سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بازدید گروهی اعضا از نمایشگاه کتاب تهران
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
سلام بچه ها من همین الان رسیدم.خوش گذشت جای شما خالی بچه های زیادی لطف کرده بودند اومده بودند.
آقا مسعود(مسعود کوچولو)از رشت تشریف آورده بودند.آقا محمد از اصفهان و بچه های دیگه که از جاهای دیگه تشریف آورده بودند.
واقعا دست مریضاد به این همت....
ممنون دوستان خوبم
مثل همیشه یک بازدید خوب و آشنایی با عزیزانی که زیارتشان کردیم و خاطرات خوبی که ماند.
اقا مهدی عکس ها را قرار دهند، عالیست.
همه شاد و موفق باشید
من که اولین بار بود اعضارو میدیدم
خیلی عالی بود حیف که کار پیش اومد زود رفتم
واقعأ ممنون
امیدوارم
بودن اعضا کنار هم مثمره ثمر باشه
من چون با عزیزان ایران انجمن قرار گذاشته بودم فقط چند لحظه در خدمت عزیزان این انجمن بودم. خیلی لحظه زیبائی بود. شیفته تک تک عزیزان شدم.
خاطره ای را تعریف کردم و از خدمت عزیزان مرخص شدم:
خطم در نوشتن فوق العاده بد بود. با دوستی که خط زیبائی داشت درد دل کردم و پرسیدم چکار کنم که خطم بهتر شود؟
فرمود:
هر تابلوئی را که می بینی و یا هر نوشته زیبائی که در مطبوعات است را در ذهنت بنویس و این تمرین را همرا با کار عملی ونوشتن روی کاغذ انجام بده.
من اینکار را انجام دادم و خطم بسیار زیبا شد.این خاطره را در جلسه مطرح کردم که عزیزان هم بتوانند با این روش خط خود را زیبا کنند. موفقتر باشید.
سلام به همه دوستان ؛ حقيقتش خيلي تمايل داشتم كه به نمايشگاه بيام ولي به خاطر مشكلات كاري كه داشتم اين سعادت نصيبم نگرديد كه هم ديداري با دوستان داشته باشم و هم از نمايشگاه كتاب ديدن نمايم .اميدوارم كه سعادت ديدار با دوستان در آينده نصيبم گردد.
(05-04-2012 09:17 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]من چون با عزیزان ایران انجمن قرار گذاشته بودم فقط چند لحظه در خدمت عزیزان این انجمن بودم. خیلی لحظه زیبائی بود. شیفته تک تک عزیزان شدم.
خاطره ای را تعریف کردم و از خدمت عزیزان مرخص شدم:
خطم در نوشتن فوق العاده بد بود. با دوستی که خط زیبائی داشت درد دل کردم و پرسیدم چکار کنم که خطم بهتر شود؟
فرمود:
هر تابلوئی را که می بینی و یا هر نوشته زیبائی که در مطبوعات است را در ذهنت بنویس و این تمرین را همرا با کار عملی ونوشتن روی کاغذ انجام بده.
من اینکار را انجام دادم و خطم بسیار زیبا شد.این خاطره را در جلسه مطرح کردم که عزیزان هم بتوانند با این روش خط خود را زیبا کنند. موفقتر باشید.

اقاي قربانيان فرموديد خط.
ياد خط دكتراي خودم افتادم.هميشه بخاطر دست خطم از خودم ناراحت بودم.هنوزم هستم.
اخر تا اونجا كه يادم مياد. در دوران ابتدايي جزء شاگران ممتاز بودم.قسمت نبود از روي درسها چندبار بنويسم.اومديم راهنمايي هم همينطور بود.در دوران دبيرستان كه بيشتر اساتيد جزوه داشتند و فقط روزانه حداكثر دو خط مينوشتيم.اومديم دانشگاه كه اصلا ديگر نمينويسم.فقط زمان امتحانات. كه متاسفانه ان هم با مداد جواب چهارگزينه استSadSadSad
در مورد تابلو و غيره فرموديد.متاسفانه بيرون نميرم زياد.
چندين بار هم كلي كتاب رفتم.ولي چون در تمام طول سال استفاده نميكنم.فراموشم ميشود.
بيشتر پاي كامپيوتر هستم.ConfusedConfusedConfused
به من که خوش گذشت جاتون خالی ، بعد از کلی گشتن یکساعت و نیم باالاخره جای پارک پیداکردم و خودمو رسوندم که البته سعادت نداشتم جناب قربانیان را ملاقات کنم ولی دوستان دیگر را که دیدم وخوشحال از اینهمه همت آقا مسعود و محمد شموسی که افتخار دادن در جمع ما حضور پیدا کردند و دوستان دیگری که از مناطق تهران تشریف آوردند لطف بزرگی بود که با این عزیزان از نزدیک بیشتر آشنا شویم (ولی دخترم از عمو کامیار گلگی کرد چون براش بستنی نخرید )(شوخی کردم)
سلام به همه دوستان
امروز بازدید خیلی خوبی بود جای همه دوستانی که نیومدن واقعا خالی بود ممنون از همه دوستانی که از راهای دور و نزدیک تشریف آورده بودن خصوصا آقای کاظمی و همسر عزیزشون که ترتیب هماهنگی این بازدید رو دادن و ما رو کنار هم جمع کردن و همچنین ممنون از پدر بزرگوارمون جناب آقای قربانیان که همیشه ما رو مجذوب اخلاق نیکو خودشون و مرامشون و پویایی شون میکنن
واقعا ممون
افتخاری بود که نسیب من شد.
خیلی خوشحالم دوستان رو دیدم.
خصوصا آقا سعید و آقا مهدی عزیز که کلی زحمت براشون تراشیدم.
دوستان خیلی عالی بود از همگی ممنون.
افرادي كه تشريف آورده بودند:
آقا مسعود از شمال، آقاي محمد شموسي از اصفهان، آقا مهدي، سعيد،فرشاد،آقاي قربانيان،آقاي سهراسبي، خانوم صدفي،آقاي شهسواري به همراه خانوم و دختر گلشون،آقاي دولتمند آني(اسمشون را متاسفانه نمي دونم)، علي، عظيم به همراه دوستشون، محمدرضا،آقاي هژير، مريم، كاظمي
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
لینک مرجع