سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: میزان موفقیتتان در نیم سال اول سال چه مقدار بود.
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
خوب بود بالاخره طرح استراتژیکم داره شکل و شمایل خودش رو میگیره
خیلی از اعضا تیم مشخص شدند و با خیلی ها که هماهنگ نبودیم هم جهت و همدل شدیم چند نفر دارن آموزش می بینن و........
کارمون یک کارآفرینی خانوادگیه و خدارو شکر طرح کلی و اولیه اش آماده است
به امید خدا از اول سال آینده در صورت تامین مالی شروع می کنیم حتی اگر تامین مالی نشیم از کوچک شروع می کنیم در واقع طرح ما کاملا انعطاف پذیره و سناریوهای مختلفی براش در نظر گرفته شده
البته انرژی های منفی بسیاری اطرافمون هست
ولی ما فقط مثبت هاش رو در نظر میگیریمSmile
ان شااله همگی موفق باشید
من فکر میکنم تو این 6 ماهه گذشته از همه لحاظ موفق بودم
این شش ماه نسبت به شش ماهه سال قبل موفق تر بودم
من تقریبا دو سالی بود که می خواستم نرم افزاری برای آنالیز اجزای کابینت آشپزخانه بنویسم.
همه تجزیه و تحلیل شو رو انجام داده بودم منتهی حس برنامه نویسی هنوز برام پیش نیومده بود خودم رو مجبور کردم بدین شکل که این طرح رو به عنوان پروژه پایان دوره دانشجویی مقطع لیسانس تعیین کردم و تا 15 شهریور 91 وقت داشتم تا تحویل بندم
و بالاخره به لطف خدا تونستم بعد از یاد گیری فریم ورک Cakephp که از اول فروردین شروع کرده بودم پروژه آنالیز اجزای کابینت رو برنامه نویسی کنم
ان شالله قصد دارم برای 6 ماه دوم به صورت تجاری ارائه بدم. به امید خدا.
از این بابت من 6 ماهه اخیر رو خیلی عالی پیش رفتم
خدا رو شکر.
خونه خریدم ، مغازه رو از شرکت تحویل گرفتم ، گواهینمه گرفتم (اُه اُه ) و موفقیت داشتم ولی داره آتیشم می گیره بلد نیستن اقتصادو جمع کنن، مدام دودش تو چشم ما میره . اوضاع اقتصادی الان مثل سرعت گیر می مونه ، سرعتارو کم و همرو داغون کرده
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع