سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بهترین فروشگاه آنلاین ؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
به نظر شما بهترین فروشگاه آنلاین چه فروشگاهیه ؟ یعنی چه محصولی بهتر توی اینترنت ایران جواب میده ؟
نه در ایران بلکه در تمام دنیا، محصولات اموزشی و کتاب و سی دی بهترین فروش را دارد.
هر محصولی که نیاز به سنجش فیزیکی نداشته باشه
آمازون با کتاب به اوج رسید
البته این رو هم بگم الان دیگه میشه همه چی رو اینترنتی فروخت
دیجی کالا که سخت افزار میفروشه خیلی خوب تونسته جایگاه خودش رو پیدا کنه و اعتماد کاربران رو به سمت خودش بکشونه
شرکت زاپوس کفش میفروشه که اتفاقا خیلی هم موفق بوده
به نظرتون فروش آنلاین کتاب و سی دی اورجینال می تونه جواب بده ؟ استقبال میشه ؟
به نظر من بهترین محصول سی دی نرم افزار و محصولات آموزشی است.
چون هم وزنش کمتره و مخاطب بیشتری داره
یکی از دوستام پیشنهاد فروش آنلاین لباس زیر بهم داد .

می گفت یه چیزیه که همه جا ( فانتزیش ) پیدا نمیشه و بعدا هم میشه مغازه زد و توی مغازه فروختشون .

نظر شما چیه ؟
(03-28-2012 02:53 AM)369369 نوشته شده توسط: [ -> ]یکی از دوستام پیشنهاد فروش آنلاین لباس زیر بهم داد .

می گفت یه چیزیه که همه جا ( فانتزیش ) پیدا نمیشه و بعدا هم میشه مغازه زد و توی مغازه فروختشون .

نظر شما چیه ؟

پوشاك وكفش يك بدي دارند كه سايز بنديش بسيار سخت هست
متاسفانه توليد كننده هاي ماهم سايزهاي درست واستانداري باهم ندارند

لباس زير هم ازاين جريان بدور نيست.... اونم سايز واندازه خاص خودش رو داره

ايده جالبي هست ولي به سايز بنديش بايد يكم دقت كني.
لباس زير زنانه هم يكم درصد فيلتر شدن رو ميبره بالا
(03-28-2012 02:53 AM)369369 نوشته شده توسط: [ -> ]یکی از دوستام پیشنهاد فروش آنلاین لباس زیر بهم داد .

نظر شما چیه ؟

تقریبا یکسال پیش این ایده را یکی از دوستان داده بود.

لطفا برای اطلاعات بیشتر در این باره با خانم مرادی(فروشگاه آنلاین ترمه http://termeh-shop.com) تماس بگیرید :
شماره 09394153186 و 09355487733
info.termeh@gmail.com و info@termeh-shop.com

فقط لطفا اگر صحبتی شد نتیجه را برای باقی دوستان در این تاپیک قرار دهید.
(03-28-2012 12:41 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط: [ -> ]

نظر شما چیه ؟

لطفا برای اطلاعات بیشتر در این باره با خانم مرادی(فروشگاه آنلاین ترمه http://termeh-shop.com) تماس بگیرید :

من توی یه انجمن دیگه هم عضو هستم این خانم مرادی اونجا عضوه . البته من نمی دونستم کار ایشون چیه و خیلی اتفاقی متوجه شدم . توی اون انجمن حدود یه هفته پیش پیام خصوصی دادم ولی جوابی نداد !!!!!!!Idea
ایمیلش رو نداشتم . الان براش ایمیل می زنم ببینم چی می شه . حتما نتیجه رو اینجا می نویسم .

(03-28-2012 10:32 AM)goldmen نوشته شده توسط: [ -> ]

نظر شما چیه ؟

پوشاك وكفش يك بدي دارند كه سايز بنديش بسيار سخت هست
متاسفانه توليد كننده هاي ماهم سايزهاي درست واستانداري باهم ندارند

لباس زير هم ازاين جريان بدور نيست.... اونم سايز واندازه خاص خودش رو داره

ايده جالبي هست ولي به سايز بنديش بايد يكم دقت كني.
لباس زير زنانه هم يكم درصد فيلتر شدن رو ميبره بالا

درسته واقعا هیچ کسی نمی دونه توی کشور ما چه معیاری برای سایز بندی وجود داره !! Huh

کفش و لباس رو به نظرم اصلا نمیشه اینترنتی خرید کرد .

ولی لباس زیر رو میشه چون سایز بندیش زیاد کم و زیاد نداره خداروشکر .

و برای اینکه سایت ف/ی/ل/ت/ر نشه هم باید روی عکسها کمی با فتوشاپ کار کرد . زمان میبره ولی اگه جوابگو باشه و به سود دهی برسه فکر می کنم ارزش داشته باشه .
(03-28-2012 12:41 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط: [ -> ]

نظر شما چیه ؟

این خانم جواب پیام ها و ایمیلهای منو نداد که نداد !!!

تماس هم باهاش نگرفتم چون احتمال میدادم ضایع بشم . وقتی جواب پیام و ایمل رو نمیده یعنی نمی خواد هیچ کمک و راهنمایی ایی بکنه دیگه !! Angry
=
توی اینترنت خیلی گشتم . واقعا هیچ ایده خوبی نبود که بشه با دومیلیون یه کاری دست و پا کرد !!!
مملکته ما داریم ؟Huh
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع