سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بالا بردن ترافیک سایت
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام
به نظر شما برای اینکه آمار بازدید کنندگان یک سایت رو به حداقل 50 هزار نفر در روز برسونم چقدر باید خرج کنم و این کار چقدر طول می کشه؟
من به عنوان کسی که توی اینکار تقریبا تجربه دارم به نظرم فقط و فقط تبلیغات میتونه چنین آماری رو جذب کنه مگه اینکه ...
- نخوای تبلیغات بگیری وپس باید سالهای زیادی روش کار کنی ..
- یه سایت کاملا اختصاصی با موضوع پرطرفدار
نگاه کنید در مورد بازدید گرفتن . اولا باید سایت شما سئو خوبی داشته باشد که مطلب می زنی زود بیاید تو گوگل و ایندکس بشه .
بعد باید تبلیغات خوبی انجام بدی . مثلا پاپ اپ در سایت های زیر 100 ایران عجیب جواب می ده . یعنی در کمتر از 50 روز می ایی زیر 100 ایران .
بعد باید نویسنده خوب بگیری مثلا مطلبی 1000 الی 2000 تومان بهشان بدی برات پست بزنند
بعد وقتی تمام این کار ها را کردی . باید پشتیبانی خوب داشته باشی . و جواب کاربران را در اسرع وقت بدهید
فعلا کاری به سئو کردن سایت ندارم فقط می خام با تبلیغات اقلا روزی 50 هزار تا بازدید کننده ثابت پبدا کنم.
ابا پاپ اپ باعث نمی شه از جانب گوگل سایتم متخلف محسوب بشه؟
همین پاپ اپ برای اینقدر بازدید چقدر خرج بر می داره؟
اون را راه نمی برم متخلف حساب می کنه یا نه
ولی پول زیادی باید بدی .
مثلا سایت فارس پاتوق که رتبه زیر 100 ایران را داره برای پاپ اپ اگر اشتباه نکنم 2.5 میلیون می گیره برای یک ماه
حالا برو از خودشون بپرس
رتبه زیر 100 دقیقا منظورتون چیه ؟ رتبه الکسا ؟
بله منظور ایشون رتبه الکساست

رتبه این سایت 93 ایرانه
(07-22-2012 11:27 PM)arshiaaziz2000 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
به نظر شما برای اینکه آمار بازدید کنندگان یک سایت رو به حداقل 50 هزار نفر در روز برسونم چقدر باید خرج کنم و این کار چقدر طول می کشه؟

دوست عزیز اگر بخواهی من با مدیر افرس پاتوق خوب هستم و ایمیلش را دارم اگر خواستی بگو بهت بدم و بگی از طرف منی باهات کنار می اید . این یکی از راه های بازدید گرفتن است . بعد کلا باید خرج بکنی .
به غیر از این نیز باید خرج نویسنده بکنی
اونا هم سایت دارن ما هم سایت داریم !
افسوس واسه این دل ساده ...
(07-24-2012 02:43 AM)Divar نوشته شده توسط: [ -> ]اونا هم سایت دارن ما هم سایت داریم !
افسوس واسه این دل ساده ...

عزیز اون کسی که سایت داره . خرج می کنه خوب .
حداقل 500 خرج سایت کرده . و چندین نویسنده خوب داره . که مطالب را ترجمه می کنند
و حداقل تا الان بالای 4 الی 5 میلیون خرج کرده است
کلا بذار یک چیز بهت بگم سایت های که رتبه انها زیر 100 ایران می اید از لحاظ پول در اوردن
درامدشان میلیونی هست .
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع