سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بالاخره.................افتتاح شد
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
سلام
آقا مهدی منم بهتون تبریک میگم آدم تو سایتتون احساس آرامش میکنه خوب طراحی کردین
ازت خیلی خوشم می آد مرد عملی .
موفق باشی
(04-29-2012 08:25 PM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط: [ -> ]جناب"دولتمند آنی" ما به صورت عمده ای این کار رو انجام میدیم.مثلا برای چاپ روی لیوان حداقل سفارشات 50 عدد هستش.

بسیار عالیه امیدوارم هر روز موفق تر از قبل باشی
منم اگه ایده ای به ذهنم برسه دریغ نمیکنم
مهدی جان برج 4 پر کردن اظهارنامه مالیاتی فراموش نشود.
سلا دوستان
آقا مهدی تبریک می گم بهتون... به سایتتونم سر زدم خیلی جالب بود
راستش منم به تازگی به فکر ایجاد یه فروشگاه اینترنتی افتادم.. فعلا فروش شمع های تزئینی و جعبه های کادویی که خودم درست می کنم. منتها زیاد با فوت و فن کار آشنایی ندارم
از همه دوستان می خوام اگه اطلاعاتی دارن کمکم کنن
اگه این تاپیک جای مناسبی برا طرح سوالم نبود معذرت می خوام
موفق باشید هر روز بیشتر از دیروز
من میتونم براتون یه همچین ساتی رو بالا بیارم خاستید بگید تا اقدامات رو شروع کنم.
اقا گل محمدی
سایت خوبی طراحی کردین
ولی یکی از تبلیغات منفی که می توانید برای سایتون خودتون انجام بدین این هست که قسمتی درسایت داشته باشین که هیچ گونه اطلاعاتی به مراجعه کننده ندهد
سعی کنید در اولین فرصت مابقی کالاهای تبلیغاتی که درسایت بیان کردین رو تصاویر وجزئیاتش رو اضافه کنید تا بیشتر بازدید کنندتون راضی باشد از فروشگاهتون

راستی بیکار شدی پیام خصوصی هاتم جواب بدی
سلام واقعا تبریک میگم من 1 پرینت میگیرم میذارم رو میز مدیرعامل
ایشالا بتونیم با هم همکاری کنیم
خیلی خوشحال شدم موفق باشین
روزی که در تهران شما را دیدم به موفقیتت باور پیدا کردم و مطمئن هستم به اوج قله های موفقیت می رسی.
موفق تر و سربلند تر باشی عزیز.
برام خیلی دعا کن برادر.
(05-11-2012 11:48 PM)mostafa ghobadi نوشته شده توسط: [ -> ]روزی که در تهران شما را دیدم به موفقیتت باور پیدا کردم و مطمئن هستم به اوج قله های موفقیت می رسی.
موفق تر و سربلند تر باشی عزیز.
برام خیلی دعا کن برادر.

سلام مصطفی جان.
ممنونم.ما همیشه دعا گوی شما هستیم.امیدوارم در کارت موفق باشی.
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع