سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: درخواست راهنمایی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به یکایک میلیاردرهای ایرانی

ضمن تبریک سال نو امیدوارم سال جدید رو با یه انرژی مضاعف بهمراه اندیشه های خلاقانه و مثبت شروع کرده باشین

کسی در مورد پیک موتوری اطلاعاتی داره در اختیار من بزاره

نحوه اخذ مجـــــوز

حداقل میزان سرمایه

و در نهایت فوت و فن های این کار که به موفقیت این امر کمک میکنه

با تشکر
کسی نیست:-(
امیدوارم که آقای قربانیان بیان و شمارو راهنمایی کنن.

شما فکر کنم باید به اتحادیه موسات توریستی و اتومبیل کرایه تشریف ببرید
سلام این پیک موتوری هم بحث جالبیه دوستان کسانی که واردن بیان راهنمایی کنن به نظر شغل خوبیه با کمترین سرمایه البته من نظرم اینه که برای شروع کار میشه از دوستان اشنایان هر کس موتور داره و بیکاره در خواست همکاری کنیم تا ریسک سرمایه پایین بیاد
برای اطلاع بیشتر با این دو شماره تماس بگیرید. البته ایشان مجوز خود را به قیمت 6 میلیون تومان می فروشد ولی شما می توانید با روابط عمومی خوب جواب سئوال خود را از ایشان بگیرید.
خانم غلامي

تلفن تماس: 66434357 021ـ 09197318458
جناب قربانیان فکر کنم چون من اصفهانم و خودم برم دنبال مجوزش خیلی بهتره

فقط نمیدونم از کجا باید مجوزش رو بگیرم؟و کار رو دنبال کنم
(04-14-2012 03:47 PM)محمــد61 نوشته شده توسط: [ -> ]جناب قربانیان فکر کنم چون من اصفهانم و خودم برم دنبال مجوزش خیلی بهتره
فقط نمیدونم از کجا باید مجوزش رو بگیرم؟و کار رو دنبال کنم

محمد جان اصفهانیها به خوش صحبتی و داشتن بیان شیرین معروفند. من عرض کردم با ایشان تماس بگیرید حتما دقیق شما را راهنمائی خواهد کرد.
با نام و ياد منشاء آفرينش

با عرض سلام و ادب

دوستان كمك و راهنمايي ام كنيد ، چه كنم كه در راه موفقيت و پول در آوردن قدم بردارم . ؟

من شغلم برق ساختمان است .

در حالي كه دارم به سمت تحصيل قدم برميدارم و مي خوام برم دانشگاه .

خيلي جالبه شما خيلي متواضعانه و صادقانه راهكار ميدهيد .

من مي خوام پول دار بشم .

چه كنم . ؟ كمكم كنيد ....
میلاد جان الان زمان ساخت و ساز است. به محل ساختمانهای در حال شروع مراجعه و درخواست نمائید برق کشی ساختمان را خودتان انجام دهید. حتما سفارش میگیرید. یک کمک پیدا کنید و شروع بکار نمائید. اطمینان دارم هنوز ساختمان اول را نگرفته ساختمان بعدی شروع می شود.
عزیزان راهنمائی در انجمن بخاطر مجازی بودن کمی سخت است بهمین جهت در صورت امکان با تلفن راهنمائی بیشتری کسب کنید.
(04-14-2012 03:05 PM)naderv نوشته شده توسط: [ -> ]سلام این پیک موتوری هم بحث جالبیه دوستان کسانی که واردن بیان راهنمایی کنن به نظر شغل خوبیه با کمترین سرمایه البته من نظرم اینه که برای شروع کار میشه از دوستان اشنایان هر کس موتور داره و بیکاره در خواست همکاری کنیم تا ریسک سرمایه پایین بیاد
ایده خیلی خوبیه بخصوص برای شهر ما که حتی یه پیک موتوری هم توش نیست.
لینک مرجع