سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: درخواست کمک از دوستان انجمن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
دوستان برای یک کار شخصی به کمک دوستان انجمن نیاز دارم:
بین دوستان کسی هست که خودش و یا یکی از نزدیکانش آموزشگاه آزاد هنری ( با مجوز فرهنگ و ارشاد) داشته باشه که تقریبا از 4 سال پیش فعال باشه.
لطفا اگر کسی هست به من خبر بده تا بگم چه کمکی می خوام بهم بکنه.
از لطف همه دوستای خوبم ممنونم.
مهتاب خانم یکی از دوستان با نام کاربری سامان رادمهر در این زمینه فعالیت داره و مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد داره من فکر کنم ایشون میتونن به شما کمک کنن من شماره تماسشو قرار میدم شما یه لطفی کن یه تماس با ایشون داشته باشه ایشون اگه نتونن کمک کنن راهنمائیهاشون مثبت ثمر خواهد بود.
شماره تماس ایشان:09360937998
آقای سامان رادمهر
منم عروس عمه ام از سال1386 مجوز فعاليت داره ولي تو خراسان شمالي هست
اگر بدرتون ميخوره درخدمتم
(05-15-2012 08:05 PM)ناصر صادقی نوشته شده توسط: [ -> ]مهتاب خانم یکی از دوستان با نام کاربری سامان رادمهر در این زمینه فعالیت داره و مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد داره من فکر کنم ایشون میتونن به شما کمک کنن من شماره تماسشو قرار میدم شما یه لطفی کن یه تماس با ایشون داشته باشه ایشون اگه نتونن کمک کنن راهنمائیهاشون مثبت ثمر خواهد بود.
شماره تماس ایشان:09360937998
آقای سامان رادمهر
ممنون آقا سامان حتما ازشون کمک می گیرم.

(05-16-2012 12:06 AM)goldmen نوشته شده توسط: [ -> ]منم عروس عمه ام از سال1386 مجوز فعاليت داره ولي تو خراسان شمالي هست
اگر بدرتون ميخوره درخدمتم
ممنون گلد من عزیز حتما بعد از اتمام همایش در این مورد صحبت می کنیم . قطعا می تونید کمکم کنیدو سپاسگزار
یکی از دوستان من هم آموزشگاه فنی حرفه ای داره که بیش از 5 ساله فعاله.
امرتون؟
دوستان ببخشید که به دلیل درگیریها فرصت نکردم جواب دوستان رو بدم.
من سالها در آموزشگاهی کار تدریس و مدیریت آموزشی می کردم به دلایلی شراکتم باهاشون بهم خورد حالا خودم می خوام مجوز بگیرم باید یک نامه داشته باشم که 4 سال تدریس پاره وقت تو یک آموزشگاه داشتم. این بنده های خدا بدلیل مشکلاتی که با هم داشتیم حاضر ینستند این نامه رو به من بدن.
حالا اگر کسی از دوستان بتونه این لطف رو به من بکنه فرآیند کارم سرعت می گیره و واقعا ممنون لطف این دوست میشم.
- گفتم آموزشگاه فرهنگ و ارشاد چون مدرس هاش کارت مربیگری نمی خوان
-و 4 سال سابقه پاره وقت که مساوی 2 سال کار تمام وقته اما بیمه لازم نداره
بنابراین برای صاحب آموزشگاه هیچ مسئولیتی نداره این نامه.
حالا کی می تونه کمک کنه؟
دوستان لطفا اگر کسی می تونه تو این مورد کمکی بکنه به من اطلع بده . لطف بسیار بزرگیه. ممنون از لطف شما
(05-18-2012 09:29 PM)مهتاب نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان ببخشید که به دلیل درگیریها فرصت نکردم جواب دوستان رو بدم.
من سالها در آموزشگاهی کار تدریس و مدیریت آموزشی می کردم به دلایلی شراکتم باهاشون بهم خورد حالا خودم می خوام مجوز بگیرم باید یک نامه داشته باشم که 4 سال تدریس پاره وقت تو یک آموزشگاه داشتم. این بنده های خدا بدلیل مشکلاتی که با هم داشتیم حاضر ینستند این نامه رو به من بدن.
حالا اگر کسی از دوستان بتونه این لطف رو به من بکنه فرآیند کارم سرعت می گیره و واقعا ممنون لطف این دوست میشم.
- گفتم آموزشگاه فرهنگ و ارشاد چون مدرس هاش کارت مربیگری نمی خوان
-و 4 سال سابقه پاره وقت که مساوی 2 سال کار تمام وقته اما بیمه لازم نداره
بنابراین برای صاحب آموزشگاه هیچ مسئولیتی نداره این نامه.
حالا کی می تونه کمک کنه؟

مهتاب خانم فقط آموزشگاهی که محوز داشته باشه از وزارت فرهنگ؟
از شهرستان هم باشه براتون مشکلی نیست؟
مشکلی نداره که شهرستان باشه. مجوز فرهنگ و ارشاد رو گفتم چون مربیگری فنی حرفه ای کارت مربیگیری می خواد برای صاحب آموزشگاه مشکل ساز میشه.
لینک مرجع