سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: نظر شما در رابطه با این انجمن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
از دوستان عزیز میخوام که نظرشونو درباره ی انجمن بازاریابی مطرح کنند.
در رابطه با مقالات ، راهکارها ، آموزش ها و ...
تا بنده از پیشنهادات سازنده شما در جهت هر چه بهتر شدن این انجمن استفاده کنم
با سلام و خسته نباشید
به نظر اگر بتوانید در کنار این مقالات خوب که ارائه می دهید مثال هایی از شرکت های بزرگ و کوچک بزنید تا بتوان نکات گفته شده را به صورت عملی تر احساس کرد تاثیر قابل توجهی بیان مفهوم خواهد داشت.
خیلی خوب و فعال هستید.امیدوارم همیشه همین طور بمانید.دوست داریم از تجربه های شخصیتان بیشتر بگوید.مرسی.
ممنون
من واقعا استفاده می کنم
امیدوارم همیشه موفق باشید
سلام
یکی از بهترین انجمن های تخصصی در زمینه کسب ثروت است
و با توجه به اینکه مدیریت خوب و جوونی داره اینده بسیار خوبی براش هست
من که خیلی استفاده میکنم و از همه دوستان تشکر میکنم
سلام

انجمن خوبيه اميدوارم بهتر هم بشه

من تازه عضو شدم اميدوارم بتونم به نوبه خودم كاري درخور انجام بدم

به نظر من كسب ثروت در كشورهاي مختلف تا حدود زيادي با هم فرق ميكنه مخصوصا تو ايران عواملي چون دلالي هاي بزرگ - تكيه بر اهرم تورم و احتكار ميتونه نقش خوبي رو در ثروتمند شدن

افراد بازي كنه .
(06-23-2011 10:22 AM)علي نوشته شده توسط: [ -> ]سلام

انجمن خوبيه اميدوارم بهتر هم بشه

من تازه عضو شدم اميدوارم بتونم به نوبه خودم كاري درخور انجام بدم

به نظر من كسب ثروت در كشورهاي مختلف تا حدود زيادي با هم فرق ميكنه مخصوصا تو ايران عواملي چون دلالي هاي بزرگ - تكيه بر اهرم تورم و احتكار ميتونه نقش خوبي رو در ثروتمند شدن

افراد بازي كنه .

سلام دوست من.کاملا با حرف های شما موافق هستم اما توجه داریم که در اینجا هدفمان آن است که پولدار شویم نه به هر قیمتی!و "دلالي هاي بزرگ - تكيه بر اهرم تورم و احتكار " را میگذاریم برای اهل این کار!نه ما که خوش بین هستیم و ایده های خوب و خلاقانه داریم!
سلام دوست من.کاملا با حرف های شما موافق هستم اما توجه داریم که در اینجا هدفمان آن است که پولدار شویم نه به هر قیمتی!و "دلالي هاي بزرگ - تكيه بر اهرم تورم و احتكار " را میگذاریم برای اهل این کار!نه ما که خوش بین هستیم و ایده های خوب و خلاقانه داریم!

سلام

عرض كنم خدمتتون تورم چيزي نيست كه ما بوجودش آورده باشيم كه بخواهيم بگيم

مثلا بده يا خوبه تورم چيزيه كه ما تو كشورمون داريم و باهاش بزرگ شديم و مجبوريم

به نحو احسن بهترين استفاده رو ازش بكنيم .

درمورد دلالي اسمش يخورده شايد تو ذوق بزنه ولي شما ميتونين به غير از كارمندي

و كارگري شغلي رو نام ببرين كه به نوعي دلالي توش نقش نداشته باشه .

آيا اين خود يك خلاقيت نيست كه از شرايط بهترين استفاده رو بكنيد

با تشكر
دقیقا حرف شما در این انجمن دنبال می شود مانند خرید و فروش سکه و بورس و زمین و مسکن که همه دلالی خلاقانه هستند و میگویم خلاقانه چون هرکسی نمیتوانند از این راه ها کسب درآمد کند پس نیاز به هوش دارد اما یک طرح کسب و کار واقعا برتر از همه این راه ها است!دقیقا این هم یک راهش است اما اگر یک طرح پرفروش داشته باشیم که یک نفر هم در کنار ما به کار مشغول شود بهتر نیست؟اصلا یک پیشنهاد: بیایید دلالی علمی را آموزش دهیم!!
جناب كاظمي از صداقت شما كمال تشكر رو دارم و همينطور از فكر و انسان دوستي شما در رابطه با مشغول شدن شدن يك نفر ديگر در كنار تان .

نظر من مغاير با نظر شما نيست من نگفتم دلالي به تنهايي كساني كه ميخواهند از اين راه ثروتمند شوند مجبورند تيمي كار كنند و اصلا بغير از اين نميشه

ولي چرا صحبتو از اينجا شروع كردم چون دلالي بهترين و پردرامدترين شغل دنياست . چون امتحانش كردم و جواب گرفتم . و شايد اين صادقانه ترين صحبتم باشه .

چون شما احتياج به مكان خاصي نداريد شما احتياج نداريد جنس بخريد شما ماليات نميدهيد شما به كسي جوابگو نيستيد شما در سود فروشنده بدون اينكه پولي گذاشته باشيد شريك هستيد

همه پولي كه بدست مياوريد سود خالص هست .
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع