چه نحو بوده است ؟و چه مقدار از موفقیت خود را مرهون تبلیغات میدانید؟
شهر بسیار از لحاظ فرهنگ تبلیغ عقب مانده هست ولی تابحال به چندین مدل تبلیغ کردم وکم وبیش جوابگو بوده است ازدوباره یک فاز جدید تبلیغ راه اندازی کرده ام که درآینده جوابش رو میگرم

بهترین خاطره شما از کارتان کدام است ؟
گرفتن نمایندگی بیمه اصلا تو برنامه کاریم نبود وخیلی شانسی شد ووقتی تونستم مجوزش رو بگیرم خیلی به خودم افتخار کردم

بدترین خاطره شما از کارتان کدام است ؟
یک ضرر بزرگ ویک اطمینان ویک کار درست رو بد اجرا کردم اول سال

الگوی شما چه کسی بود ؟
الگوی خاصی ندارم
ولی خیلی بهم بر خورد که وقتی شنیدم بیل گیتس در هر4ثانیه 100 دلار بدست میاره خیلی وقت هست بفکر شکستن رکوردش هستم

تا حالا ضرر کردین؟چقدر بوده؟
اره تو پروه اول سال که یک کار متفرقه بود 3 میلیون
تا حالا از نمایندگی بیمه ضرر هم کردید؟
راه اندازی نمایندگی بیمه چقدر سرمایه نیاز داشت؟
بازایابی نمایندگی بیمه عمر و تامین آتیه سخته؟
توی شهرتون به غیر از شما نماینده ی بیمه عمر زیاد هست؟
برای موفقیت توی نمایندگی بیمه چه راه کارهایی رو پیشنهاد می کنید؟
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع