سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: چطور سرمايه جور كن؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام خدمت همه دوستان. من هر كاري كه بخوام انجام بدم بايد سرمايه داشته باشم. كسي از دوستان جايي رو سراغ داره كه بتونه بهم وام بده يا بعنوان سرمايه گذار باهام شريك بشه؟ من ميخوام يك كارواش بخار بزنم و حداقل 15 ميليون تومن لازم دارم. اين رو هم بگم كه توي خوزستان ، شهرستان شوش زندگي ميكنم.
ممنون ميشم كسي كمكم كنه
دقیقا فکر منو داری منم تو این فکر بودم ولی در تکاب آذربایجان غربی
می توانید با کسب و کارهای کوچک شروع کرده و سرمایه لازم را به دست آورید
دوست عزيز اين كارهاي كوچك كه فرموديد چي هستن؟ لطف كنيد تا جايي كه امكان داره واضح و روشن راهنمايي كنيد و مثال هاي كاربردي و واقعي بزنيد. شايد بجز مشكل من، مشكل يكي ديگه از دوستان هم حل بشه
بازاریابی
(05-07-2012 06:55 PM)sabzimorad نوشته شده توسط: [ -> ]سلام خدمت همه دوستان. من هر كاري كه بخوام انجام بدم بايد سرمايه داشته باشم. كسي از دوستان جايي رو سراغ داره كه بتونه بهم وام بده يا بعنوان سرمايه گذار باهام شريك بشه؟ من ميخوام يك كارواش بخار بزنم و حداقل 15 ميليون تومن لازم دارم. اين رو هم بگم كه توي خوزستان ، شهرستان شوش زندگي ميكنم.
ممنون ميشم كسي كمكم كنه

سلام همین سایت نیازمندیهای اینترنتی که انجام دادی میتونه سود عالی داشته باشه
در ضمن اگه 3 میلیون و یک دفتر کوچیک تو شوش میتونی آماده کنی یه پیشنهاد خوب برات دارم

09163082147
(05-07-2012 07:46 PM)میلاد نوشته شده توسط: [ -> ]می توانید با کسب و کارهای کوچک شروع کرده و سرمایه لازم را به دست آورید

خب میلادجان شاید تا اون موقع ایده این دوستمونو یکی اجرا کنه و تموم.
(06-07-2012 09:14 AM)میلیاردر2014 نوشته شده توسط: [ -> ]
(05-07-2012 06:55 PM)sabzimorad نوشته شده توسط: [ -> ]سلام خدمت همه دوستان. من هر كاري كه بخوام انجام بدم بايد سرمايه داشته باشم. كسي از دوستان جايي رو سراغ داره كه بتونه بهم وام بده يا بعنوان سرمايه گذار باهام شريك بشه؟ من ميخوام يك كارواش بخار بزنم و حداقل 15 ميليون تومن لازم دارم. اين رو هم بگم كه توي خوزستان ، شهرستان شوش زندگي ميكنم.
ممنون ميشم كسي كمكم كنه

سلام همین سایت نیازمندیهای اینترنتی که انجام دادی میتونه سود عالی داشته باشه
در ضمن اگه 3 میلیون و یک دفتر کوچیک تو شوش میتونی آماده کنی یه پیشنهاد خوب برات دارم

09163082147

بله دوست عزیز. میتونم اینکار رو انجام بدم. لطفا بیشتر توضیح بدی ممنون میشم.
09372610144 علی سبزیمراد
3 میلیون و یه دفترجه چطورمیشه؟ لطفا توضیح بدین
سلام میشه در مورد این کاری که با 3 میلیون میشه انجام داد بیشتر توضیح بدین ممنون
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع