سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: دارم شروع میکنم. اما قبلش به راهنمایی شما احتیاج دارم
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام. تازه با این فروم آشنا شدم. ولی... کاش زودتر آشنا شده بودم.
یه ایده ای در مورد "فروش اینرنتی یه محصول غذایی" تو ذهنمه. منتها قبل از عملی کردنش باید یه چیزایی در موردش بدونم.
اولین سوالم اینه: آیا نیاز به ثبت پروانه ی بهداشتی یا همچین چیزی دارم؟
و دومین سوال: میتونم خودم شخصا بسته بندی کنم و اسم دلخواهم رو براش بذارم. یعنی در واقع یه برند خودم تعریف کنم؟
سلام دوست عزيز
به انجمن خوش امديد
در مورد نحوه فروش و شرايط فروش محصولات در تاپيك هاي مختلف بحث و گفتگو هاي وجود دارد
اما در مورد دو سوالي كه پرسيديد
ببيند
چه در نت و چه در بازار واقعي بيرون نت براي فروش هر محصولي بايد مجوز خاص خودش رو گرفت.
در مورد محصول شما.
اگر يك محصول خام هست(بدون بسته بندي شماره ثبت ووو موارد ديگر)
در ابتدا بايد اقدام كنيد براي مجوز هاي لازمه
چون اگر نداشته باشد.در ابتدا مشتريان از شما نميخرند.
دوما اگر اتفاقي با استفاده از محصول شما براي كسي رخ بدهد عواقب ان بر گردن شما خواهد بود.
فروش محصول بدون مجوز غير قانوني هست(حال اينكه خيلي ها هستند مي فروشند با ان كار نداريم)
نماد ها و مجوز هاي هم مثل نماد اعتماد الكنرونيكي كه بخواهيد براي سايتان بگريد اگر محصول موارد لازمه رو نداشته باشند بهتون نميدند(اطلاعات بيشتر نماد اطلاعات الكترونيكي رو در گوگل جستجو كنيد)

در مورد بسته بندي هم بسته بندي با خود شما هست تا جايي كه بنده ميدونم فقط بايد از نظر جنس مواد بكار رفته بسته بندي با موادي كه ميخواد درونش قرار بگيرد متناسب باشد(ظرف مورد نظر موجب الودگي مواد نشه)

اما پيشنهادي كه ميخواهم بهتون بدم اگر بهش عمل كنيد بهتر خواهد بود.
در شغل هاي مشاغل خانگي شغل هاي بسته بندي هم وجود دارد.
شما در مورد محصولي كه ميخواهيد بسته بندي كنيد تحقيق كنيد و و با توجه به موارد خواسته شده براي تهيه محصول اقدام كنيد.تهيه مكان و فضا -ظروف مورد نيار كار وسايل و موارد ديگر
اين كار هم قانوني خواهد بود هم داراي تحسيلات هست و هم براي گرفتن مجوز هاي لازمه و موارد برند ووو راحت تر خواهيد بود
با اينكار هم ميتوانيد به صورت اينترنتي به فروش برسانيد هم در بازار واقعي
(اما اگر توان انجام اين كارها رو نداريد و ميخواهيد در منزل انجام بدهيد گرفتن مجوز ها امكان پذير نيست)
اينها مواردي بود كه اطلاع داشتم دوستان ديگر اگر موارد دقيق تري ميدانيد لطفا بفرماييند
اميدوارم موفق باشيد
با سلام

دوست عزیز ایشالا موفق باشی . اگه قصد داری بسته بندی رو شروع کنی من یه مقدار اطلاعات دارم میتونی رو من حساب کنی
(01-12-2013 01:35 AM)امیر222 نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام

دوست عزیز ایشالا موفق باشی . اگه قصد داری بسته بندی رو شروع کنی من یه مقدار اطلاعات دارم میتونی رو من حساب کنی

خوب اين دوستمون هم اين تايپيك رو زده كه بهش كمك كنين ديگه....نه رو شما حساب كنه.
من خودم خيلي تو اين فكر بودم و هميشه هم بهش فكر مي كنم.... دوباره ميگم بهش فكر مي كنم ولي كو عمل.
من مي خواهم محصولات منطقه خودمون رو اينترنتي به فروش بزارم .... ولي كو عمل .

شعر شد .
لینک مرجع