سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: شما دوست دارید در این عکس جای کدام میلیاردر باشید
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
احمد آقا ، چجوري از بقيه ما سبقت گرفتي و خودتو به وارن بافت و بيل گيتس ووو ........... رسوندي و با آنها عكس يادگاري هم گرفتي !؟
بچه ها بجنبيم.
جداي از طنز اين حركت شما باعث گرديد كه عزم ما راسختر شود ، پس پيش بسوي ميلياردر شدن.
Warren
(09-18-2012 06:19 PM)ahmad rezaee نوشته شده توسط: [ -> ]ما که جامون رو پیدا کردیم کنار این پولدارای خفن عجب حالی میده عکس انداختن .

فقط لطفاً ما رو با بیل گیتس اشتباه نگیرید . برا ما افت داره 414141

[تصویر: bov8701wbgqptc2tiiu5.jpg]

آقا بهت میاد... دمت گرم
تو این عکس هیشکی اما همیشه دوست دارم جای مارک زاکربرگ یا استیو جابز بودم
فکر میکنم یه جای خالی دیگه رو نیمکت مونده اونجا جای من هست ترجیح میدم دیگران آرزو داشته باشن

جای من باشند.راستش چیزی از هیچ کدوم از این انسانهای شریف کم ندارم که هیچ شایدم گل سر سبد جمع

شدم.

ضمنا تا یادم نرفته پیشنهاد میدم دفعه ی بعد یه سالن بزرگتر اختصاص بدن تا همه ی دوستای میلیاردر این انجمن هم تو عکس باشن.

10_00412_00210_00412_00210_00412_00210_00412_00210_004
من دوست دارم ناشناس بمونم برا همین منو حساب کنید جزو میلیلردای خاموش
سلام.میخوام جای هر13شون باشم.
نه صبرکنید 13نحثه اشکال نداره میخوام جای 12تای اول باشم.
همیشه عاشق اپرا بودم و هستم.
[quote='ahmad rezaee' pid='39980' dateline='1347972717']
عکس مربوط به صفحه اول مجله فوربس 2012 است .

شما دوست دارید جای کدام یک از این مولتی بیلیونر ها باشید .......

وارن بافت - بیل گیتس - لورا اندرسون و یا شوهر او مارک اندرسون و ......

[تصویر: image001-jpg_232832.jpg]

من عکس با کیفیت را گذاشته ام تا دوستان عکس خود را جایگزین هر کدام از شخصیت ها که خواستند قرار دهند انشاء الله بزودی عکس ما هم در صفحه اول فوربس چاپ شود .

ایستاده از چپ به راست
Warren Buffett, Oprah Winfrey, Bill Gates, Melinda Gates, Peter Peterson, Leon Black, Jon Bon Jovi, Marc Benioff, David Rubenstein, Steve Case, Laura

دوست داشتم بجای اون مرد کچلی که رو صندلی نشسته باشم
من اپرا رو خیلی دوست دارم و عاشق برنامه هاشم.دوست ندارم جای کسی باشم ولی دوست دارم مثل اپرا قوی صبور و عاشق مردم باشمHeart
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع