سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: درخواست ایده برای کسب درآمد از پوشاک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
سلام دوستان عزیز
همونطور که میدونیم یکی از نیازهای مردم پوشاک است چطور میتونیم در این زمینه درآمدزایی کنیم.یا به عبارتی راهکارها و ایده های خود را برای کسب درآمد از طریق پوشاک بنویسید.
در دو دیدگاه متفاوت :
1- مشتری زیاد و دریافت سود کم از مشتری مثلا در این دیدگاه طبقه متوسط وکم درآمد رو هدف قرار دهیم و با سود کم به اونها خدمات و محصولات خود را ارائه دهیم .
2- دیدگاه دوم مشتری کم و خاص افراد با درآمد بالا را هدف قرار دهیم که در این دیدگاه،باسود بالا به مشتری ارائه ی خدمات یا عرضه تولیدات می کنیم.
بستگی داره چه شهری باشه - مغازه کجا هست - چقدر سرمایه - ولی در هر حال مشتری بیشتر با سود کم -به نظر من بهتر ولی باید در مغازه هر رنج قیمتی داشت یه مغازه تو تهران دست به ابتکار جالبی زده بود اجناس خوب با قیمت ارزان و آن را به مزایده میذاشت وبرای ورود به مغازه ساعات خاصی باز میکرد وواقعا مردم صف میکشیدن
سلام
ممنون از پاسخ شما دوست عزیز
اگه امکان داره غیر از پیشنهاد فروشندگی که فرمودید در سایر زمینه ها نیز پیشنهاد دهید .
پیدا کردن یک نرم افزار که بتونه در فضای مجازی لباس را تن مشتری کرده مشتری نوع مدل ، رنگ ، وسایز را راحت انتخاب کند وحتی فروشنده راهم اذیت نکند
(04-13-2012 10:44 PM)mteam نوشته شده توسط: [ -> ]پیدا کردن یک نرم افزار که بتونه در فضای مجازی لباس را تن مشتری کرده مشتری نوع مدل ، رنگ ، وسایز را راحت انتخاب کند وحتی فروشنده راهم اذیت نکند

چون در کار تولید و پخش پوشاک تجربه دارم این ایده را زیباترین حرکت می دانم.
بسیار خوب
این ایده هم خوب و زیبا است ولی شاید اون افرادی که سرمایه کم دارند و یا دانشش را ندارند نتوانند انجام دهند
لطفا ایده های ساده تر و کم هزینه تر را علاوه بر ایده هایی که عنوان کردید بیان کنید.
(04-14-2012 03:53 PM)reza_egbali نوشته شده توسط: [ -> ]بسیار خوب
این ایده هم خوب و زیبا است ولی شاید اون افرادی که سرمایه کم دارند و یا دانشش را ندارند نتوانند انجام دهند
لطفا ایده های ساده تر و کم هزینه تر را علاوه بر ایده هایی که عنوان کردید بیان کنید.

دوست من
نزديك به چند ميليون نفر در دنياي نت شبانه روز درحال گذشت گذار هستند.
همه به دنبال استفاده از اين قشر هستند.

در مورد كسب درامد از پوشاك.چون چندين سال اين مورد وجود دارد و تعداد كثيري از ان در هر شهر و خيابان هست. بيشتر انهايي كه فروش خوبي دارند.ندانسته دارند از يك ايده استفاده ميكند.
بطور مثال.من يا امسال افراد 20 به بالا.بر اثر بي سرمايه اي شايد هر 2 الي 3 سال يك لباس بخريم.
ولي براي يك نوزاد.چند ماهه تا 13 ساله لباس خريدن هميشه وجود دارد.
پس زدن يك لباس فروشي بچگانه كه فروش خوبي دارد.يك ايده هست.

ايده هاي فراواني بطور مثال من در ذهن دارم براي فروشگاهي مثل فروش لباس بچگانه.
ولي بطور حتم هميشه هم گفتم.تا شما دقيق و كامل سوالتان را محدود نكنيد.هم ذهن من نوعي خسته ميشود و هم ميل به پاسخ گويي ندارم.

هميشه در بيشتر تاپيك ها گفته ام.تا انجايي كه ميتوانيد محدوده فكري رو محدود كنيد.تا بتوان ايده هاي بهتري داد.
[/quote]

ايده هاي فراواني بطور مثال من در ذهن دارم براي فروشگاهي مثل فروش لباس بچگانه.

[/quote]

سلام
آقا سجاد همونطور که قبلا گفتم من فروشگاه پوشاک بچه دارم.اما اونطور که قبل از شروع فکر میکردم فروش نداره.خوشحال میشم بتونم از راهنمایی ها و نظرات شما استفاده کنم.
موفق باشید
يك نمونه خوب كه به شخصه ديدم تعريف سقف قيمت براي تمام اجناسه مثلا : تمام اجناس مغازه 7000 تومن !

اين امر باعث تحريك نا خود آگاه ذهن مشتري براي رقابت بر سر اين ميشه كه چون قيمت ها برابره پس هر كي زودتر خريد كنه جنس بهتري گيرش مياد !!

و اين مستلزمه اينه كه جايي يا توليدي رو پيدا كني كه بتوني اولا جنس خوب رو با قيمت مناسب گير بياري حتي اگه سر هر لباس فقط 500 تومن سود كني.

سود كم = فروش بيشتر = سود بيشتر
(05-05-2012 02:34 AM)nimabahari نوشته شده توسط: [ -> ]يك نمونه خوب كه به شخصه ديدم تعريف سقف قيمت براي تمام اجناسه مثلا : تمام اجناس مغازه 7000 تومن !

اين امر باعث تحريك نا خود آگاه ذهن مشتري براي رقابت بر سر اين ميشه كه چون قيمت ها برابره پس هر كي زودتر خريد كنه جنس بهتري گيرش مياد !!

و اين مستلزمه اينه كه جايي يا توليدي رو پيدا كني كه بتوني اولا جنس خوب رو با قيمت مناسب گير بياري حتي اگه سر هر لباس فقط 500 تومن سود كني.

سود كم = فروش بيشتر = سود بيشتر
در مورد اين مدل فروشگاهي كه دوستمان گفتند در عربستان به فروشگاه هاي توپ تن معروف هستند.انواع اقسام لباس هاي ورزشي.غيره غيره همه اونجا 10 ريالي هست كه به پول ايران چيزي حدود 6000 تا 7000 تومان در مياد.اينطوري هم نيست كه هركسي زودتر گرفت جنس تمام بشه.به محض خالي شدن اجناس در ان واحد قفسه ها پر ميشن.
در كل ايده خوبي هست.ولي بيشتر براي شهرهاي مثل مشهد براي خريد مسافران.
بايد ديد در شهر هاي معمولي چطور استقبال ميشند.
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع