سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: مژده ***وام وزارت تعاون***مژده
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان عزیز
چندروز پیش من تو سایت وزارت تعاون واسه وام اشتغالزایی ثبت نام کردم.امروز از اداره کار شهرستانمون باهام تماس گرفتن و گفتن فردا واسه مذاکره و نحوه گرفتن وام و ... به اونجا مراجعه کنم.
الان خواستم از دوستان بزرگوار بپرسم که تا الان کسی از این واما استفاده کرده یا نه؟ و اینکه برای جلب نظرشون در گرفتن وام باید چیکار کنم؟
من تو زمینه کشاورزی ثبت نام کردم.
عزیزان تا ساعت 2 بامداد فردا بهم اطلاع بدین.ممنون.
من چند سال پيش توي سايت تعاون پرتال ثبت نام كردم و بعد از چند ماه تماس گرفتند و رفتم گفتند بايد تشكيل تعاوني بدي و درصدي از آورده داشته باشي درصدي هم وام ميدادند اما انجام كارهاي اداريش رو پيگيري نكردم.
اسم سایت این مجموعه چیه؟
(09-08-2012 11:40 PM)صدفی نوشته شده توسط: [ -> ]اسم سایت این مجموعه چیه؟

سلام دوستان: درمورد این وام باید بگم که من هم تو سایت وزارت تعاون ثبت نام کردم و هم در سایت مشاغل خانگی.الان نمیدونم این مربوط به کدوم هست!!
ولی فردا تا ظهر انشالله شما را درجریان کار قرار خواهم داد.
من به اداره کار مراجعه کردم.یه سری شرایط داشت که خداروشکر من همه رو داشتم.یه فرم تعهدنامه بهم داد و امضا کردم و قرار شد بفرستن مرکز استانو بعد بهم نتیجه رو بگن.
دوست عزیزم میتونید شرایط رو به من بگید چی بود؟
بله
1-بیکار بودن
2-تحت پوشش بیمه نبودن
3- عدم دریافت زمین از طرف دولت برای کارهای اشتغالزایی(عدم واگذاری زمین از طرف دولت به شما به هر دلیلی)
همینا بودن.
4- درمورد تحصیلات هم که از من سوال پرسیدند.
در نهایت هم گفتند اگر از طرف مرکز استان پذیرفته بشی بهت زمین واگذاری و تسهیلات میدیم!!
منم گفتم پناه برخدا.
سلام
ممنون از اطلاع رسانیتون
اگر محبت کنین و بگین این وام ها سقف هم داره یانه؟سپرده باید داشته باشی یا نه؟چند درصده؟
ببینید دوست عزیز؛ من هم پرسیدم و اون طرف گفت که باید بفرستم استان و نتیجه رو بعدا بهت میگیم.
درمورد درصدش فکر کنم 5 درصد یا 6 درصد باشه.
در مورد سقف هم که تو همون سایت نوشته سقف وام تا 10 میلیون تومان.
برید سایت مشاغل خانگی و شرایط را ببینید.
(09-09-2012 04:16 PM)behnam67 نوشته شده توسط: [ -> ]بله
1-بیکار بودن
2-تحت پوشش بیمه نبودن
3- عدم دریافت زمین از طرف دولت برای کارهای اشتغالزایی(عدم واگذاری زمین از طرف دولت به شما به هر دلیلی)
همینا بودن.
4- درمورد تحصیلات هم که از من سوال پرسیدند.
در نهایت هم گفتند اگر از طرف مرکز استان پذیرفته بشی بهت زمین واگذاری و تسهیلات میدیم!!
منم گفتم پناه برخدا.

خیلی خوشحال شدم باز دم مسئولین این استان شما گرم!
لینک مرجع