سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: زمان های برگزاری نمایشگاههای بین المللی و سایر نمایشگاهها در تمام شهرها
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
این قسمت که جاش تو این سایت واقعا خالی بود بخاطر این ایجاد شد که دوستان عزیز در اولین فرصت، زمان برگزاری نمایشگاهها و توضیحاتی در رابطه با اون به سایرین اطلاع بدن.
حالا این نمایشگاه می تونه در هر اندازه ای و در هر شهر یا کشوری باشه.
نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان: 25 تا 28 شهریور ماه 1390،مکان: نمایشگاه بین المللی تهران، بازدید 9-16
توضیحات: در این نمایشگاه بسیار مهم حدود هزار شرکت داخلی و 200 شرکت خارجی شرکت کردند. و محصولات بسیار جالبی ارائه کردن. این نمایشگاه بسترگاه ایده های خیلی خوب هست. مثلا بعضی از شرکت ها نمایندگی رو به شهرهای مختلف با شرایط خوب واگذار می کنند. ویا دستگاههای تولید بزرگ و کوچیک مثل تولید بلوک، تیرچه و ... با قیمتهای خوب تو این نمایشگاه هست.
امروز اخرین روز نمایشگاهه. توصیه می کنم حتما برید، پشیمون نمیشین.
(09-18-2012 11:04 AM)434343 نوشته شده توسط: [ -> ]این قسمت که جاش تو این سایت واقعا خالی بود بخاطر این ایجاد شد که دوستان عزیز در اولین فرصت، زمان برگزاری نمایشگاهها و توضیحاتی در رابطه با اون به سایرین اطلاع بدن.
حالا این نمایشگاه می تونه در هر اندازه ای و در هر شهر یا کشوری باشه.
نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان: 25 تا 28 شهریور ماه 1390،مکان: نمایشگاه بین المللی تهران، بازدید 9-16
توضیحات: در این نمایشگاه بسیار مهم حدود هزار شرکت داخلی و 200 شرکت خارجی شرکت کردند. و محصولات بسیار جالبی ارائه کردن. این نمایشگاه بسترگاه ایده های خیلی خوب هست. مثلا بعضی از شرکت ها نمایندگی رو به شهرهای مختلف با شرایط خوب واگذار می کنند. ویا دستگاههای تولید بزرگ و کوچیک مثل تولید بلوک، تیرچه و ... با قیمتهای خوب تو این نمایشگاه هست.
امروز اخرین روز نمایشگاهه. توصیه می کنم حتما برید، پشیمون نمیشین.
ببخشید تاریخ 1391 هست که به اشتباه 1390 زدم.
عزیزان انجمن تاریخ نمایشگاههای استان و شهرهای محل سکونت خود را هم ذکر فرمائید.
بزرگترین مجمع ملی فوق تخصصی
مدیریت مدرن در ایران

11 لغایت 14 مهر ماه 1391- محل دائمی نمایشگاه های بین المللی مشــــهد

با حضور بزرگترین اساتید مدیریت و بازاریابی حوزه صنایع و خدمات آموزشی در صنایع

[تصویر: calender.jpg]
شب قبل در مکان رستوران معین درباری جلسه همی بین مدیریت این همایش و منتخبین تبلیغات مشهد برگزار گردید تا راهکارهای تبلیغاتی و کمکهای لازم جهت برگزاری این همایش مهم که در سطح ملی برگزار می شود ارائه گردد . که بنده هم از مدعوین بودم که با دوستی که با آقای امیر کرابی داشتم نقطه نظرات خوبی برای برگزاری هر چه بهتر این همایش عنوان شد .
دوستان جهت بازدید به وب سایت http://www.tggroup.ir مراجعه نمایند .
امروز رفتم نمایشگاه صنعت ساختمان
فوق العاده بود
آقای یوسفی خیلی ممنونم ازت که خبر دادی اصلا یادم نبود
2 تا قرار داد هم بستیم با 1 کمپانی ایرانی و ترکیه ایی
نمایشگاه رسانه های دیجیتال تهران

مکان: تهران، مصلی تهران
زمان برگزاری: 13 الی 22 مهرماه

-----------------------------

دهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز قرار است

مکان: نمایشگاههای بین المللی تبریز
زمان برگزاری:هشتم تا چهاردهم مهرماه
این نمایشگاه مخصوص شکمو هاست :
نمایشگاه نام،شیرینی،شکلات و صنایع وابسته

و نمایشگاه صنایع دتستی و فرش
4 تا 7 مهرماه
نمایشگاه بین المللی تهران
ما فردا میریم هر کی میاد اونجا یه خبری بده ما ببینیمش.
(09-18-2012 03:37 PM)ahmad rezaee نوشته شده توسط: [ -> ]بزرگترین مجمع ملی فوق تخصصی
مدیریت مدرن در ایران

11 لغایت 14 مهر ماه 1391- محل دائمی نمایشگاه های بین المللی مشــــهد

با حضور بزرگترین اساتید مدیریت و بازاریابی حوزه صنایع و خدمات آموزشی در صنایع

شب قبل در مکان رستوران معین درباری جلسه همی بین مدیریت این همایش و منتخبین تبلیغات مشهد برگزار گردید تا راهکارهای تبلیغاتی و کمکهای لازم جهت برگزاری این همایش مهم که در سطح ملی برگزار می شود ارائه گردد . که بنده هم از مدعوین بودم که با دوستی که با آقای امیر کرابی داشتم نقطه نظرات خوبی برای برگزاری هر چه بهتر این همایش عنوان شد .
دوستان جهت بازدید به وب سایت http://www.tggroup.ir مراجعه نمایند .

سلام
آقا احمد رضا با توجه به اینکه این مجمع در این سطح رتبه بالا داره برگزار میشه

میتونه بدرد ما هم بخوره

یا صحبت هایی که مطرح میشه بدرد ما کلاس اولی ها نمی خوره

درست منظورم رو رسوندم؟
نمایشگاه کتاب کاسپین زنجان که دیشب مورخ 2/7/91 اختتامیه اش بود.10_003
فقط گفتم که گفته باشم
دوستان در همین ابتدا، این تاپیک بسیار خوب پیش میرود. امیدوارم همیشه اینطور بماند.
ممنون
نهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و تاسیسات ، تاریخ 4 الی 8 مهر در یزد
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع