سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کاندید صندوق انجمن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
بنابر جلسه حضوری 18 فروردین 1391
نظر دوستان و اعضای حاضر بر ان بود که یک صندوق با امضای سه نفر از اعضای انجمن تشکیل و سرمایه های اعضا برای سرمایه گزاری و استفاده در پروژه ها استفاده شود.
البته در این جلسه در میان حضار، توافقات و رای گیری هایی نیز انجام شد اما بنابر اینکه ممکن است اعضایی امکان حضور در جلسه را نداشته اند و امکان کاندید شدن را برای این افراد نیز در نظر بگیریم این تاپیک را ایجاد تا اعضایی که دارای شرایط زیر هستند برای کاندید شدن ، اعضایی که دارای حق الامضا جهت باز کردن حساب مشترک صندوق انجمن اقدام فرمایند:

شرایط کاندیداها :

- ساکن بودن در تهران یا شهرهای اطراف یا امکان حضور به موقع برای انجام تراکنش های مالی در هر زمان در شهر تهران
- تا حد ممکن از طرف مدیران و اعضا نیز شناخته شده و قابل تائید باشند.
- سابقه بد مالی ، قضایی و غیر تاکنون نداشته باشند.
- داشتن روحیه کار گروهی و مثبت اندیش
- هم راستا بودن با نظرات و اهداف اصلی انجمن

در ضمن اعضای زیر که در جلسه حضوری کاندیداتوری خود را اعلام فرموده اند دیگر لازم به اعلام نیست.

اعضایی که اعلام آمادگی کاندیداتوری کرده اند :

- آقای هوشنگ قربانیان (jahanagahi)
- خانم قناد (قناد)
- اقای پورموسی (pourmousa)
- خانم مهتاب علی بخشی (مهتاب)
- آقای مهدی گل محمدی (مهدی گل محمدی)
- آقا سعید کرمی (سعید.کرمی)
- اقای محمدرضا قربانی (m_grate29)
- خانم MARYAR (m_sh)
- آقای کامیار کاظمی (کامیارکاظمی)

توجه ها :

دوستان فقط در اینجا اعلام کاندیداتوری می کنند و برای رای گیری و انتخاب سه نفر اصلی تمام اعضا امکان رای دادن خواهند داشت.

این اعلام کاندیداتوری تا پایان روز دو شنبه ( 21/فروردین) باز خواهد بود.
در کنار این افراد دو بازرس نیز برای دخالت و نظارت بر مسائل مالی انتخاب خواهند شد.

توجه : لطفا دوستان تنها در این تاپیک لطفا اعلام آمادگی کنند و نقد طرح و نظرات و پیشنهاد را برای تاپیک های دیگر بگذارند.
کسانی که در نهایت انتخاب می شوند باید مشخصات کامل و آدرس خود را برای بنده ارسال کنند.
با سلام اینجانب شهرزاد جلیل وند صدفی کاندیتاتوری خود را اعلام می دارم
ممنون
سلام به دوستان عزیز
با صمیم قلب اعلام آمادگی برای کاندید شدن میکنم.آماده ی خدمت به تمام میلیاردر های عزیز.
ارادتمند محمدرضاقربانی
سلام . بنده یه 200 کیلومتری با تهران فاصله دارم . همه جوره در خدمتم
با سلام . بنده محمد جواد زمانی از اراک هستم. کاندیداتوری خود را جهت تصدی بازرس این صندوق اعلام می کنم .
لطفا عزیزانی اعلام آمادگی کنند که امکان حضور در جلسات را داشته باشند.
بنده هم اگه قابل بدونید در خدمتم واعلام آمادگی میکنم
به عنوان بازرس منم ميتونم باشم
لینک مرجع