سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: خدمات
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام دوستان
من بتازگی عضو این سایت شده ام.
من می خوام یه خدمات دانشجویی کنار دانشگاه پیام نور شهرمون بزنم حدود سه هزار نفر دانشجو داره البته دانشگاه کمی با شهر فاصله داره با این حساب مشتریان من فقط دانشجویان خواهند بود.
بنظرتون چه خدماتی میشه ارائه داد؟ آیا به صرفه هست؟
لطفا راهنمایی کنید.
با سلام
لطفا توضيحات بيشتري بديد
چقدر سرمايه داريد؟؟؟
چقدر وقت ازاد داريد؟؟؟
سلام دوست عزیز

و تبریک به خاطر عضویتتون در انجمن

کلا دانشجویان پیام نور به چند تا چیز خیلی نیاز دارن

1- خرید کتاب های درسیشون ( اینجا ما یه کتاب فروشی داریم که عملا کتاب درسی نو نداره ولی مرکزی شده برای دانشجویان پیام نور - کتاب ها رو از خود دانشجویان میخره و با 70 درصد قیمت پشت جلد میفروشه)

2- کافی نت ( ثبت نام - برنامه کلاسی - امتحانات و ...)

3- تایپ و تکثیر ( پروژه و ...)

اگه بتونیید این سه تا کار رو با هم انجام بدید (در یک مکان ) مطمئن باشید ضرر نخواهید کرد

موفق باشید
مزیت اصلی شما یه خرده دور بودن از شهره! این خودش خیلی کمک میکنه!
حتی اگه در اول کار یه کانکس یا دکه هم داشته باشید و درش کارهای کپی و تایپ و به صورت محدود لوازم التحریر بفروشید مطمئنا در آینده می تونید پیشرفت خوبی کنید!
من خودم تو یه دانشگاه به همین حدود جمعیت رفتم که وسط شهر هم بود و یه واحد به اسم انتشارات داشت! طرف خودش و دو تا کارگراش اصلا وقت سر خاروندن نداشتن!!
خوابگاه.کافی نت.دفتر تایپ و کپی و اسکن.مغازه ساندویچ های خانگی.مغازه لوازم التحریر
(09-26-2012 08:49 PM)M3HDI نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوست عزیز

و تبریک به خاطر عضویتتون در انجمن

کلا دانشجویان پیام نور به چند تا چیز خیلی نیاز دارن

1- خرید کتاب های درسیشون ( اینجا ما یه کتاب فروشی داریم که عملا کتاب درسی نو نداره ولی مرکزی شده برای دانشجویان پیام نور - کتاب ها رو از خود دانشجویان میخره و با 70 درصد قیمت پشت جلد میفروشه)

2- کافی نت ( ثبت نام - برنامه کلاسی - امتحانات و ...)

3- تایپ و تکثیر ( پروژه و ...)

اگه بتونیید این سه تا کار رو با هم انجام بدید (در یک مکان ) مطمئن باشید ضرر نخواهید کرد

موفق باشید

با تشکر از شما بابت راهنماییتون
دقیقا من هم چنین چیزهایی مد نظرم هست. کتابها را با قیمت 30 تا 40 درصد قیمت کتاب بخرم و به 70 درصد قیمت بفروشم. میخوام چند تا سیستم بیارم هم کافی نت باشه هم اگه بشه کلاس خصوصی کامپیوتر بزارم چون خودم لیسانس نرم افزار دارم از دانشگاه دولتی. تایپ و پروژه هم انجام بدم
(09-26-2012 08:38 PM)سجاد دانشفر نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام
لطفا توضيحات بيشتري بديد
چقدر سرمايه داريد؟؟؟
چقدر وقت ازاد داريد؟؟؟

با تشکر از آقای دانشفر
سرمایه آنچنانی ندارم شاید 4-5 میلیون البته دستگاه کپی و پرینتر و اسکنر و دستگاه فکس گرفته ام. 4-5 میلیون الان سرمایه دارم می خوام چند تا سیستم بگیرم. بنظرت نو خوبه یا کارکرده؟
وقت که چون کار دیگه ای ندارم می خوام وقتمو بزارم روی این کار
برای شروع سعی کنید با حداقل ها شروع کنید

سیستم هاتون رو کارکرده بگیرید منتهی مانیتورهاشون رو نو یا تمیز و کم کار تهیه کنید

مطمئن باشید میگیره
چند تا دوست یا شریک پیدا کنید ، و یک تعاونی مانند (حالا قانونی یا ظاهری ) راه اندازی کنید
در این تعاونی 100 متری

یک قسمت خرید و فروش کتابهای دانشگاهی نو و دست دوم ، همانطور که دوستمون گفتند معمولا 60 درصد قیمت پشت جلد خریداری و 70 درصد فروخته می شود ، نو هم که به قیمت پشت جلد 20 25 درصد سود داره ، همان شخصی که این محل را اداره می کنه می تونه کار فتوکپی را هم انجام بده که معمولا کپی از جزوه ها را شامل می شه ، فروش لوازم التحریر عادی هم در این مکان انجام می شه
در صورت تقاضا استخدام چند تایپیست و تایپ پایان نامه هم در این مکان می تونه انجام بشه

قسمت دیگه می شه بوفه و کافی شاپ که از ساندویچ گرفته تا چایی توش ارائه می شه

یک قسمت دیگه هم سوپر مارکت هست که بسته که اوضاع اقامتی دانشجویان می تونه درامد خوبی داشته باشه

یکبار دیگه هم می گم چون بیرون شهر هست ترجیها 3 نفر بشید ، کل سرمایه هاتون را یکی کنید و یک همچین محل بزرگی را اجاره کنید و با عنوان "تعاونی دانشجویی فلان " شروع کار کنید ، می توانید همگی در همه کارها شریک باشید و یا هر کسی یکی از کارها را اداره کند و فقط در پرداخت هزینه اجاره و برق شریک باشید

موفق و پیروز باشید
(09-27-2012 11:16 AM)مهدی 1 نوشته شده توسط: [ -> ]چند تا دوست یا شریک پیدا کنید ، و یک تعاونی مانند (حالا قانونی یا ظاهری ) راه اندازی کنید
در این تعاونی 100 متری

یک قسمت خرید و فروش کتابهای دانشگاهی نو و دست دوم ، همانطور که دوستمون گفتند معمولا 60 درصد قیمت پشت جلد خریداری و 70 درصد فروخته می شود ، نو هم که به قیمت پشت جلد 20 25 درصد سود داره ، همان شخصی که این محل را اداره می کنه می تونه کار فتوکپی را هم انجام بده که معمولا کپی از جزوه ها را شامل می شه ، فروش لوازم التحریر عادی هم در این مکان انجام می شه
در صورت تقاضا استخدام چند تایپیست و تایپ پایان نامه هم در این مکان می تونه انجام بشه

قسمت دیگه می شه بوفه و کافی شاپ که از ساندویچ گرفته تا چایی توش ارائه می شه

یک قسمت دیگه هم سوپر مارکت هست که بسته که اوضاع اقامتی دانشجویان می تونه درامد خوبی داشته باشه

یکبار دیگه هم می گم چون بیرون شهر هست ترجیها 3 نفر بشید ، کل سرمایه هاتون را یکی کنید و یک همچین محل بزرگی را اجاره کنید و با عنوان "تعاونی دانشجویی فلان " شروع کار کنید ، می توانید همگی در همه کارها شریک باشید و یا هر کسی یکی از کارها را اداره کند و فقط در پرداخت هزینه اجاره و برق شریک باشید

موفق و پیروز باشید

صد در صد موافقم
خیلی ایده خوبی دادید و خیلی بزرگ ، واقعا عالیه این به نظرم و امکان نداره نگیره
ممنونم از دوستان عزيز كه صميمانه به همديگر كمك ميكند
براي دستگاه ها سعي كنيد كار كرد باشند.ولي مراقب باشيد خيلي ديگر كار كرده نباشند كه هر روز خراب بشوند و ضررش بيشتر از سودش باشد.
براي نو جلوه دادن شون.ميتونيد از سلفون روي كيبورد و اطراف مانيتور استفاده كنيد(پشت مانيتور منظورم نيست)
كار ديگه كه كلي پول داخلش هست.فروش سوالات دروس دانشگاهي هست.
شما از نت-يا از دانشگاه سوالات هر ترم رو بدست مياريد در كامپيوتر خود قرار ميديد.هر مشتري كه اومد.براش ميزنيد.الان صفحه 50 يا 100 هست
معمولا اگر پيام نور باشد كه همه عادت دارند خريداري كنند و هر بار براي 4 ترم قبل رو حداقل سفارش ميدند

كارهاي ديگه هم كه دوستان گفتند
البته بازم ميشه نمونه هاي ديگه رو هم داخلش اورد- مثل فروش فيلم هاي اموزشي دروس
موفق باشيد
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع