سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: مراحل کامل شروع کار بسته بندی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
سلام امیر آقا

امیدوارم که در کارتون موفق باشید

یه چند روزیه گرفتارم ان شاالله تایپیک رو مرحله به مرحله کاملش میکنیم

با آرزوی موفقیت برای همه
دوستان گرامی تایپیک به روز آوری گردید
سلام دوستان عزیز

یه گزارش درباره شروع کار بسته بندی میدو امیدوارم مفید باشد

ببینید دوستان از اونجایی که این کار بسته به مواد غذایی وبهداشت است به نظر من لازم است که این کارو جدی و با رعایت استانداردهای موجود شروع کنیم. لذا برای این کار احتیاج به یک سوله تمیز وانبار تمیز داریم که مورد تایید وزارت بهداشت باشد. بسته به تعداد تولید دستگاههای لازم را اعم از بوجاری نوار نقاله و دستگاه بسته بندی توزین دار را تهیه میکنیم. البته اول نیاز به جواز داریم و باید برای گرفتن جواز به اداره های تعاون وصنعت ومعدن مراجعه کنیم. برای شرکت نامی انتخاب کرده که مورد تایید اداره تعاون شرکت ها باشد بعد سراغ اداره صنعت و معدن میرویم چون یه کار صنعتی هم تلقی میشود در انجا فرم های مربوط به جواز را از طریق فرم یا سایت مربوطه پر میکنیم و منتظر جواب نهایی آنها در مورد تایید جواز میمونیم...

من تا همین جا پیش رفتم و در صورت ادامه کار یا خبر جدید حتما" گزارش میدهم. ممنون از لطف بینهایتتون

تماس با من- 09191735491
سلام امیر آقا

لطف کنید برای این قسمت از صحبتتون که نام انتخابی مورد تایید اداره تعاون نیز باشد کمی بیشتر توضیح دهید

یعنی قبل از ثبت نام تجاری می بایست موافقت اداره مذکور را اخذ نمود؟
سلام

شما برای تعاونی که میخواهید تشکیل دهید باید نامی انتخاب کنید وباید به اداره ثبت مراجعه کنید و چند تا نام بنویسید برای شرکتتون و آنها اسامی را به اداره کل تعاونیها ارسال وپس از 15 یا 10 روز خبر تایید نام را به شما میدهند.
دوستان و بزرگواران ارجمند

لینک ثبت نام مشاغل خانگی باز شده

لذا دوستانی که قصد راه اندازی این کار و یا کارهای مورد علاقشون رو دارن میتونن اقدام کنن

با آرزوی موفقیت برای همه
با عرض سلام
امیدوارم که در کارتون موفق باشید
(09-22-2012 01:32 PM)M3HDI نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان و بزرگواران ارجمند

لینک ثبت نام مشاغل خانگی باز شده

لذا دوستانی که قصد راه اندازی این کار و یا کارهای مورد علاقشون رو دارن میتونن اقدام کنن

با آرزوی موفقیت برای همه

لینک :

http://mashaghelkhanegi.ir/
سلام دوستان
راجع به بسته بندی حبوبات، برای فریز کردن و جلوگیری از خرابی تا مرحله فروش، چه روشی رو پیشنهاد میدید که ارزانتر از تزریق ازت باشه و مطمئن هم باشه؟؟؟
با سلام خدمت اقا مهدی.
میشه بگی کارتو به کجا رسوندی.
حقیقتش منم می خوام این کار و شروع کنم.
لطفا جواب بدین.
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع