سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راه اندازی پست بانک یا دفاتر خدماتی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان.
کسی در رابطه با دفاتر خدمات ارتباطی یا پست بانک اطلاعی داره؟
برای راه اندازی چقدر سرمایه می خواهد؟
شرایط گرفتن مجوز چیه؟
برای گرفتن مجوز باید به کجا مراجعه کنیم؟
سود ماهانش چقدره؟
تمام سوال هاي شما رو استانداري هر استان واحد دولت الكترونيك جوابگوهست

براي سود ماهانه هم بايدبراساس كاركرد هر دفتر حساب بشه واصلا درامد ثابتي نميشه براشون گفت
دفتري هست ماهي200 هزار دفتري هم هست ماهي چند ميليون بستگي به كاركردهر دفتر فرق مي كند
یکی از اقوام ما حدود دو سالی میشه که این کارو شروع کرده من حتما فردا ازش اطلاع میگیرم و تو این تاپیک قرار میدم.
من فقط در مورد سوال اخرتون کمی اطلاع دارم امید وارم مفید باشه!
دوست من با همین دفتر خدماتی کلی امتیاز وام در میار میفروشه البته غیر قانونی هست ولی خوب یک نوع ایده بود که دوستم اجرا کرد پایان هروز کاری حساب دفتر را به حساب شخصی خودش که میخواد امتیاز بگیر انتقال میده فردا صبح اول وقت پول بر میگردون به حساب دفتر و از اونجا به حساب شرکتهایی که باید بریز این وسط هروز مقدار پولی که در حسابش میمونه به هر میلیون روزی تومن6700 سود تهسیلاتی میدن و این تهسیلات در هر 50 تا 60 روز که جمع میشه (سقف تهسیلات 40 میلیون)این امتیاز فروخته میشه نرخ هایی هم که بانک خودش این تهسیلات از شما میخره از (80 هزار تومن تا 100هزار تومن بابت هر میلیون هست)تو بازار ازاد هم هرمیلیون میتونی تا150هزار تومن بفروشی
ببخشید ربطی به وضوع تاپیک نداشت فقط خواستم ریز جریان فروش وام بدونین و دوبار اسپ باز نشه اینجا
در مورد دفتر هم ماهی 5 میلیون تومان براش مینداز که با کسر حقوق 3تا کارمند زن دو تا کارمند برای پاس کردن چک و کارای بیرون دار میپرداز ماهی 1.600 میلیون و همه رو هم بیمه قالی بافی کرد هر 3 ماهی بابت هر نفر 24 هزار تومن میریز به حساب که خیلی بصرفه هست(اگه میخواست هر نفر رو دفتر بیمه کنه می بایست ماهی 70 هزار تومنبرای هر نفر می پرداخت)پ
خلاصه که صافی مای 3 تومن براش مینداز با امتیاز وامی که هر 2 ماهی یک بار میفروشه تقریبا (البته اگه فقط به بانک بفروش100تومن)میشه ماهی 5 تومن صافی !!!!
امید وارم تونسته باشم کمکی کرده باشم
(08-03-2012 01:56 PM)ehsan_info نوشته شده توسط: [ -> ]من فقط در مورد سوال اخرتون کمی اطلاع دارم امید وارم مفید باشه!
دوست من با همین دفتر خدماتی کلی امتیاز وام در میار میفروشه البته غیر قانونی هست ولی خوب یک نوع ایده بود که دوستم اجرا کرد پایان هروز کاری حساب دفتر را به حساب شخصی خودش که میخواد امتیاز بگیر انتقال میده فردا صبح اول وقت پول بر میگردون به حساب دفتر و از اونجا به حساب شرکتهایی که باید بریز این وسط هروز مقدار پولی که در حسابش میمونه به هر میلیون روزی تومن6700 سود تهسیلاتی میدن و این تهسیلات در هر 50 تا 60 روز که جمع میشه (سقف تهسیلات 40 میلیون)این امتیاز فروخته میشه نرخ هایی هم که بانک خودش این تهسیلات از شما میخره از (80 هزار تومن تا 100هزار تومن بابت هر میلیون هست)تو بازار ازاد هم هرمیلیون میتونی تا150هزار تومن بفروشی
ببخشید ربطی به وضوع تاپیک نداشت فقط خواستم ریز جریان فروش وام بدونین و دوبار اسپ باز نشه اینجا
در مورد دفتر هم ماهی 5 میلیون تومان براش مینداز که با کسر حقوق 3تا کارمند زن دو تا کارمند برای پاس کردن چک و کارای بیرون دار میپرداز ماهی 1.600 میلیون و همه رو هم بیمه قالی بافی کرد هر 3 ماهی بابت هر نفر 24 هزار تومن میریز به حساب که خیلی بصرفه هست(اگه میخواست هر نفر رو دفتر بیمه کنه می بایست ماهی 70 هزار تومنبرای هر نفر می پرداخت)پ
خلاصه که صافی مای 3 تومن براش مینداز با امتیاز وامی که هر 2 ماهی یک بار میفروشه تقریبا (البته اگه فقط به بانک بفروش100تومن)میشه ماهی 5 تومن صافی !!!!
امید وارم تونسته باشم کمکی کرده باشم

چه بانکی ، بانک مسکن ؟!
سلام.

مسئول یک دفتر خدماتی میگفت که از پرداخت هر قبض 250 تومن بهشون تعلق میگیره و برای پست پیشتاز هم درصدی بهشون سود میرسه.
سود بقیه خدمات رو نمیدونم.
(08-02-2012 02:38 AM)ناصر صادقی نوشته شده توسط: [ -> ]یکی از اقوام ما حدود دو سالی میشه که این کارو شروع کرده من حتما فردا ازش اطلاع میگیرم و تو این تاپیک قرار میدم.
سلام.
شما اطلاعات رو نگرفتید؟
سلام دوستان تو یکی از تایپک های انجمن تلگری به من زده شد با فکر کردن فراوان و گشتن تو محلات به محله ای نو ساز برخوردم که جمعیتی بالغ بر دوهزار خانوار در یکی دو سال اینده میشه در یک منطقه پرت در شهرمون که حتی در حال حاظر ایستگاه های تاکسی و اوبوس هم اونجا احداث نشده منم به فکر زدن یه پست بانک یا دفاتر پیخوان افتادم کسانی که میتونن کم کنن بگن خواهشا و اینکه کلا دفاتر پیش خوان چه کارهایی انجام میدن
لینک مرجع