سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: دوست دارم از نظر سرمایه فرد اول جامعه بشم
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
بچه ها سلام امروز وارد شدم آرزو دارم تریلیلردر بشم راهنمایی کنید
سلام دوست گرامی

حضورتون رو در انجمن تبریک میگم

برای آرزوتون هم اینجا نهایتا با کمک دوستان میلیاردر بشین

دیگه باس برای بقیه راهش خودتون یک فکری کنید (شوخی کردم )Wink
عزیزم خیلیها دوست دارند ولی تا حالا که هنوز این اتفاق نیفتاده
انشاالاه.
سلام و خیر مقدم خدمت دوست عزیز
چرا نیفتاده؟
این خیلی خوبه که همیشه این فکرای مثبت و انرژی های مثبت باشه
مطمئنم از این جمعمون انشا... در آینده میلیاردرهایی خواهیم داشت که بهشون و به دوستی با این عزیزان افتخار کنیم
(08-05-2012 11:06 PM)mortezajafari نوشته شده توسط: [ -> ]سلام و خیر مقدم خدمت دوست عزیز
چرا نیفتاده؟
این خیلی خوبه که همیشه این فکرای مثبت و انرژی های مثبت باشه
مطمئنم از این جمعمون انشا... در آینده میلیاردرهایی خواهیم داشت که بهشون و به دوستی با این عزیزان افتخار کنیم

منم مطمئنم و اگر غیر از این بود مطمئنا خیلی زود این جمع رو ترک می کردم

با پشتکاری که اینجا از بچه های انجمن میبینم ، این اتفاق خیلی وقت که افتاده
به خودت بستگی داره
هر انچیزی که انسان در مغز تصور کند آرزو یا خواسته از قبل در کائنات وجود دارد
به جمله بالا دقت کنید : اگر بگویید میخام قصر 57 اتاق خوابه / 12 سرویس بهداشتی / 10 حمام با امکانات کامل و ... میخواهم از قبل وجود دارند. پس راز انیشتین ادیسون رازی و سایر دانشمندان برملا شده .
ادیسون در دست نوشته هایش مینویسد من برق را وقتیکه اختراع نکرده بودم در ذهنم دیده بودم و حس کردم
اولین جمله ای که انیشتین بعد از تقدیر تلویزیونی که ازش انجام شد یک جمله بود : این دعای همه مردم بود تا اختراعی کنم متشکرم مردم

عدد و رقم اصلا ملاک نیست هدف والا باید ماندگار باشد و وقتی در این جهان نیستیم انرژی و یادمان با فرکانس بالا بدرخشد. شما هم موفق خواهید شد در صورتیکه از 24 ساعت روز فقط 12 ساعت به هدفتون فکر کنید . تمرکز 12 ساعت روی هدف کار دشواریست اما خیلی ها ان را ممکن کرده اند پس شما هم میتوانید اگر خودتان بخواهید
هدف شما الان فقط یک جمله است اما باید عمل کرد و اگاهانه به خود القا کنید که لیاقتش را دارید و این فضا را برای خودتان در کائنات مهیا کنید
چیز زیادی نخواستید هنوز که ناامید بشید : برای 100 بخون 20 بشی ، برای 20 بخون 10 بشی ، برای 10 بخونی 1 میشی
با تشکر
الان پر بازده ترین کار کشاورزی نوین هستش.مخصوصا تیه اصفهان الان دارن کلی فضای بسته کشاورزی نوین میسازند(به اشتباه بهش میگن گلخونه)
خاک کم و آب کم و محصول زیاد و سالم و طبیعی.
(08-05-2012 05:35 PM)جواد صادقی نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها سلام امروز وارد شدم آرزو دارم تریلیلردر بشم راهنمایی کنید

آرزو خیر . هدفم اینست که تریلیاردر بشم.
مگر افرادی که خواستند نتوانستند ؟ پس شما هم می توانی؟
اول باید خودت باور کنی.واقعا باور داری و یا پس از مطرح کردن هدفت با ناباوری به آینده فکر میکنی؟
در این سن قسم میخورم اگر بخواهی و از ته دل ایمان و باور داشته باشی می توانی به آرزویت برسی.این هدف بسیار ساده است.خیلی ساده.
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع