سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: مجله ايده يار-براي اولين بار در ايران- محصولي جديد-به زودي
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام خدمت ميلياردهاي اينده ايران
در خدمت شما عزيزان هستم با معرفي يكي ديگر از پروژه هاي كاري خودم.
در اطرف ما فرصت هاي كاري فراواني وجود دارد.ولي نكته اي كه مهم هست.بايد ديد كدام يك از انها براي ما ساخته شده اند.و روي ان دست گذاشت.
بعد از گشت گذار در نت و خواندن مجلات فراوان حس كردم جاي يك مجله در بين اين همه مجله خالي مي باشد.براي همين تصميم به اجراي ان گرفتم.در ابتدا چون وقت ياد گيري اموزش حرفه اي نرم افزار هاي مختلف را نداشتم به يكي از دوستان پيشنهاد همكاري دادم كه ايشان به علت مشغله فراوان قادر به همكاري نبودن.با اين وجود دلسرد شدن را كنار گذاشتم و خودم شروع كردم به درست كردن مجله ايده يار.براي انتخاب اسم چند روزي زمان برد تا بالاخره اين اسم انتخاب شد.
مجله ايده يار در حال حاضر در دو عرصه ايده هاي خلاق و تكنولوژي فعاليت ميكند و به اميد خدا انشالا هر 15 روز يك شماره از ان منتشر خواهد شد.
سطح كار گرافيكي در مجله پايين مي باشد و به بخاطر اين موضوع از دوستان عذرخواهي ميكنم.اميدوارم كه با گذشت زمان موارد رفع و شاهد بهتر شدن مجله ايده يار باشيم.

به اميد خدا تا چند روز اينده مجله را بر روي سايت ها قرار خواهم داد.
نكته خاصي كه در مجله وجود دارد و متمايز ميكند را هنگام قرار دادن خواهم گفت.

با تشكر فراوان از همه دوستان
اينترنتي هست يا چاپي؟
(04-09-2012 10:36 AM)hotdvd نوشته شده توسط: [ -> ]اينترنتي هست يا چاپي؟
اينترنتي هست.
براي چاپ انشالا در اينده اگر خوب پيش اقدام خواهم كرد(ولي مجوز گرفتن ان بسيار سخت و كار مشلي هست)
لینک مرجع