سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: طراحي جديد كيف برگي
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
سلام

طرحهای خوبی هستن

منتهی یکم تردید دارم ، چون اینجا آدم به خیاط هم نمیتونه اعتماد کنه
می ترسم فردا خیاط هم ما رو دور بزنه ( چه برسه به کارگاه خیاطی)

در عین حال سعی میکنم یه آمار از یه طراح دوخت بگیرم
جنس پارچه شمعی + یک لایه ابر یا پشم شیشه با ضخامت کم

و یک چرخ صنعتی ( ربان دوز )
(06-22-2012 11:22 AM)مهدی 108 نوشته شده توسط: [ -> ]جنس پارچه شمعی + یک لایه ابر یا پشم با ضخامت کم

مهدي جان اگر بخواهيد اينكارو انجام بديد.بايد طوري عمل كنيد كه حداقل 10000 تا درست كنيد.چند تبليغ در نت داشته باشيد به همه شهرها ارسال كنيد انوقت فروش خوبي خواهد داشت.
كه حداقل اين هزينه ها بين 10 تا 20 ميليون به نظرم در خواهد اومد.
اما اگر تكي يعني يك فرد خانوم خانه دار يا اقا بخواهد انجام بدهد.هم كمي از نظر قيمت مواد اوليه قيمت گرانتر درمياد و هم خيلي خسته كننده خواهد بود.
متاسفانه اي كاش سرمايه بود و شروع ميشد اينكار
طرح خیلی جالبی داره و مطمئنا فروش خوبی خواهد داشت در بین آقایون
(06-22-2012 11:31 AM)سجاد دانشفر نوشته شده توسط: [ -> ]
(06-22-2012 11:22 AM)مهدی 108 نوشته شده توسط: [ -> ]جنس پارچه شمعی + یک لایه ابر یا پشم با ضخامت کم

مهدي جان اگر بخواهيد اينكارو انجام بديد.بايد طوري عمل كنيد كه حداقل 10000 تا درست كنيد.چند تبليغ در نت داشته باشيد به همه شهرها ارسال كنيد انوقت فروش خوبي خواهد داشت.
كه حداقل اين هزينه ها بين 10 تا 20 ميليون به نظرم در خواهد اومد.
اما اگر تكي يعني يك فرد خانوم خانه دار يا اقا بخواهد انجام بدهد.هم كمي از نظر قيمت مواد اوليه قيمت گرانتر درمياد و هم خيلي خسته كننده خواهد بود.
متاسفانه اي كاش سرمايه بود و شروع ميشد اينكار

خوب میشه هزار تا هزار تا زد ( حدود 6 تا 7 میلیون میشه)

نیازی هم نیست به شهرهای مختلف ارسال کرد
همین مشهد سالی 20 میلییون زائر داره

در ضمن هیچ نیازی هم به تبلیغ در نت نیست ،اینقدر فروشگاه هست که همه زار تا رو نهایتا تو 2 روز بفروشی ، با تبلیغ در نت فقط متحمل هزینه میشید و دست زیاد میشه (نسبت به شهر خودمون میگم)

و در مشهد دو چیز خیلی رشد داره یکی مواد غذایی و دیگری پوشاک
بله مهدي جان در شهري مثل ميشود به راحتي ميتوان انجام داد. ولي شهرستان نه(منم تو شهرستان هستم)
(06-22-2012 12:28 PM)سجاد دانشفر نوشته شده توسط: [ -> ]بله مهدي جان در شهري مثل ميشود به راحتي ميتوان انجام داد. ولي شهرستان نه(منم تو شهرستان هستم)

آقا سجاد ، شهرستان تشریف دارید

خوب چه بهتر ، دیگه رو کارتون هوو نمیاد

شما که از ما بهتری ، بزن ببر تهران برای فروش ( اونجا که بدون زائر 15 میلیون نفرن، تازه از مشهدی ها هم با کلاس ترن )

