سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: چه ازدواج کرده باشید،چه ازدواج نکرده باشید.باید حتما بخوانید
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
مهدی جان خوب بود البته اینم بگم منظور مهدی با مجردها ست تا یاد بگیرن در آینده چطور همسرداری کنند و ما متاهلین احتیاج به این نوع نصیحتها نداریم چونکه متاهلین امروزی از نوع (زی زی ) هستند حتی جرات فکر کردن در اینجور موارد هم نداریم چه برسه به ......
مهدی جان با خوندن این متن اشک امانم نداد انقدر گریه کردم که به هق هق افتادم
بسیار زیبا بود بسیار تکان دهنده بود بسیار عبرت آموز بود
واقعا هیچ وقت نباید از زندگی مشترک خودمون غافل بشیم چون اون تو در مقابل هر کاری الویت داره
ممنون مهدي جان
خيلي تحت تاثير قرار گرفتم.خيلي زياد........
خیلی زیبا بود اموزنده بود
سلام و با تشکر از آقا مهدی
این متنو من حدود 1 سال پیش دیدم
و واقعا درس گرفتم
ممنونم که یادآوری کردی
ممنون -ممنون -ممنون مهدي جان
خیلی عالی بوود
خودروی از بغل دست ما رد می شود .چند کیلومتر دورتر بشدت تصادف میکند.سرعت ماشین خود را کم میکنیم و با احتیاط رانندگی میکنیم. بعد از چند کیلومتر دوباره سرعت می گیریم و موضوع تصادف را فراموش میکنیم.

آیا افراد متاهل واقعا از این موضوع می توانند درس واقعی را بگیرند (در هر مورد از قبیل اختلاف - بگومگوهای خانوادگی - خرد کردن اعصاب خانواده و.....)و یا بعد از مدتی فراموش میکنند؟

مهدی جان عالی بود.
اغلب زنها میتوانند تظاهر کنند همه چیز خوب است ولی آقایان نمی توانند تظاهر کنند برای همین همیشه زنها حاضرند در زندگی خودشون را قربانی اکثر خواسته هایشان کنند.
امیدوارم اگر یک زندگی مشترک را شروع کردیم به خواسته های هم احترام بگذاریم و برای هم ارزش قائل باشیم.
خیلی خوب بود
اما یک خواهش.از تموم آقایون متاهل میخوام هر روز صبح وقتی سرکار میرن پیشونی همسرشونو ببوسن و خداحافطی کنند و همچنین مجردها پیشونی مادرشونو ببوسن.
خوشحال میشم کسایی که اینکارو میکنند همین جا اعلام کنند تا کوچکترایی مث من یاد بگیرن
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع