سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: ارزان فروشی مواد غذایی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
mehdi62؛ ایده هات عالی بودن، تبریک میگم بهت.واقعا عالی بودن.
دوستان به نظر شما با 7 میلیون میشه یه سوپری معمولی تو یه شهر کوچک زد؟
(09-10-2012 03:37 PM)behnam67 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان به نظر شما با 7 میلیون میشه یه سوپری معمولی تو یه شهر کوچک زد؟

آقا بهنام با7 میلیون می شود خیلی کارها کرد
بستگی به این داره که شما چقدر بتونید از اعتباردیگران استفاده کنید وچقدر درصد ریسکتون بالا باشد
ولی درحالت معمولی آره می شود یک سوپر مارکت راه اندازی کنید
ممنون استاد بزرگوار
انشالله قصد دارم ارزان فروشی به صورت معمولی رو شروع کنم.پناه برخدا.
(09-10-2012 11:12 PM)behnam67 نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون استاد بزرگوار
انشالله قصد دارم ارزان فروشی به صورت معمولی رو شروع کنم.پناه برخدا.

موفق باشید .
سوپر مارکت خوبه ولی دست زیاده و در محل هم دست نسیه بریش بالاست . به قول دکتر جانگیر ایده دور وبرمون زیاده ولی ما چون خودمون را دست پایین می گیریم وبه سمت کارایی که قبلاً انجام دادن می ریم . شما می تونی یه عرضه مستقیم بزنی .
برات برنج رو مثال می زنم .
توی شهر ما کاشان برنج هندی کیلویی 2500 تومان .از عمده فروش برای فروش در مغازه کیلویی 2100 می خرن و از عمده فروش تهران 1950 و اینها از شرکت های بسته بندی زاهدان کیلویی 1650-1700 می خرن . شما توی دوستان و آشناهاتون نمی تونی 25 نفر رو پیدا کنی وبراشون برنج با 10% زیر قیمت بازار بیاری . هر کسی هم 20 کیلو بخواد و شما بتونی کیلویی 2200 بهشون بدی و نه از زاهدان از تهران برنج بیاری .
مبلغ برنج9750000
کرایه بار 50000
هزینه سربار 200000
کلش میشه 10 میلیون
کل فروش می شه 11 میلیون
سودش کمه ولی دو تا مزیت داره 1-شما سفارش می گیری و جنس میاری پس خواب جنس و در نهایت سرمایه هم نداری 2- قبل از آوردن جنس پیش پرداخت می گیری پس سرمایه ای هم که می ذاری کمتره . در ضمن کم کم می تونی کارت رو گسترش بدی و با اتصال به منابع اصلی سودت رو افزایش بدی
آقای دهقانی ممنون
میدونید مشکل افرادی مثل من چیه؟سردرگمیم و نمیدونیم چه کاری رو شروع کنیم.همین.
وگرنه مگه ما چی کم داریم که نتونیم یه کاری رو شروع کنیم و ادامه بدیم؟
منظورم اینه که اگه آدم اراده داشته باشه، بی پولی و نداشتن جا و مکان که هیچ مانعی نیس براش.
آقای دهقانی ممنون
منظروم اینه که اگه آدم اراده داشته باشه، بی پولی و نداشتن جا و مکان که هیچ مانعی نیس براش.
به نظر دوستان اگر یک مغازه در جایی که توی دید ماشینهای عبوری باشه و جای پارک چند ماشین وجود داشته باشه (جهت جلوگیری از ازدهام)منظورم اینه که مغازه رو جایی بگیری که عبوری افراد پیاده کم باشه و اجارش بالا نباشه ،برنجی که تمام مغازه ها 2500 میفروشن و همه هم قیمت اونو میدونند رو 2200 بفروشی و یک بنر بزرگ 3*4 درشت بنویسی حراج انواع برنجها زیر قیمت بازار، حدودا روزی چند کیلو برنج میشه فروخت؟
به نظر من روزی میشه از 1 تن تا بعد از یک ماه 5 تن میشه راحت فروخت بدون یک ریال نسیه دادن.
حالا اقلام مصرفی روزانه مردم مثل قند ،ماکارونی،روغن ،رب گوجه فرنگی،.... رو میشه اضافه کرد.
تنها از فروش برنج با توجه به قیمتهایی که اقای دهقانی عزیز دادند میشه روزانه از 200 هزار تومن تا بعد از یک ماه 10 میلیون تومن سود کرد .
(09-12-2012 12:10 AM)behnam67 نوشته شده توسط: [ -> ]آقای دهقانی ممنون
منظورم اینه که اگه آدم اراده داشته باشه، بی پولی و نداشتن جا و مکان که هیچ مانعی نیس براش.
آقای دهقانی ممنون
منظروم اینه که اگه آدم اراده داشته باشه، بی پولی و نداشتن جا و مکان که هیچ مانعی نیس براش.
من هم دقیقا همین مشکل رو دارم.
من یه مشکل دیگه هم که دارم سرمایه هست.
چقدر مطالب زیبایی بود اینجا.دست تون درد نکنه
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع