سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: همفکری در مورد بسته بندی قند
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام خدمت تمامی دوستان ارجمند در این انجمن می خواستم بسته بندی قند را در اول از عمده فروشان قند خرد شده بگیرم البته بصورت عمده بعد در پارکینگ بسته بندی کنم و یک لیبل رو آن بزنم تا وضع بازار را بسنجم اگر خوب بود دنبال مجوز و دستگاه برم . ایا کسی هست راهنماییم کنه که این فکر چگونه است ایا جواب میده یا بی فایده است چون در این انجمن افرادهایی هستند که از جان و دل دارند به دوستان کمک میکنند هر کدام هم واقعا ایده های بکر دارند ممنون می شم که راهنماییم کنیدRolleyes[/color]
سلام محمد جان.
داداش نمیخوام دلسردت کنم.ولی اینکار بی فایدس.
چون همون عمده فروش هایی که داری میگی مستقیم دارن به صورت فله ای به مغازه دار ها پخش می کنن.
من دنبال این کار ها رفتم.دیدم به صرفه نیست تازه ضرر هم میدی.
اگر بتونی بسته بندی رو متفاوت کنی.(مثلا تو کارتن بسته بند کنی)شاید بتونی 100 تومن تو هر بسته سود کنی
منم با نظر مهدی موافقم چون شما برای بدست آوردن سود خوب باید واسطه ها را از بین ببری نه اینکه به آنها اضافه کنی شما میتونی در یه صورت این کار را انجام بدی از عمده فروش قند نخری از کسی که داره کله قند را خورد میکنه بری بخری چون در آنموقع نقش عمده فروش را پیدا میکنی
آقا مهدی اگه دقت کرده باشی بسته ها 450 گرمی هستن که هر بسته 1700 حدودا قیمتشه.شما چه جوری میگی رو هر بسته 100 تومن سود میکنی در حالی که قند کیلویی همین حدوده.تقریبا دو برابر سوده اگه قند کله بخری خورد کنی تو بسته بندی بفروشی.
آقای بابایی به نظر من اگه پول داری که آزمون و خطا کنی در حد 200 300 تومن این کار رو انجام بده مثلا اندازه 100 بسته یا 200 بسته تولید کن و بیفت تو بازار دنبال مشتری ببین جواب میده یا نه.البته این نظر شخصی منه شاید نظرات بهتری هم باشه.
(04-24-2012 09:16 PM)mrmostafa نوشته شده توسط: [ -> ]آقا مهدی اگه دقت کرده باشی بسته ها 450 گرمی هستن که هر بسته 1700 حدودا قیمتشه.شما چه جوری میگی رو هر بسته 100 تومن سود میکنی در حالی که قند کیلویی همین حدوده.تقریبا دو برابر سوده اگه قند کله بخری خورد کنی تو بسته بندی بفروشی.
آقای بابایی به نظر من اگه پول داری که آزمون و خطا کنی در حد 200 300 تومن این کار رو انجام بده مثلا اندازه 100 بسته یا 200 بسته تولید کن و بیفت تو بازار دنبال مشتری ببین جواب میده یا نه.البته این نظر شخصی منه شاید نظرات بهتری هم باشه.
این پیشنهادی بود که من در پیام خصوصی برای این عزیز نوشتم.
ممنون از اینهمه لطف خدایا ترا سپاس که مردمانی داریم که به یاری هم می ایند
وقتی استارت کار زده شود بقیه کارها اتوماتیک وار انجام خواهد شد.(راهنما)
شازده
بهترین کار اینکه اول چندتا کارخانه بسته بندی قند را از طریق اینترنت شناسایی کنی و بعد با آنها تماس بگیری که می خواهی مثلا" در شهر دیگریاین کار را انجام دهی نیازبه ارزیابی داری بروی از نزدیک کار را بسنجی سپس تصمیم بگیری. موفق باشی
اگر دستگاه پرس کله قند بخرید ( 30 میلیون تومان ) ، دستگاه قند خردکن تناژ بالا بخرید ( 45 میلیون تومان ) و دستگاه بسته بندی توزین دار ( 40 میلیون تومان ) به شدت سود دارد . اساتید موافق هستند ؟
لینک مرجع