سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: مرامنامه(قوانین سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.


کاربر گرامی

ضمن تشکر از عضویت شما در انجمن میلیاردرهای آینده ایران؛
انجمن میلیاردرهای آینده ایران یک سایت عمومی با محوریت فعالیت در زمینه های کارآفرینی ، خلاقیت و ایجاد روحیه مثبت می باشد.
این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و کلیه موضوعات بصورت طبقه بندی شده ارائه شده و همه کاربران میتوانند با توجه به قوانین به بحث و تبادل نظر درباره موضوعات مطرح شده بپردازند.


لطفا قبل از هرگونه فعالیت قوانین انجمنها را به دقت مطالعه فرمایید:


1) قبل از ارسال یک مطلب یا ایجاد تاپیک حتما انجمن را از طریق زیر جستجو کنید، شاید کسی دیگر آن مطلب یا پست را در قبل ارسال کرده و جواب خود را گرفته باشد. پس از ارسال مطالب تکراری بشدت پرهیز کنید.

جستجوی انجمن : http://forum.unc-co.ir/search.php
راهنمای تصویری استفاده از جستجو :
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=2267

2) تاپیک یا پست خود را در محلی هماهنگ با موضوع آن بخش قرار دهید وگرنه تاپیک یا پست شما برای خارج نشدن بحث تاپیک مذکور، حذف خواهد گشت.

3) جهت راهنمایی چگونگی ارسال پست یا تاپیک و استفاده از امکانات انجمن به آدرس زیر مراجعه کنید.

http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=2267

4) ارسال بحث های انحرافی، سیاسی، مذهبی و عقیدتی و نقد هر گونه از این موارد جزء مباحث این انجمن نیست، لطفا از این مباحث خودکاری کنید.

نکته:بحث های اعتقادی ممنوع است.مگر در موارد خاص که خود مدیران نظارت مستقیم دارند.قبل از ایجاد اینگونه مباحث با مدیریت انجمن کامیار کاظمی هماهنگ کنید.تاپیکهایی که بدون هماهنگی مدیریت ایجاد شود،بسته میشوند

5) ارسال پیغام های خصوصی و ایمیل های تبلیغاتی به علت ایجاد مزاحمت کاربران، به هر صورتی ممنوع است، در صورت اطلاع، برخورد می شود. لطفا رعایت فرمائید.

6) این انجمن محیطی کاملا دوستانه است و کسی در قبال شما وظیفه ای ندارد،لطفا دقت کنید.

7) ارسال مطالب حاوی مطالب ناامید کننده و بی فایده خلاف عقاید مدیران و اعضای انجمن است، ما در اینجا جمع شده ایم که به دور از منفی بافی های اطرافمان با دیدی روشن به اطرافمان نگاه کنیم، حتما توجه کنید.


8) ايجاد تاپيك هاي دعوت به همكاري به هر نحوي در انجمن بايد همراه با توضيحات كامل باشد.در غير اين صورت حذف خواهد شد.

9) ايجاد تاپيك هايي كه در مورد سايت هاي كليكي -هرمي و موارد ديگر در اين زمينه در انجمن ممنوع مي باشد.

10) تنها کسانی حق معرفی سایت و وبلاگ و انجمن خود را به هر طریقی در امضا و یا ارسال پست های وحتی تصاویر منتشره، خود در انجمن دارند که لینک انجمن را در سایت یا وبلاگ و یا انجمن خود قرار دهند.
نام لینک : انجمن میلیاردرهای آینده ایران
آدرس: http://forum.unc-co.ir
در صورت قرار نگرفتن آدرس انجمن،آدرس لینک کاربر حذف خواهد شد.

11) این انجمن و مدیران آن مسئولیت و وظیفه ای برای ایجاد شغل و یا کار عملی ندارند و نخواهند داشت و جزو اهداف انجمن نیست.

12) در انتخاب شریک شغلی خود دقت کنید زیرا هیچ فرد یا کار عملی در اینجا تائید نمیشود و تراکنشات مالی و اطلاعات خصوصی ردوبدل شده میان اعضا به مدیران انجمن مربوط نیست.

13) شما باید خود در موضوعات مالی دقت کنید و هیچ گونه مسئولیتی در زمینه مسائل مالی میان اعضا بر عهده انجمن و مدیران آن نیست.


14) تبلیغات سایت، بسته ، کالا و خدمات در انجمن و پست های آن به هر شکلی ممنوع است و برای آن می توانید بنرهای و مکان های مشخص شده در انجمن را اجاره نمائید.
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=2009


15) صحت یا عدم صحت تبلیغات و مطالب و ادعاهای اعضا و شرکت ها و گروه ها در انجمن که به هر شکل مطرح می شود برعهده خود شما بوده و مدیران انجمن هیچ مسئولیتی ندارند بنابراین دقت لازم را در انتخاب افراد و خدمات به خرج دهید.

16) اعضایی که قصد سوال کردند یا مطرح کردن موضوع را دارند، نام تاپیک را بدرستی انتخاب کنند.
عناوین تاپیک "لطفا کمک کنید" "راهنمایی" "کمک" و غیره قابل قبول است.

عنوان تاپیک باید بیان کننده موضوع اصلی تاپیک باشد.

17) کلیه بحث های روانشناسی و موفقیت باید در حیطه علوم مورد تایید مراجع علمی و قانونی کشور باشد.برخی از این بحث ها مورد پذیرش مراجع قانونی نیست و بنابر تشخیص مدیران، جلوی آنها گرفته خواهد شد.

18) پاسخگویی به سوالات اعضا در تاپیک ها انجام میشود.دعوت به پاسخگویی از طریق ایمیل،پیام خصوصی ،تلفن،قرار دادن لینک از سایتهای دیگر و غیره ممنوع است و با متخلفان برخورد خواهد شد

19) هرگونه تاپيک و ارسال اعتراض آميز و يا انتقادآميز در رابطه با يک کاربر و يا مدير و هم چنین پاسخگویی به ارسالهای این چنینی حذف خواهد شد و در صورت تکرار موجب برخورد با آن کاربر خواهد شد

21)کلیه کاربران موظف هستند هرگونه مطلب،متن،تصویر و فیلمی را که در تاپیک ها ارسال می کنند حتما منبع را ذکر نمایند.
در غیر این صورت ارسال حذف و برخورد خواهد شد

21) هرگونه تاپیک و ارسال در جهت خداحافظی از انجمن،ممنوع است و در صورت مشاهده ،حذف خواهد شد

22) در صورت داشتن انتقاد یا پیشنهاد درباره سایت،به وسيله پيغام خصوصي ،با مدیریت در ارتباط باشید.تاپیک و ارسال های این چنینی حذف خواهد شد.

23) ارسال آگهی های استخدام و تبلیغاتی به هر شکلی ممنوع است.

24) حذف اکانت، تاپیک، ارسال در انجمن به علت ایندکس شدن مطالب در گوگل و شرکت اعضا در مباحث به هیچ وجه وجود ندارد درخواست نفرمایید.

تذکرات مهم:
-مهم ترین مسئله در این انجمن،رعایت اخلاقیات و برخورد صحیح با سایر اعضا است.
در صورت عدم رعایت این موضوع،پستهای افراد متخلف بعد از تایید مدیریت نمایش داده میشوند و در صورت تکرار حساب کاربری مسدود میگردد

-اگر شاهد تخلف یا مشکلی در رابطه با یکی از اعضا بودید، به هیچ عنوان نباید مستقیم با آن فرد متخلف وارد بحث نشوید و حتما با کلیک بر روی دکمه "گزارش"[تصویر: postbit_report.gif] در انتهای هر پست، مورد را بصورت دقیق به اطلاع مدیر برسانید و یا از منوی صفحه اول انجمن بر روی "ارتباط با مدیریت" کلیک کرده و با انتخاب موضوع "مشکل"، مسئله مورد نظر را گزارش دهید.


عدم اجابت این قوانین ممکن است به تعلیق حساب کاربری شما و یا ممنوعیت دائم از دسترسی شما به این انجمن بیانجامدلینک مرجع