تازه میتونی تو همین ایام تابستونی به فروشگا ههای شهرهای همجوار دریا ( در مسیر شمال- که مسافر خوبی داره) عرضه کنی
(06-22-2012 12:58 PM)مهدی 108 نوشته شده توسط: [ -> ]
(06-22-2012 12:28 PM)سجاد دانشفر نوشته شده توسط: [ -> ]بله مهدي جان در شهري مثل ميشود به راحتي ميتوان انجام داد. ولي شهرستان نه(منم تو شهرستان هستم)

آقا سجاد ، شهرستان تشریف دارید

خوب چه بهتر ، دیگه رو کارتون هوو نمیاد

شما که از ما بهتری ، بزن ببر تهران برای فروش ( اونجا که بدون زائر 15 میلیون نفرن، تازه از مشهدی ها هم با کلاس ترن )

تازه میتونی تو همین ایام تابستونی به فروشگا ههای شهرهای همجوار دریا ( در مسیر شمال- که مسافر خوبی داره) عرضه کنی
مهدي جان اون جاي پولش خالي هست10_004
آقا سجاد دوستان که اعلام آمادگی جهت سرمایه گذاری داشتن

یه صحبتی داشته باشید
(06-25-2012 11:00 PM)مهدی 108 نوشته شده توسط: [ -> ]آقا سجاد دوستان که اعلام آمادگی جهت سرمایه گذاری داشتن

یه صحبتی داشته باشید

مهدي جان شروع و ايجاد يك كار چه با سرمايه ديگران و چه با سرمايه خود فرد.كار به اين راحتي نيست.در حرف ساده هست.
ولي همانطور كه قبلا گفتم.اول بايد هزينه يابي احتمالي را انجام داد.
بعدش طرح را كشيد و چند نمونه اوليه با مواد متفاوت درست كرد.براي بهتر شدند و خاص شدن چندتا ايده ديگر به ان اضافه كرد.
بعد مكان توليد را درست يا قرار داد بست.مواد لازم نظير پارچه-نخ.ووووو رو خريداري كرد.
در اين زمان بازاريابي كرد يا عمده فروش هارو پيدا كرد
و بعد ارسال محصول.همه اين موارد براي فروش براي بازار شهرها لازم هست.
اگر كار كوچكتر و بخواهيد يك شهر را فقط ساپورت كرد.فقط تغيير در هزينه ها در برخواهد داشت.
موضوعي كه براي گرفتند سرمايه از افراد وجود دارد اين موضوع هست كه ايا در اينده سود اور خواهد بود يا نه.اونم بطور مثال براي فردي كه هيچ اشنايي به بازار كيف و نحوه فروش ان ندارد.
كار شراكتي بايد در همه چيز ان شراكت وجود داشته باشد.اگر فرض بر اين باشد كه چند نفر سرمايه بدهند و يك نفر دنبال كارها باشد.ترس اينكه در اينده سود خواهد داد يا نه هميشه با ان يكنفر خواهد بود چون خودش را مسئول سرمايه اي هست كه گرفته است.
موضوعي ديگر كه مهم هست مهدي جان.اينطور كارها بايد خيلي سريع انجام بشود.
يعني الان وقتي من يك طرح رو اوردم داخل انجمن.يك ساعت بعدش بايد تشكيل گروه بشود.فردا بايد برابرد هزينه و پس فردا خريد موارد و شروع كار و تا اول هفته محصول توليد شود تا بتوان در اين بازار هزار دست به سودي رسيد.
وگرنه اين دست ان دست كردند جز گذر زمان هيچ چيزي ديگري را در بر نخواهد داشت و اين گذر زمان هم باعث اين ميشود كه افراد ديگر و يا طرح هاي ديگر وارد بازار بشود.
در مورد همه طرح ها اين موضوع صدق ميكند.
انشالا كه در اينده وضع صندوق انجمن مشخص ميشود تا در برخورد با اينجور طرحها تصميمات بهتري بگيريم.
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع