سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: آرایشگری مردانه
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
با سلام.
در این سایت راجب به شغل آرایشگری مردانه زیاد بحث نشده.
این تاپیک رو برای اشنایی با شغل آرایشگری مردانه ایجاد کردم.
از دوستان کسی تجربه ی آرایشگری داره؟یا اینکه دوست یا فامیلی داشته باشه که توی این کار باشه؟
سرمایه که زیاد نمی خواهد ، فقط پول پیش اجاره مغازه نیاز است .
در مورد درآمدش زیاد نمی دونم ، با کسر هزینه ی اجاره مغازه درآمدش چقدره؟
حداکثر درآمدی که می توان از این شغل بدست آورد چقدره؟
محل مغازه کجاها باشه بهتره؟
بسيار شغل خوبيه
اولا نياز به سرمايه چنداني ندارد و يك كار خدماتي است و سرمايه ات نمي خوابد.الان تهران همين منطقه ما اصلاح معمولي سر 4000 تومانه بماند اينكه ديگه فشن كردن و اصلاح ابرو78 و .... كه هزينه جدا دارند.
حتما اگه علاقه داري شروع كن البته موقعيت مغازه، دكور و خلاقيت را فراموش نكن.
موقعیت مغاره چه جاهایی باشه بهتره؟
آرایشگری خوبیش اینه که هر جا باشه می گیره

دست و پنجه خوب ، اخلاق خوب ، رفاقت با مشتریان ، آرایشگران رفیق باز اصولا ادم های موفق تری هستند (مشتری مشتری میاره )
احترام شدید به قشر مسن ، باز بودن روزهای تعطیل و داشتن ساعات کار مشخص و مدون هم خیلی خیلی مهمه

موفق باشید
سلام.
روزانه حداکثر چند تا مشتری می تونیم اصلاح کنیم؟
قیمت فشن و مدل های روز چقدره؟
سلام خسته نباشید واقعا شغل خوبیه من که عاشقشم
(08-05-2012 09:20 AM)ELNINO 20 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام خسته نباشید واقعا شغل خوبیه من که عاشقشم
سلام.
شما از چه نظر میفرمایید شغل خوبیه؟
ارايشگري و كارهايي نظير اين كار كه خدمات هست بستگي به توانايي ومهارت شخص ميتواند مشتري هاي زيادي كسب كند وبراساس اون مي تواند به درآمد دست يابي داشته باشد
ولي يكي از بدي هاي اين كار اين هست كه بايد منتظر مشتري باشي تا خدمات بهش ارائه بدي وغير ازاين راهي براي درامد نداري

از لحاظ حرفه تواين چند سال كه مدل هاي زيادي بوجود آمده بايد به روزتر باشي
ازلحاظ درامد هم جاها ومكان هاي مختلف بسيار باهم فرق مي كنند
ارايشگراني هستند كه روزانه بالاي 1ميليون درامد دارند
باسلام.شغل خوبیه.با نظر گلدمن عزیز و اقا مهدی کاملا موافقم.وهمیشه سعی کن به روز باشی.و هرمدلی که جدید میاد رو یاد بگیری.موفق باشید
(08-05-2012 12:25 PM)goldmen نوشته شده توسط: [ -> ]ارايشگري و كارهايي نظير اين كار كه خدمات هست بستگي به توانايي ومهارت شخص ميتواند مشتري هاي زيادي كسب كند وبراساس اون مي تواند به درآمد دست يابي داشته باشد
ولي يكي از بدي هاي اين كار اين هست كه بايد منتظر مشتري باشي تا خدمات بهش ارائه بدي وغير ازاين راهي براي درامد نداري

از لحاظ حرفه تواين چند سال كه مدل هاي زيادي بوجود آمده بايد به روزتر باشي
ازلحاظ درامد هم جاها ومكان هاي مختلف بسيار باهم فرق مي كنند
ارايشگراني هستند كه روزانه بالاي 1ميليون درامد دارند
سلام.
روزانه بالای 1 میلیون یا ماهیانه؟
آخه هرچه حساب می کنم ، می بینم دست یافتن به این درآمد غیر ممکنه.
برای دست یافتن به این درآمد روزانه باید حدود 200 تا مشتری داشته باشی.
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع