سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: خرید سکه تا پایان سال !!!
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با توجه به آگاهی و فعالیت شما دوستان در خبرسانی و دادو ستد ارز و سکه، در شرایط کنونی
تا پایان سال جاری ، الان وضعیت خرید سکه ، و فروش اون تا پایان سال رو کار درستی میدونید یا خیر؟
من حد سود رو برای خودم 300هزار تومن در هر سکه گذاشتم.
چند تایی سکه با نرخ 900تومن خریدم که اگه به سود مورد نظر برسم میفروشمش.
ولی باز هم شرایط خرید سکه رو دارم.
با سپاس
سوالت یه جورایی رسما اشتباهه.
الان فکر نمیکنم موجودی توی دنیا باشه که حتی بتونه واسه پایان امثال طلا نظر بده. تکلیف طلا در حال حاظر اصلا معلوم نیست. روی نمودارم ببرنش فوقش زور بزنن یکماهشو پیش بینی کنن نه چند ماه.
به هرحال آرزوی موفقیت میکنم.
ﯾﻌﻨﯽ ﺷﻤﺎ ﺭﺳﯿﺪﻥ ﻗﯿﻤﺖ ﻃﻼ ﺭﻭ ﺩﺭ ﺑﺎﺯﺍﺭ ﺟﻬﺎﻧﯽ ﺗﺎ 2000 ﺩﻻﺭ ﺑﻌﯿﺪ ﻣﯿﺒﯿﻨﯿﺪ؟

ﺗﺎ ﺁﺧﺮ ﺍﻣﺴﺎﻝ
بعید نمیبینم ولی شما یهویی خوردن توی سر قیمت طلا رو بعید میدونید ؟
ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﺷﻤﺎ ﭼﻘﺪﺭ ﻣﯿﺘﻮﻧﻪ ﺳﻘﻮﻁ ﮐﻨﻪ؟
ﺍﮐﻪ ﺑﺎﻧﮏ ﻣﺮﮐﺰﯼ ﺑﺨﻮﺍﺩ ﮐﺎﺭﯼ ﮐﻨﻪ ﻗﺒﻠﺶ ﺑﺎﯾﺪ ﺍﻋﻼﻡ ﮐﻨﻪ
ﺍﮔﺮ ﻫﻢ ﺍﺭﺯﺵ ﺟﻬﺎﻧﯽ. ﺑﺨﻮﺍﺩ ﺳﻘﻮﻁ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ. ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﺍﺳﺎﺗﯿﺪ ﭼﻘﺪﺭ ﺍﺣﺘﻤﺎﻝ ﺳﻘﻮﻁ ﻫﺴﺖ!
ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﺍﻭﺿﺎ ﺩﺍﻏﻮﻥ ﻍ ﺭﺏ ﻭ ﺗﻨﺸﻬﺎ
باید خیلی وقت پیش این کارو میکردی مثلا من 10 تاسکه خریدم ماهه 7 پارسال به قیمت 525000تومن بعد اون موقع نزدیک 20 نفر هر موقع میشد 800 یا 900 میگفتن بفروش ضرر میکنی بالا اومد پایین رفت ولی من نفروختم دیروز رفتم طلا فروشی رفیقم گفت تا برج 8 احتمال زیاد میشه 1200 هنوزم امید دارم
ولی الان توصیه نمیکنم بگیری چون برا 50 ,100 تونم ارزش ریسک نداره نوسان زیاده.
به نظر من تجارت و سود توی طلا و دلار در شرایطی خوبه که طرفی که میخواد وارد بشه به هیچوجه طمع نداشته باشه.
بازار بورس بازار معاملات ارزی جهانی ( بورس جهانی ) من یه زمانی فعالیت میکردم.
به این صورته خرید و فروش انواع پول. مثلا دلار میفروشی یورو میخری. یورو میفروشی میری درهم میخری و به همین صورت. یکم که کار حرفه ای ترها رو نگاه میکردم. مثلا دلار داشتن. یه اوج که میگرفت سریع میفروختن و یه چیزی که اون موقع ارزون بود میخریدن. اگر میخواستن طمع کنن که گرون تر میشه، گرون تر میشه و این حرفا هیچ کدوم به اونجا نمیرسیدن.
بازار طلا طوریه باید ریسک کرد و به 100-200 هزار تومنم قانع بود.امکانش هست الان بخری 3-4 ساعت بعدش یهویی قیمت بره بالا مثلا 2 میلیون سود کنی روش. طمع میکنی میگی بازم بالاتر میره یهو از قیمت خریدتم کمتر میشه.

اصولا بازار مرکزی و اینا وقتی قیمت تغییر کرد میان میگن. عمرا بگن قراره گرون بشه یا ارزون بشه. اگه همچین چیزی بو.د همه دنیا توی کار طلا بودن الان کسی دیگه کار نمیکرد.
لینک مرجع