سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: نظر شما در مورد خرید از شهر بانه چیست؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
سلام
من دنبال یه عمده فروش کفش بچگانه در بانه هستم
یه بار تلفنی خرید کردم و تهران باربر اومد تحویلم داد
اما دنبال یه وارد کنندم که تعداد بیشتر و جنس بهتر و قیمت مناسب تر به صورت عمده بخرم
اگر شماره تماسی دارید در اختیارم بگذارید
ممنون
با سلام
برای خرید جنس های موجود در بانه میتونید به فروشگاه آنلاین ما که دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت و درگاه پرداخت بانک ملت هست مراجعه کنید.
اگر جنسی هم موجود نبود با تلگرام مدل و تعداد درخواستی را بفرستید تا قیمت داده بشه.
(10-15-2015 01:51 PM)arna نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
من دنبال یه عمده فروش کفش بچگانه در بانه هستم
یه بار تلفنی خرید کردم و تهران باربر اومد تحویلم داد
اما دنبال یه وارد کنندم که تعداد بیشتر و جنس بهتر و قیمت مناسب تر به صورت عمده بخرم
اگر شماره تماسی دارید در اختیارم بگذارید
ممنون
سلام
دوست عزیز کفش خواستین موجوده
یک کانتینر کفش زنانه زمستانه داریم قیمت مناسب بهت میدم 10200 جفت هستش
البته مردانه هم توش هست
کفش high copy اسپرت هم موجوده
09364260926
پیام خصوصی در خدمتیم
اگه از یه شهر داخل کشور (بانه یا هرجای دیگه) یه وانت بار ببریم یه شهر دیگه گیر نمیدن؟
ما از زاهدان میخوایم ببریم ، شنیدم گیر میدن میگن قاچاقه :|
دوستان ممنون میشم جواب بدین خیلی مهمه
(10-16-2015 12:48 AM)psycho نوشته شده توسط: [ -> ]اگه از یه شهر داخل کشور (بانه یا هرجای دیگه) یه وانت بار ببریم یه شهر دیگه گیر نمیدن؟

قاچاق چه یک عدد چه یک ماشین قاچاق هست.اما برای تکی چون حالت استفاده شخصی هست کاری ندارن.ولی وانت و یا تعداد بالا در هر ماشینی (سواری شخصی) حتما" توقیف میشه
برای خرید عمده باید از راههای موجود در بازار استفاده کنید.
(10-16-2015 09:24 AM)mardin-b نوشته شده توسط: [ -> ]
(10-16-2015 12:48 AM)psycho نوشته شده توسط: [ -> ]اگه از یه شهر داخل کشور (بانه یا هرجای دیگه) یه وانت بار ببریم یه شهر دیگه گیر نمیدن؟

قاچاق چه یک عدد چه یک ماشین قاچاق هست.اما برای تکی چون حالت استفاده شخصی هست کاری ندارن.ولی وانت و یا تعداد بالا در هر ماشینی (سواری شخصی) حتما" توقیف میشه
برای خرید عمده باید از راههای موجود در بازار استفاده کنید.

ممنون بابت جوابتون 10_004
چه راه هایی؟!
من واقعا تو این زمینه اطلاعی ندارم و هرکاری کردم اطلاعی پیدا نکردم
من میخوام ساید بای ساید بخرم مارک های معتبر مثل LG SUMSUNG یا امریکایی به نظر شما هنوز خرید از بانه مقرون بصرفه است؟ اگر اطلاعاتی بدهید ممنون میشوم
منم میخوام یخچال بگیرم اگه ممکنه راهنمایی کنید
با سلام شب دوستان گرامی بخیر
بله یخچال های بزرگ برندهای معتبر موجود است.
با شماره تلگرام درج شده در پایین ، برند ،مدل و تعداد را به همراه شهر مقصد ارسال بفرمایید.تا قیمت ها اعلام شود.
در صورت قصد خرید داشتن شما را به سایت فروشگاه آنلاین معتبر که دارای نماد اعتماد وزارت صنعت معدن و تجارت و همچنین
درگاه آنلاین بانک ملت هست ارجاع میدیم که در نهایت با خیال راحت و اعتماد کامل بتونید هر نوع خریدی داشته باشید.
09183760830
[/quote]
چه راه هایی؟!
من واقعا تو این زمینه اطلاعی ندارم و هرکاری کردم اطلاعی پیدا نکردم
[/quote]
با سلام
هر سئوالی داشتید در خدمت هستیم.
در پیام خصوصی یا شماره تلگرام
و خواستید در انجمن عمومی مطرح بفرمایید.
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع