سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کار گروه صنعت ساختمان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
با سلام به همه میلیاردرهای عزیز
من میخواستم این کار گروه رو با توجه به اینکه صنعت ساختمان در ایران رونق خاصی داره راه اندازی کنم. برای شروع هرکسی که ارتباطی در رابطه با سازندههای ساختمان داره میتونه اینجا فعالیت کنه.
من میخوام از یه مورد شروع کنم
سنگ ساختمانی
من آشنایان زیادی در زمینه تامین سنگ ساختمانی با قیمت فوق العاده دارم. اگه کسی بتونه تو این زمینه فعالیت کنه میتونیم درآمد خیلی مناسبی رو داشته باشیم...
با تشکر از میلیاردرا.....
سلام

کارگروه خیلی خوبی راه انداختین.ساختمان و پیمانکاری صنعت قوی هست تو ایران و خیلی خوب جواب میده.

منم در زمینه انواع آهن آلات بخصوص آهن آلات آلیاژی - لوله - ورق و .... و در نهایت آهن الات معمولی ساختمانی مثل تیر و میلگرد و نبشی و ناو و سپری و ... دستم بازه و میتونم با قیمت کف بازار جور کنم.

برا کارای اجرایی و پیمانکاری هم 8 ماهی میشه که با یک شرکت قدیمی پیمانکاری شریک شدم و کارای اجرایی و پیمانکاری رو میتونیم با هزینه مناسب و پایین تر از تعرفه مصوب انجام بدیم.فعلا بیشترین کارایی که داریم انجام میدیم پروژه های شهرداری هست .اما پروژه های خصوصی هم سفارش بخوره انجام میدیم.

خوشحال میشم اگر کمکی از دستم بر بیاد انجام بدم برای دوستان.
کارگروه خیلی خوبی راه اندازی کردید خوشحال میشم اگه یکی از اعضای این کارگروه باشم و از تجربیات دوستان استفاده کنم در حال حاضر اگر نیاز به سوله دست دوم داشتید حتما با من تماس بگیرید با مناسب ترین قیمت سوله های با ابعاد و دهنه های متفاوت در اختیار داریم.
سلام
من هم در زمينه آسانسور آماده ارائه خدمات هستم.
سلام
من هم که دوستان می دونم معمارم . طراحم و پیمانکار ساختمان کمکی بود در خدمتم.
جمع بندی کارگروه صنعت و ساختمان

1- سنگ ساختمانی
2- منم در زمینه انواع آهن آلات بخصوص آهن آلات آلیاژی - لوله - ورق و .... و در نهایت آهن الات معمولی ساختمانی مثل تیر و میلگرد و نبشی و ناو و سپری و ... دستم بازه و میتونم با قیمت کف بازار جور کنم.
3- سوله دست دوم
4- در زمينه آسانسور
5- فوق لیسانس عمرانم
6- معمارم . طراحم و پیمانکار ساختمان

این تایپیک فوق العاده است.
سلام
منم فوق لیسانس عمرانم تو کار ساخت وسازم در خدمتم
مهندس محاسب و نظارت دارای کوپن اگه کسی اصفهان هست یک کار محاسبه و نظارت 1500 متری براش سراغ دارم نهایتا تا 3 شنبه خبر بده
12_002سلام من جدید ترین عضو میباشم .ضمنا می خوام یک کارگاه تولید سنگ مصنوعی راه بندازم
سلام. منم معمار و طراح هستم. ساکن اصفهان هم هستم .خوشحال می شم توی این کارگروه باشم. 10_00412_002
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع