سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: مشاوره در مورد انار؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
یه مقدار زمین خالی با اب دارم که میخوام زیر کشت ببرم یعنی الان به ذهنم رسید
یه خورده هم تو سایت جامع انار ایران گشتم وسوسه شدم یه مقدار در این زمینه اطلاعاتی کسب کنم؟
اصلا مقرون به صرفه هست یا نه؟
بفروشم زمین یا اجار هبدم بهتر نیست به نظر شما؟
دوست عزیز
قبل از هرکاری حتما به موقعیت مکانی زمینت و اب وهواش حتما باید توجه کنی
بد به دوران ابدهی محصول که میخوای بکاری

انار درختی هست که بیشتر تو مناطق گرم رشد میکنه......وبا اب دهی بیشتر محصول نهایش داری اب بیتشر ودرشت میشه دانه هاش

اینطوری نمیشه چیزی گفت
حتما باید با مهندس کشاورزی صحبت کنی ومشاوره بگیری
یا یکسر برو جهاد کشاورزی منطقه خودتون

انار به غیر این که محصول بسیار درجه یکی هست برای صادرات
محصولی هست که کلی فراوده هم داره
مثل رب انار
اب انار
کیک انار
مربای انار
ترشیجات ولواشک انار
شیره انار
و.........
فراورده های انارهم داره جای خودش رو تو بازار ایران باز میکنه
کار خوبی هست در کل
چند وقتي هست كه در اكثر شهرها مغازه هاي اب انار داره ايجاد ميشه و خواستار زيادي هم داره-انار ترش-شيرين-ملس.
پس ميتونيد يك مغازه در شهر خودت رو اختصاص بدي اگر نيست و خودت هم محصولت رو توليد كني.
موفق باشيد.
باسلام
اگه شروع به کار کردید اولین قدم بیمه رو فرواموش نکنید حال از هر نوعش باشه
با سپاس فراوان از اقا سجاد و امیر خان گل
درسته ولی با یکم تحقیق دیدم واسه امسال نمیتونم دست به این کار بزنم (بدلیل اماده نبودن زمین از لحاظ شخم و نهال کاشتن-و کمبود و دیر رسیدن نهال از شهر های اطراف چون فصل نهال کاری تمام میشه
ولی خوب اطلاعات خوبی بدست اوردم برای سال دیگه و حتما یمقدار زمین دیگه هم اجاره میکنم کنارش
راستی از دوستان کسی هست قبلا در این بازار سرمایه گذاشته باشه و تجربه ای داشته باشه اخه میخوام خوب کندوکاو کنم در این زمینه باز هم از همه ممنونم
احسان جان خدمت شما
سايت جامع و كامل انار ايران
http://www.anar-iran.ir/fa/Home.aspx
موفق باشيد
مرسی اقا سجاد گل واقعا دمت گرم شما خیلی گلیییییییییییییییییییییییییییییییییییی
احسان گرامی شما در جای گفتید استان کرمانی هستید, بالاخره یه هم استانی پیدا کردیم, گرامی شما کدوم شهرستان می خواید فعالیت کنید؟, آیا غیر از انار به چیز دیگری فکر کرده اید؟
من سیرجان زندگی میکنم
و همینجا هم میخواهم فعالیتم شروع کنم خوب به غیر از انار به در زمینه کشاورزی و دامی(کرم ابریشم.زعفران.مرغداریو.......)اینقدر از این شاخه به اون شاخه پریدم که خودم دیگه خسته شدم ولی خوب هرچی حساب میکنم میبینم یا باید تجربه بالایی داشته باشی یا باید واقعا از رانت اطلاعاتی قوی ومالی خوبی برخوردار باشی
سیرجان شهر سرد و خشکیه, اما اونجا می شه انواع محصولات سردسیری رو کاشت, اما سیرجان که خودت میدونی شهری که کل ترانزیت کشور از اونجا رد می شه, و بسیار هم خوب پیشرفت کرده و می کنه, امیدوارم و مطمئنم هر کاری که شروع می کنی موفق خواهی شد, جای پیشرفت بسیار دارد. در ضمن من هم در شرق شما قرار دارم, جیرفت ..., از آشنایی با شما خرسندم.
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع