سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: مشاوره خرید خودرو
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام به همگي دوستان
5 تومن پول دارم دنبال يه پرايد تميز هستم دوستان كسي سراغ داره (ترجيحا تهران)؟
پارسا جان
در مورد ماشين همانطور كه ميدوني گران شده
من در كارش نيستم.اما يكي از اشنايان كه اقدام به خريداري كرده بود.مدل 83 رو 5 تومان خريده بود
و اونم مدل معمولي پرايد
پيدا كردن ماشين تميز و با سال كم كمي سخت هست اما غير ممكن نيست
ولي يك پيشنهادي داشتم برات
شما ميتوني با اين مقدار هزينه جهت خريد ماشين شرايطي اقدام كنيد
فكر ميكنم 4 الي 6 تومان اول هست و باقي موارد در چك هاي 1 توماني هر 3 ماه هست
البته شرايطي هست كه بنده ميدانم و براي چند ماه قبل هست بايد پرس جو كنيد
پيشنهاد ديگر هم گرفتن وام خودرو از بانك هست.جهت خريد ماشين فكر ميكنم مبلغ 7 تومان ميدهند
شما ميتونيد با گذاشتند 3 تومان بر ان يك ماشين صفر خريداري كنيد و 2 تومان باقي مانده را صرف كار ديگر.يا پرداخت چند قسط اوليه وام كنيد و با انجام كار باقي وام را به پردازيد
موفق باشيد دوست عزيز انشالا به زودي به ماشيني كه ميخواهيد برسيد
سلام جناب پارسا
من هم با آقای دانشفر در مورد خرید ماشین شرایطی موافقم الان خود سایپا داره این شرایط رو
چون خودتون میدونید پراید ماشینی که اکثرا آژانس یا تاکسی مسافرکش هست یعنی از ماشین کار زیاد کشیده میشه
بازم خودتون بهتر میدونید که ماشین های صفر سایپا و ایران خودرو کلی باید خرجشون کنی تا ماشین بشن چه برسه به دست دوم
راستی یه پیشنهاد دیگه اگر خواستید شرایطی خرید کنید گزینه تیبا (مینیاتور یا زیبای ایرانی) هم ماشین خوبیه
من خودم یه دونه فروردین خریدم خیلی راضیم نسبت به پراید آپشن های خیلی زیادی نداره ولی خیلی بهتره
پیش فروش تیبا با وام پنج میلیون تومانی

فروزان مهر در خصوص خودرو تیبا گفت: در حال حاضر خودرو تیبا جزو خودروهای استراتژیک سایپا به حساب می آید و به همین دلیل برنامه های خاصی برای آن در نظر گرفته شده است.
در حال حاضر پیش فروش محصولات خانواده X100 و تیبا فعال است و پکیج های وام چهار تا پنج میلیون تومانی برای پیش فروش ویژه عید فطر در نظر گرفته شده و هموطنان عزیز می توانند ثبت نام کنند.

حسن فروزان مهر مدیر بازاریابی و پیشبرد فروش محصولات برند گروه سایپا در خصوص پیش فروش محصولات سایپا در مصاحبه با سایپانیوز گفت: در حال حاضر پیش فروش محصولات خانواده X100 و تیبا فعال است و با توجه به این که خیلی از خریداران ممکن است توان خرید محصولات سایپا را نداشته باشند پکیج های وام چهار تا پنج میلیون تومانی برای پیش فروش ویژه عید فطر در نظر گرفته شده است و هموطنان عزیز می توانند ثبت نام کنند. لازم به ذکر است که زمان تحویل آن در ماه های آبان و آذر خواهد بود.

فروزان مهر در خصوص خودرو تیبا گفت: در حال حاضر خودرو تیبا جزو خودروهای استراتژیک سایپا به حساب می آید و به همین دلیل برنامه های خاصی برای آن در نظر گرفته شده است.

با توجه به این که در پنج ماهه اول سال عرضه تیبا خیلی محدود بوده، برای عرضه آن برنامه ریزی مجدد صورت گرفته است. در حال حاضر روزانه 100 دستگاه تیبا در حال تولید است که تا پایان شهریور به روزانه 300 دستگاه خواهد رسید. بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، کلینک های خودرو و تست جاده برای خودروی تیبا در نظر گرفته شده است.

فروزان مهر در مورد استقبال از تیبا گفت: این خودرو به خوبی در میان مردم شناخته شده است. در آخرین نظرسنجی نیز بالاترین رضایت مشتری را کسب کرده است. در حال حاضر هم فروش فوری آن باز است هم پیش فروش با وام پنج میلیون تومانی آن فعال است. سایپا همچنین برای جذب سرمایه علاقه مندان به سرمایه گذاری پکیج جدیدی در حال طرح ریزی است که جزئیات آن به زودی منتشر خواهد شد.
خريدن خودروي صفر از لحاظ افت قيمتي ضرر داره و خودرويي كه ليزينگيه سود زيادي بابت ليزينگش از شما ميگيرن كه در اخر و بعد تمام شدن اقساط شما ميبيني با چند ميلين ضرر رو برو شدي به نظر من خودروي كارمرده منطقي تره با٥تومانم پرايد سالم پيدا ميشه

دوستاني كه بصورت نقدي ام ميخوان ماشين صفر بخرن من توصيه مسكنم كه ماشين مدل همون سال ولي كم كار كردش رو بگيرن
راستش منم دنبال یه پرایدم Yosef.gif
برای شروع از پراید شروع میکنیم ، ایشالا به مرور عوض میکنیم!
برای من که تازه کار هستم ، ماشین صفر فایده نداره ، و به قول دوستمون مایه ضرر داره
حداقل اگه زدیم تو تیربرق ، دلمون نمیسوزه صفر بوده Smile
من هميشه با گوشي تو نتم ، چقدم غلط املايي دارم واقعاً عذر ميخوام.

دوست خوبم هر كمكي براي خريد خواستي بنده در خدمتم
سلام عزیز
توی سایتای اینترنتی اکثرا قیمت فضایی میزارن.تازه بعد هم که میری بالای سر ماشین میبینی 180 درجه با اون چیزی که طرف گفته فرق داره پس توی اینترنت دنبال ماشین نباش.
شما یه سر به نیازمندی روزنامه ها بزن.تهران هم که جمعه ها فک میکنم عبدل اباد باشه اونجا هم ماشین خوب پیدا میشه اما مواظب باش گیر دلال نیفتی.
بعد از همه اینا با 5 تومن شاید بتونی مدل 80 81 کاربرات بگیری که اونم چیزی ازش نمونده.مدل بالاتر هم که اکثرا تصادفی و داغونه که اصلا ارزش نداره طرفش بری.به نظر من با این پول یک پی کی 84 85 بگیر که خیلی سرحال تر و بهتر از پراید 5 تومنیه
اگه بتوني يكم مبلغ رو افزايش بدي ماشين خوبي پيدا مي كني ،سايتهاي اينترنتي كه اصلا خوب نيست
همشهري و پاركينگم بسيار بايد حواست جمع باشه
با 5 تومن بهتره وقت زیادی بزاری تا ماشین خوبی بخری
یادت باشه:
با 5 تومن ماشین دور رنگ گیرت میاد مواظب باش جلو عقبش نخورده باشه
سعی کن ماشینی بگیری که خونگی باشه (یعنی صاحبش با هاش کار نکرده باشه) اگه بشه اسناد خرید قبلیش رو هم چک کنی خوبه چون قیمت قبلیش هم مهمه
(05-14-2013 04:47 PM)بابایی نوشته شده توسط: [ -> ]با 5 تومن بهتره وقت زیادی بزاری تا ماشین خوبی بخری
یادت باشه:
با 5 تومن ماشین دور رنگ گیرت میاد مواظب باش جلو عقبش نخورده باشه
سعی کن ماشینی بگیری که خونگی باشه (یعنی صاحبش با هاش کار نکرده باشه) اگه بشه اسناد خرید قبلیش رو هم چک کنی خوبه چون قیمت قبلیش هم مهمه

نه اينجوريام نيست ماشينه يه گلگر و يه در رنگ ميشه خريد، بعدشم قيمت قديمش كه مهم نيست قينتها بسيار متغييره پس قديم مهم نيست ولي كم كار بودنش مهمه
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع