سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: خلاقانه ترین تبلیغات نوشتاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
1- رستورانی واقع در یکی از خیابان های شهر نیس در جنوب فرانسه “دوزخ دانته” نام گذاری شده است. ولی روی در ورودی این رستوران این تابلو به چشم می خورد: “با تهویه هوای مطبوع”

2-در یکی از آرایشگاه های اسکاتلند این آگهی جلب توجه می کند:

“غیبت باعث بلند شدن موها می شود.”

3- در یکی از رستوران های شهر”شیکاگو” این آگهی جلب توجه می کند:

“اگر عادت دارید که خاکستر سیگار خود را توی فنجان بریزید. پس به خدمتکار رستوران بگویید که قهوه شما را درون یک زیر سیگاری بیاورد!”

4-این آگهی در یک هتل آمریکا نصب شده است:

“در بستر سیگار نکشید. چون خاکستری که فرو می ریزد ممکن است خاکستر خود شما باشد!”

5-صاحب یکی از رستوران های سوئد ای اطلاعیه کوچک را پشت پنجره رستوران خود چسبانده است:

“داخل شوید.خستگی را از تن بیرون کنید و ناهار را در کمال آرامش صرف نمایید. زیرا دستگاه تلوزیون ما در دست تعمیر است.”

6-یکی از گدایان هند این تابلو را بر سینه خود نصب کرده بود:

“از پذیرفتن سکه های تقلبی معذور هستم!”

7-در یکی از رستوران های قدیمی سوئیس این آگهی به چشم می خورد:

“دزدیدن هر گونه کارد و چنگال و نمکدان برای توریست ها آزاد است.”

8-این آگهی در یکی از سوپر مارکت های فرانسه که این روز ها گرانی در آن کشور کولاک می کند به چشم می خورد:

“اگر می خواهی فردا یک “فرانک”منفعت کنی هر چیزی را امروز بخر!
خیلی مفید بود ...
مطالب خوبی بود ای کاش بازم به تعداد اون افزوده شود.
روی شیشه با نئون نوشته بود :

صوصیس کالباص حمبرگر
تصهیح قلت املایی به عحده ی مشتریصط لتفا دقط کنین
اینم متن من در دفتر خدمات فنیم
عالی بود
لطفا ادامه بدین
البته بنده نیز دست بکار میشم!
البته ناگفته نماند که در مردم ایران نسبت به مردم این کشورهایی که فرمودید غرور زیادی دارند و زود بهشون برمیخوره . آدم جرات نمیکنه ازین چیزا بنویسه
زشته! بی ادبیه !35
یه تعمیرات موبایل زده بود: از تعمیر گوشیهای افتاده در چاه توالت معذوریم!!!! Smile
فکر نمیکنم تبلیغ باشه ولی باحال بودی
به خاطر غیر عادی و غیر متعارف بودن، ذهن این نوع تبلیغات را بهتر و بیشتر در ذهن نگه میدارد
نمونه : مکانیکی برادران با مرام بجز یحیی ...
سلام من جدیدا میخوام برای کلاس خصوصی هام تبلیغات کنم به نظرشما چه جورجملات و عبارات خلاقانه ای بنویسم که توجه همه در بین این همه اگهی کلاس خصوصی به تبلیغ من جلب بشه و تو ذهن همه دانشوها موندگار بشه ؟؟؟؟
سلام من جدیدا میخوام برای کلاس خصوصی هام تبلیغات کنم به نظرشما چه جورجملات و عبارات خلاقانه ای بنویسم که توجه همه در بین این همه اگهی کلاس خصوصی به تبلیغ من جلب بشه و تو ذهن همه دانشوها موندگار بشه ؟؟؟؟
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع