سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: آموزش واردات و بایدها و نبایدهای این شغل
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
(02-18-2013 02:36 AM)sedaybaran نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
چند تا سوال داشتم. براي خريد از چين پول چطوري بايد ببريم و پرداخت چطوري هست بايد نقد پرداخت كنيم مثلا بخواهيم 10000 دلار خريد كنيم بايد دلار ببريم و اونجا نقد بديم؟
اگه جنسي مثلا از مغازه دار خريديم ايا تضميني هست كه اون بفرسته؟
به گفته شما براي يك كانتينر جنس به غير از پول گمركي بايد 3000 دلار بديم؟
ايا ميشه اونور شريك پيدا كنيم كه چند نفري يك كانتينر اجاره كنيم يا بايد از اينجا پيدا كنيم؟
ايا شركتي هست كه اونور راهنمايي كنه و كارهاي باربري و ترخيص از گمرك انجام بده؟
جنسي ميخوام بخرم و توي سايت alibaba هم هست ايا ميشه من پول بفرستم شركتي يا خود فروشنده يا كسي وسايل بخره و ايران بفرسته ؟
ممنون ميشم جواب بديد.

با سلام

دوست گرامی یکی از شرکای شرکت از 7 اسفند الی 24 اسفند به چین خواهد رفت جهت خرید آهن آلات.

اگر جنستان آهن آلات باشد هم میتوانیم با بار خودمان حملش کنیم و هم می توانیم برایتان LC باز کنیم.

اما اگر جنستان به جز آهن آلات باشد ، میتوانم به مسئول خریدمان لیستتان را بدهم تا در مدت اقامتش در آنجا کارهای گرفتن قیمت و خرید و ارسال را برایتان انجام دهد و شرکت ما در اینجا طرف حسابتان شود تا خیالتان هم راحت باشد.

موفق باشید

درضمن از ایجاد کننده تاپیک هم عذر خواهی و پوزش فراوان دارم که این پاسخ بنده حالت تبلیغاتی پیدا کرده.
محمد رضای عزیز. درود بر شما.
مشکل اصلی من در تجارت امر صادراته.
ما تولید کننده گل شاخه بریده هستیم که به دلیل ماه های محرم و رمضان در ایران در فصلهایی بازارمان خراب می شود و تنها راه صادرات است.
اما با صادرات که آنهم مثل واردات هزاران هزار مشکل و ترفند دارد آشنا نیستم.
اگر در این زمینه هم فعالیت داری لطفا راهنمایی کن.همینطور رفقای دیگه ی انجمن.
درود
1- خدا قوت و ممنون از پاسخهای کاملتون.
2- منتظر پکیج صادرات و واردات شما هستیم، پکیجی پر از تجربه.
3- در مورد صادرات هم کمی توضیح بفرمایید. اگر کالایی رو داشته باشیم، از چه طریقی میتونیم صادرش کنیم؟ مجوزات، مراجعات و...
4- برای صادرات اول باید بازاریابی کنیم و مشتری را پیدا کنیم، درسته؟ یا باید به دلال بفروشیم.

موفق تر باشید و پولدارتر
تک تک پست های این تاپیک رو خوندم. خیلی خیلی ممنونم از استارتر محترم این تاپیک.
راستی خبری از این پکیج نشد ؟
هرچه مطالب رو دنبال کردم خبری از صادرات نبود!
حیف که اغلب ایرانی ها دنبال ساده ترین راهها برای پولدار شدن هستن حتی اگر به ضرر ملت و بقیه هموطنانشون بشه!
سلام سعید هستم از تبریز با یه نفر صادرات کننده کالا ارتباط دارم دوس دارم بهش کمک کنم. به نظرتون چیکار کنم؟
تشکر 09365889792
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
لینک مرجع