سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: شماره 8 ماهنامه انجمن - اسفند 1390 منتشر شد.
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
شماره 8 ماهنامه انجمن - اسفند 1390 (ویژه نامه عید) منتشر شد.
بازهم خوشحالم که اعلام کنم که ، تمام مطالب، تالیفی اعضای انجمن و اختصاصی ماهنامه است.

در اینجا جا دارد که از اقای دهقانی عزیز نیز که مانند همیشه کنار ما بودند و تنها کسی بودند که بقولشان عمل کردند و یک مصاحبه اختصاصی را برای ما ترتیب دادند ، کمال تشکر را بکنم!

از سایر عزیزانی هم که به ما کم لطفی میکنند و مطلب ارسال نمیکنند نیز تشکر دارم!
ان شاالله کم کم به تعداد عزیزان فعال در ماهنامه افزوده شود.

[تصویر: 8.jpg]

دانلود ماهنامه (کلیک کنید)
از همه دست اندركاران اين ماهنامه ارزشمند تشكر ميكنم.عيدي خوبيه از طرف انجمن به اعضا.
موفقيتتان روز افزون.Heart
از همه عزيزاني كه با تلاش سخت كوشانه براي تهيه اين ماهنامه تا به امروز تلاش كرده اند بسيار سپاسگذار هستم.
انشالا درسال جديد اين راه همچنان با پيشرفت بيشتر ادامه پيدا كند.
جادارد از اقاي دهنوي سردبيرماهنامه انجمن تشكر ويژه داشته باشيم.
پيروز سربلند باشيد.
مرسي از زحمات بي دريغو بي منت دوستان ..........
منم از تهيه كنندگان اين ماهنامه زيبا تشكر وقدرداني ميكنم واميدوارم خداوند عزل وجل بخاطر اگاه سازي جوانان اين خاك عزيز توسط شما پاداشي اخروي در خور زحمت شما عزيزان به شماها عطا بفرمايئد

تقاضا دارم در سال جديد هم با پشتكار وكيفيت بيشتري اين كار پسنديدتون رو ادامه بدين
ما که دیر رسیدیم وگرنه کمک میکردیم

اقاقی دهقانی کی هستند؟
(03-15-2012 12:41 AM)sherafati نوشته شده توسط: [ -> ]اقاقی دهقانی کی هستند؟

اقاي دهقاني كه يكي از كاربرهاي گل سايت هست

اقاي دهنوي هم سردبير ماهنامه هستند
(03-15-2012 12:41 AM)sherafati نوشته شده توسط: [ -> ]ما که دیر رسیدیم وگرنه کمک میکردیم

اقاقی دهقانی کی هستند؟

http://forum.unc-co.ir/member.php?action...e&uid=1485
واقعا از آقای دهنوی و کامیار عزیز تشکر می کنم به خاطر زحماتشون Smile

ماهنامه ملیاردر ها هرروز داره بهتر از دیروز میشه Big Grin

من که شخصا خجالت کشیدم که تا امروز به این ماهنامه کمکی نکردم ، انشاالله در شماره بعدی منم یکی از همکاران ماهنامه باشم Smile
کامیار جان از این همه زحماتی که شما و دوستان بابت هر چه بهتر شدن این انجمن و ماهنامه متحمل می شوید سپاسگذار و شرمنده ایم از اینکه نمیتونیم در این راه کمکی به شما عزیزان بکنیم حق داری گلایه کنی خوب بالاخره از این سایت با این همه اعضاء انتظار میره که بیشتر از اینها به کمک هم بیان ولی چه میشه کرد خلاصه به بزرگواریتون ببخشید.
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع