سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: گروه قم
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
سلام خدمت همه دوستان
من به تازگی با این سایت آشنا شدم واقعا سایت جالب، آموزنده و امید دهنده ای هست و از این بابت خوشحالم.
و می خوام در گروه استان قم عضویت و همکاری داشته باشم.
موفقتر باشید.

09127485874
سلام به همشهري هاي خودم
فوق العاده است. يه سايتي با اين پتانسيل و نگاه متفاوت اعضاء رو تا به حال جايي نديده بودم، از مهندس بهاري خيلي تشكر ميكنم كه منو با اين سايت آشنا كرد. و پيشنهاد ميكنم از وجود جناب مهندس بهاري در اين گروه به نحو احسن استفاده كنيد.
دوستان بيائيد دست به دست هم گروهي فعال رو بسازيم و راه صعود به قله پيشرفت و ترقي را با هم بپيمائيم.
راستي اين همه گفتم يادم رفت از آقاي كاظمي و دوستان ديگه جهت راه اندازي سايت تشكر كنم
خدا قوت
دمتون گرم
سلام من فرهاد هستم از قم
مي خوام يكي از ميلياردرهاي استان قم باشم و با جديت اين راه رو ادامه مي دم
(06-11-2012 07:38 AM)hajielias نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همشهري هاي خودم
فوق العاده است. يه سايتي با اين پتانسيل و نگاه متفاوت اعضاء رو تا به حال جايي نديده بودم، از مهندس بهاري خيلي تشكر ميكنم كه منو با اين سايت آشنا كرد. و پيشنهاد ميكنم از وجود جناب مهندس بهاري در اين گروه به نحو احسن استفاده كنيد.
دوستان بيائيد دست به دست هم گروهي فعال رو بسازيم و راه صعود به قله پيشرفت و ترقي را با هم بپيمائيم.
راستي اين همه گفتم يادم رفت از آقاي كاظمي و دوستان ديگه جهت راه اندازي سايت تشكر كنم
خدا قوت
دمتون گرم

سلام مجدد خدمت همه دوستان عزیز به خصوص جناب مهندس حاج احمدی عزیز
خوشحالم از اینکه شما هم توی سایت عضو شدید و از محبتی که نسبت به بنده داشتید تشکر و قدردانی می کنم
ان شاالله به کمک هم بتونیم یک گروه قوی با رویکردی مثبت باهم تشکیل بدیم
به امید خدا ...
به حول و قوه اللهي
همشهری های عزیز انگار همگی منتظر اون یکی هستیم Confused
بسم الله شروع کنیم دیگه یه قرار بزاریم جایی همگدیگر رو ببینم یه آشنایی اولیه با هم داشته باشیم
اگه موافقید اعلام کنید
همشهری های گل من که پایه ام تا استارت بزنیم
هر موقع و هر کجا که دوستان تصمیم بگیرن
بسم الله من اولین نفر
منتظر اعلام آمادگی دوستان هستیم
سلام
صالحی هستم از قم. djflash_gold@yahoo.com
دهقانی از قم 09124513962
سلام خوشحالم افرادی زیادی در این گروه هستند قبل از همه جا داره به همه دوستانی که به تازگی و یا از قبل به این گروه پیوستند تبریک ویزه بگم امیدوارم همکاری های خوبی با هم داشته باشند دوستان فقط دیدار های حضوری رو فراموش نکنید که در موفقیت شغلتان خیلی تاثیر گذار هستش با توجه به اینکه این استان خیلی زائر داره میتونه ظرفیت های خوبی برای کسب درآمد داشته باشه در این دیدارهای حضوری که تشکیل میدید این ظرفیت ها را بررسی کرده و در پی انجام اونا باشید.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
لینک مرجع