سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: فروشگاه اینترنتی پوسته صدف های دریایی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
میخوام نطرتون رو درباره راه اندازی فروشگاه اینترنتی پوسته های صدف دریایی ، ستاره های دریایی ، شاه میگوی قاب شده و .... بدونم .اینکه جواب میده یا نه ؟ نمونه مشابه داخلی نداره .

البته دامنه ثبت کردم و نرم افزار فروشگاهی هم نصب کردم . فقط توی شاخه بندی پوسته ها موندم . همونطور که میدونید هزارها نوع پوسته صدف وجود داره که طبقه بندی اونا کار خیلی مشکلیه. متاسفانه توی سایتای ایرانی نتونستم به نتیجه خاصی برسم . چندتا سایت خارجی پیدا کردم و با کمک گوگل تونستم به نتایجی برسم و هنوز خیلی کمه .اگه دوستان اطلاعات یا منابعی تو این زمینه ها میشناسن حتما خبرم کنین.
اميرجان
قبلا هم در پست هاي ديگر درمورد صدف مطالبي رو عرض كرديم.
بهترين كار مراجعه به مراكز مرتبطي هست كه در شهر خودتان وجود دارد.
بطور مثال الان مطالب و سايت هاي خارجي را پيدا كرديد.اسم هاي انها به كلي با اسم هاي ايراني فرق خواهد داشت.
مورد دوم نوع انها با نوعي كه شما داريد فرق دارد.
و مطالب ديگر
خود شما بايد نمونه هاي كه در به وفور در اختيار داريد را تقسيم بندي و اسم گذاري كنيد.
حال طريقه اسم گذاري.بعضي ها در بين افراد اسم هاي انها مشخص هست.
بعضي هارا ميتوان بسته به شكل انها نام گذاري كرد.
بعضي ها ديگر هم كه خودتان بايد خلاقيت بكار بديد و نام گذاري كنيد.
موفق باشيد
(07-05-2012 01:18 AM)سجاد دانشفر نوشته شده توسط: [ -> ]اميرجان
قبلا هم در پست هاي ديگر درمورد صدف مطالبي رو عرض كرديم.
بهترين كار مراجعه به مراكز مرتبطي هست كه در شهر خودتان وجود دارد.
بطور مثال الان مطالب و سايت هاي خارجي را پيدا كرديد.اسم هاي انها به كلي با اسم هاي ايراني فرق خواهد داشت.
مورد دوم نوع انها با نوعي كه شما داريد فرق دارد.
و مطالب ديگر
خود شما بايد نمونه هاي كه در به وفور در اختيار داريد را تقسيم بندي و اسم گذاري كنيد.
حال طريقه اسم گذاري.بعضي ها در بين افراد اسم هاي انها مشخص هست.
بعضي هارا ميتوان بسته به شكل انها نام گذاري كرد.
بعضي ها ديگر هم كه خودتان بايد خلاقيت بكار بديد و نام گذاري كنيد.
موفق باشيد

اتفاقا سر هم زدم و هیچی دست گیرم نشد. اینکه گفتین خودم اسم گذاری کنم پیشنهاد خوبیه مثلا نام گذاری بر اساس شکل ظاهری یا شباهت به اجسام دیگه ...وقت کنم از نمونه هایی که در اختیار دارم عکس میذارم براتون .
البته تو بسته بندی هم میخوام نظر شما دوستان عزیز رو بدونم.
برای فهمیدن اسم صدفها میتونید از کتاب در مورد صدفها استفاده کنید. احتمالا کتاب در این مورد در کتابفروشیها یافت شود از فروشنده کتاب بپرسید راهنماییتان میکند.
موفق باشید.
داداش سعی کن توی نت زیاد سخت نگیری در این زمینه ها
ببین دوست من شما درای کار تزئینی ارائه میدی و من خریدار نمیام فلان صدف خاص یا یه میگو با اسم وحشتناک رو بخرم ازت که. میام تصاویرش رو میبینم از یه کدوم خوشم میاد میگم اینو میخوام
پس سعی کن این انتخاب و اسم و اینا جلوی کارت رو نگیره
البته خب اسماشون رو بدونی و دسته هاشون صد در صد بهتره و کار حرفه ای تر ولی اونقدرها نه که یه موقع از شروع کار پشیمونت کنهو
موفق باشی
لینک مرجع