سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: اطلاع رسانی جلسه 91/7/7 در رشت
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
سلام
همانطور که دوستان در جریان هستند قرار است جلسه ای در تاریخ جمعه 7 مهرما در رشت با حضور اعضای انجمن تشکیل شود.

این تاپیک جهت اطلاع از تاریخ و و محل برگزاری و موضوعات مطرح شده و نتایج جلسه و همچنین اعلام امادگی دوستانی که میخواهند حضور پیدا کنند.

پس خواهشا" دوستانی که میخواهند تشریف بیاورند اعلام امادگی کنند تا هماهنگیهای لازم انجام شود.

یا علی
در این جلسه ضمن بحث بر روی پروژه آقای سعید یوسفی وبرنامه ریزی انجام حرکت کاری خواهیم داشت مطالبی هم در رابطه با چگونگی نوشتن اهداف - ایجاد باور و ایمان - چگونه اعتماد بنفس خود را زیاد کنیم. دیوار ذهنی چیست و راه شکستن دیوار ذهنی چگونه است با مثالهای واقعی صحبت خواهد شد.
کاش ادمین عزیز هم حضور پیدا میکرد.
با سلام.خدمت تمامی عزیزان.اگه خدا بخواد من مشکلی ندارم.حتما خدمت میرسم.شماره تماس من09116213191
من هم انشاالله خدمت می رسم، (از تهران)
شماره :09196421264
09127804639
ممنون از دوستانی که اعلام امادگی کردند.

تا 3 شنبه جناب قاصدی محل و ساعت تشکیل جلسه را در همین تاپیک اعلام میکنند.

فقط میمونه اقا کامیار که ایشالله ایشونم حتما" تشریف میارند.

دوستانی که تا این لحظه اعلام امادگی کردند.
اقایان...
ا- هوشنگ قربانیان
2- قاصدی
3- فرهاد قربانی
4- سعید یوسفی
5- حامد کرمی
6- و احتمالا" مسعود نوری
با سلام ؛ خدمت همه دوستاني كه براي شركت در جلسه روز هفتم مهر ماه اعلان آمادگي كردند ، ضمن تشكر از اين عزيزان زمان و مكان جلسه در ذيل اعلان مي گردد:
زمان : 10صبح جمعه هفتم مهر ماه
مكان : رشت ، ابتداي خيابان شهدا روبروي درب ورودي مهديه ، آموزشگاه غير انتفاعي كنكاش .
تلفن جهت هماهنگي : 09112307359 قاصدي
ممنون جناب قاصدی .
بسیار عالی
ممنون.
سلام منم خیلی دوست دارم یه پایه پیدا بشه که از تهران با هم بریم و برگردیم.اگه پایه هست من هم هستم 09355960003
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع